سفارشم کی به دستم می‌رسد؟

ارسال با پست پیشتاز

سفارش‌ها حداکثر یک روز کاری پس از ثبت سفارش به پست تحویل داده می‌شوند. سفارش‌ها از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شوند. زمان رسیدن (متناسب با فاصله تا شهر مقصد) می‌تواند بین 2 الی 5 روز کاری باشد.

سفارش‌ها یک بار در روز و حدود ساعت 12 ظهر از دفتر شزوما خارج می‌شود و به اداره پست تحویل داده می‌شوند. بنابراین سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند فردای آن روز به اداره پست تحویل داده می‌شوند.

توجه کنید که سفارش‌ها فقط در روزهای کاری ارسال می‌شود. مثلا اگر پنجشنبه ساعت 15 سفارشی را ثبت کنید این سفارش شنبه ظهر به اداره پست تهران تحویل داده می‌شود. پست متعهد است در همان روزی که بسته را از ما دریافت می‌کند ارسال را انجام دهد ولی در برخی موارد به دلایل فنی یا غیره شاید پست بسته را روز بعد ارسال کند.

اگر احساس می‌کنید سفارش تاکنون باید به دستتان می‌رسید ولی نرسیده است سریع‌ترین راه آن است که به شماره 09214806976 پیام دهید و با بخش پیگیری سفارشات صحبت کنید. در صورت تمایل کد پیگیری بسته پستی به شما داده خواهد شد. همچنین شما می‌توانید با دنبال کردن پیج شزوما در اینستاگرام از کدهای رهگیری مطلع شوید. (بعد از ارسال بسته‌ها کدهای رهگیری استوری می‌شوند.)