بهترین مکان برای پیش‌خرید خانه در تهران

زمان مطالعه: 5 دقیقه

در سال‌های اخیر و با توجه به میزان نرخ تورم تمامی افراد سعی می‌کنند تا با خرید و سرمایه‌گذاری در بازارهای مناسب از سرمایه خود محافظت کنند و از افت ارزش آن جلوگیری به عمل آورند. با توجه به وضعیت بازار مسکن در تهران و شناخت مناطق رو به رشد در تهران می‌توان یک سرمایه‌گذاری مناسب را تجربه کرد.جدا از مشکلاتی مانند شلوغی و آلودگی هوا، مرکزیت تهران در کشور باعث شده است افراد زیادی خواهان زندگی در این کلان‌شهر باشند. این امر باعث شده است قیمت ملک در تهران تا حد قابل‌توجهی افزایش یابد. بررسی‌ها حاکی از این است که در سال‌های اخیر بازار مسکن تهران، بیش از دیگر شهرهای ایران رشد داشته باشد.

در این‌ بین برخی از مناطق رو به رشد تهران رشد بهتری را تجربه نموده‌اند. با شناخت مناطق مناسب سرمایه‌گذاری در تهران می‌توان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت اما مطمئن را تجربه نمود. یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در بازار مسکن پیش‌خرید آپارتمان است اما آیا می‌دانید بهترین مناطق تهران برای پیش‌خرید آپارتمان کدام ها هستند؟ در ادامه قصد داریم تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم.

بهترین مناطق تهران برای پیش‌خرید آپارتمان

بهترین مناطق تهران برای پیش‌خرید آپارتمان

یکی از گزینه‌های مناسب در بازار مسکن که برای سرمایه‌گذاری شرایط خوبی دارد و می‌توان با توجه به بودجه و هدف خود می‌توان به سرمایه‌گذاری در آن‌ها فکر کرد پروژه‌های در حال ساخت هستند. شما می‌توانید پروژه‌های مختلف در مناطق گوناگون را انتخاب نمایید و با پیش‌خرید آپارتمان در آن‌ها در بازار مسکن فعالیت داشته باشید. برای این نوع از املاک پیش‌فروش امتیاز تعاونی‌ها و یا پیش‌فروش‌های شخصی‌ساز وجود دارند. برای منظور ابتدا باید در رابطه با تعاونی موردنظر و اعتبار آن تحقیق کنید و سپس وارد معامله شوید. در مجموع برای بررسی تعاونی‌های مسکن باید نکات زیر را در نظر گرفت و با توجه به آن‌ها تصمیم مناسب گرفت.

  • پیشرفت پروژه
  • عرضه و تقاضا
  • اعتبار تعاونی سازنده
  • موقعیت مکانی پروژه
  • امکانات پروژه

در بین مناطق مختلف تهران منطقه 22 به‌عنوان یکی از بهترین و جدیدترین مناطق تهران علاوه بر واحدهای نوساز و آماده سکونت، پروژه‌های مسکونی و تجاری بسیار زیادی را برای پیش‌فروش دارد و با توجه به پتانسیل منطقه برای رشد، گزینه بسیار مطلوبی برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. منطقه 22 تهران پروژه‌های در حال ساخت بسیار زیادی را در خود جای‌داده است و به دلیل امکانات و طرح‌های در حال اجرا در منطقه شرایط رو به رشدی دارد ازاین‌رو در سال‌های آینده می‌تواند سود دوچندانی را عاید افراد نماید.پروژه ساختمان سبز منطقه 22

پروژه ساختمان سبز

پروژه ساختمان سبز در منطقه ۲۲ تهران غرب دریاچه چیتگر، بلوار اردستانی واقع شده است.

این پروژه به صورت ۶ بلوک ۱۰ طبقه است. ۳ طبقه پارکینگ و انباری، سالن ورزش و اجتماعات دارد، یک طبقه لابی مجلل، و متراژ واحدها ۱۰۰ متر و ۱۲۰ متر و ۱۴۰ متر مربع است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه ساختمان سبز روی دکمه زیر کلیک کنید.

پروژه ساختمان سبز


پیش‌خرید آپارتمان در چیتگر پروژه رومنس

پیش‌خرید آپارتمان در چیتگر پروژه رومنس

اعلام حضور کردن و پذیره‌نویسی پروژه‌های جدید در مناطق 22 تهران بدون شک موضوع جدیدی نخواهد بود؛ اما در برهه‌ای از زمان که بازار مسکن در سطح کشور و تهران آرامش آزاردهنده‌ای را طی می‌کند سازنده در منطقه 22 تهران پروژه‌ای را استارت می‌زند که با تمام پروژه‌های مشابه خود در تمامی زمان‌ها متفاوت است. مجموعه برج‌هایی که در بخشی از منطقه 22 واقع‌شده‌اند بدون شک آینده‌ای درخشان را نوید می‌دهند.

عامه مردم و مصرف‌کنندگان و حتی سرمایه‌گذاران بخش ملک و مسکن، منطقه 22 را به دریاچه چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج‌فارس می‌شناسند؛ اما افرادی که بیشتر اهل تحقیق و بررسی هستند با نام شهرک مروارید شهر به‌دفعات متعدد برخورد کرده‌اند و می‌دانند که شهرک مروارید شهر در غربی‌ترین بخش منطقه 22 یکی از مدرن‌ترین و لوکس‌ترین شهرک‌های در حال ساخت غرب تهران محسوب می‌شود آن‌هم با برج‌هایی که در آن یا ساخته‌شده و یا در حال ساخت هستند.

در مجاورت شهرک مروارید شهر بهشتی به نام بلوار اردستانی، بلوار دانش واقع‌شده است که سازندگان هوشمند در سال‌های اخیر در چندین پلاک از این بخش اقدام به ساخت برج‌هایی نموده‌اند که مناسب مصرف‌کنندگانی است که به دنبال آرامش گمشده خود در قلب پایتخت هستند. جایی که در عین دسترسی به تمام مناطق پایتخت و برخورداری از بروزترین و مدرن‌ترین امکانات و زیرساخت‌ها، آرامش و سکوت بکری را داشته باشد که سال‌هاست اهالی تهران در شهرهای شمالی کشور به دنبال آن می‌گردند.

در این بهشت گمشده در منطقه 22 تهران برج‌های رومنس آغاز به پذیره‌نویسی کرده‌اند و تعداد محدود واحدهای دو و سه‌خوابه با شرایط پرداخت و قیمت مناسب موجود هستند که متقاضیان می‌توانند با تماس با گروه مشاورین مسکن شزوما اقدام به ثبت‌نام در برج‌های مجلل رومنس مروارید شهر نمایند.

همچنین پروژه ساختمان سبز نیز در این منطقه با شرایطی عالی در حال پیش فروش واحدها است که فرصتی ویژه برای سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

پروژه مسکونی رومنس مروارید

پروژه مسکونی رومنس مروارید شهر در قالب 4 بلوک 17 طبقه‌ای به‌طوری‌که هر طبقه دارای 6 واحد است و در مجموع در هر بلوک 72 واحد با واحدهای مسکونی دو و سه‌خوابه در 3 تیپ 100، 130 و 150 متری ساخته‌شده‌اند. این پروژه در منطقه 22 تهران، غرب دریاچه چیتگر، بلوار اردستانی، انتهای دانش غربی، ضلع جنوب اتوبان شهید همدانی واقع‌شده است.

مساحت کلی زمین این پروژه 36200 متر با پلاک ثبتی 4/2/1383 است که در مرحله نخست پذیره‌نویسی 40 هزار مترمربع به اعضا واگذار گردید و در فاز دوم پذیره‌نویسی 20 هزار متر تراکم باقیمانده روی این پلاک توسط شرکت تعاونی مسکن همت به شماره ثبت 562303 با موعد تحویل 36 ماهه در حال ساخت است.

آیا پیش‌خرید آپارتمان‌های پروژه رومنس سودآور است؟

پروژه مسکونی رومنس مروارید شهر توسط یکی از معتبرترین و فعال‌ترین تعاونی‌های سازنده در سطح منطقه 22 کلید خورده است. سازنده‌ای که از خود در منطقه 22 کارنامه‌ای پربار بجا گذاشته است و هم‌اکنون به‌طور هم‌زمان با رومنس مروارید شهر در مجاورت دریاچه چیتگر پروژه‌ای مسکونی تجاری را به‌صورت سهامی پذیره‌نویسی نموده است که ثبت‌نام آن به اتمام رسیده است و در میان پروژه‌های در حال ساخت در حال حاضر در این منطقه از کلان‌شهر تهران کمترین فاصله را با دریاچه دارند و موقعیت مکانی بسیار مناسب آن باعث شده است تا متقاضیان بسیاری به‌سوی آن جذب شوند.

پروژه مسکونی رومنس مروارید

این پروژه به دلیل قرار گرفتن در بین پروژه‌های بلوار اردستانی و بلوار دانش خود را در لیست پروژه‌های روی بورس در منطقه 22 قرار داده است و با همین اندک زمانی که از شروع زمان ثبت‌نام آن می‌گذرد توانسته در بین پروژه‌های آن منطقه خوش بدرخشد. ازاین‌رو پیش‌خرید آپارتمان‌های پروژه رومنس چه به‌قصد سکونت و چه سرمایه‌گذاری تصمیم بسیار درستی است.

 

پروژه تجاری اداری هوم آفیس دریاچه چیتگر

پروژه هوم آفیس منطقه 22

اگر سرمایه زیادی ندارید و قصد سرمایه گذاری در یکی از بهترین فرصتهای موجود در منطقه 22 تهران را دارید، نگاهی به این پروژه داشته باشید.

سرمایه‌گذاری در این پروژه بیش از 500% سود خواهد داشت…

سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها بین 6 ماه تا 1 سال، حداقل 100% سود خواهد داشت.

پروژه هوم آفیس دریاچه

با ما تماس بگیرید

اگر تازه با ما آشنا شده‌اید می‌توانید از آموزش رایگان هوش ملکی شزوما استفاده کنید. ما بستری امن و تضمین شده برای سرمایه گذاری امن شما در تمام نقاط ایران و ترکیه مخصوصا پروژه رومنس ایجاد کرده‌ایم. کافی است که همین حالا با شماره تلفن 09198937556 و 09203021284 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.


آموزش‌های زیر به شما کمک می‌کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا شانس خود را امتحان کنید!

گردونه را بچرخون
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان مشاوران‌مان، بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
محتویات این دوره را به صورت آنلاین و با قیمت کمتر مشاهده کنید.
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان، مشاوران‌مان بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان، به مدت محدود

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
پادکست سریالی دیجیتال مارکتینگ املاک
برشی از دوره دیجیتال مارکتینگ املاک
برای شرکت در این دوره به صورت رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره دیجیتال مارکتینگ املاک را مشاهده کنید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره وبیناری آموزش مشاوران املاک حرفه‌ای را مشاهده کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?