دکتر محمد رضا شایگان کیست؟

محمد رضا شایگان به همراه تیم شزوما به شما کمک می‌کند که بتوانید در خرید و فروش املاک موفق شوید. اگر مشاور املاک هستید، از آموزش‌های شزوما استفاده کنید تا به یک مشاور املاک حرفه‌ای تبدیل شوید.

اگر قصد سرمایه گذاری در املاک را دارید، می‌توانید از آموزش‌ها و نوبت‌های مشاوره ما استفاده کنید. محمدرضا شایگان طراح و مدرس دوره 7 روش سرمایه‌گذاری در املاک است. همچنین می‌توانید با کارگروه شزوما تماس بگیرید تا مشاوران ما پروژه‌های مناسب و روبه رشد سرمایه‌گذاری را به شما معرفی کنند.محمد رضا شایگان:

مشاور عالی شرکت‌های برج‌ساز خصوصی و دولتی
نویسنده کتاب آموزش مشاورین املاک به شیوه شـزوما (چاپ چهارم)
طراح و مدرس دوره‌های پیشرفته مشاورین و مدیران املاک
آموزش خرید و فروش املاک به خریداران و فروشندگان و… (دوره 7 روش سرمایه گذاری املاک)
عضو هیئت تحریریه مجلات مسکن
سخنران همایش‌های سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن
سابقه همکاری با مطرح‌ترین مدرسان ایران از جمله ژان بقوسیان، عباس امیری و …
مشاور سرمایه‌گذاران، سازندگان املاک تجاری، اداری و مسکونی در شهرهای بزرگ و مناطق آزاد کشور (برای مشاهده پروژه‌های سرمایه گذاری املاک کلیک کنید)
مشاور برندهای معتبرساختمانی مثل: آتی ساز (همراه اول)، توسعه ابنیه همت (فرزانگان و لکسون)، سپاشهر (فرشته و الهیه)، برما گستر همت غرب (اسپرلوس) و …
محمدرضا شایگان، مشاور بیش از 1800سرمایه‌گذار موفق املاک و مستغلات

محمد رضا شایگان

آموزش‌های پیشنهادی آکادمی شزوما به شما


تقدیر رئیس اتحادیه از محمد رضا شایگان و پیشنهاد کتاب شزوما

در این ویدئو نظر آقای خسروی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک را در مورد محمدرضا شایگان و کتاب آموزش مشاوران املاک به شیوه شزوما مشاهده می‌کنید.

دویست و پنجاه هزار تومان جایزه به خوانندگان کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما تعلق می‌گیرد. فقط کافی است که یکبار کتاب را بخوانید و در آزمون کتاب، که در متن کتاب راجع به آن توضیح داده شده است شرکت کنید.


توضیحات ژان بقوسیان درباره کمک آقای شایگان برای خرید ملک

در این ویدیو ژان بقوسیان مدیر سایت مدیر سبز توضیح میدهد که برای خرید ملک خود چه اقداماتی را انجام داده است.

اگر قصد سرمایه گذاری در املاک را دارید، همین حالا با مشاورین شزوما تماس بگیرید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. امکان معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری از 30 میلیون تا 300 میلیارد، در شهر‌های مختلف ایران، وجود دارد.