وبینار رایگان آشنایی با نسل جدید آژانس‌های املاکچرا فروش اینترنتی ملک؟

با مشاهده فیلم ضبط شده این وبینار، بیش از 90 دقیقه ويدئو آموزشي املاک را به صورت کاملا رایگان دریافت خواهید کرد. در این ویدئو شما با سیستم جدید و پول‌ساز «فروش اینترنتی ملک» آشنا می‌شوید.

به کمک این سیستم می‌توانید کار یک هفته را در فقط طی یک روز انجام دهید. بعد از آشنایی با سیستم فروش اینترنتی ملک متوجه می‌شوید که بی دلیل از تکنولوژی استفاده نمی‌کردید و اینکه چقدر راحت می‌توانید با این سیستم پول خوب درآورید.

این روزها «سیستمی» در حرفه املاک جواب میدهد که اغلب کارهای آن بصورت آنلاین و با کمترین حضور طرفین انجام شود. تا:

 • انتخاب و تصمیم گیری را برای طرفین راحت کند
 • درآمد مشاورین را بیش از سه برابر افزایش دهد
 • اغلب کارها اتوماتیک باشد؛ یعنی وقت‌ کمتری بگیرد
 • جدید باشد که اغلب رقـیـبـان از آن آگاه نباشند
 • ابزار آن مثل «موبایل» در دسترس همه باشد
 • کار کردن با آن «سیستم» آسان باشد؛ یعنی هر مشاوری با یکبار آموزش بتواند آنرا اجرا کند.

سلطه کن، رقابت نکن

برای کسب درآمد عالی از معاملات املاک در بازار سلطه کنید نه رقابت

برای کسب درآمد چشمگیر از فروش ملک، بازارساز باشید نه بازاریاب!

 

دیجیتال مارکتینگ املاک چیست؟

ويدئو آموزشي املاکروش‌های بازاریابی سنتی اگرچه هنوز هم رواج دارند و مورداستفاده قرار می‌گیرند اما در اکثر مواقع بازدهی زیادی ندارند و به عبارتی هزینه و وقت صرف شده برای آن‌ها در برابر بازدهی و عملکردشان قابل‌قبول نیست. با گسترش علم و فناوری و دنیای مجازی تکنیک‌های نوین بازاریابی از جمله بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ به‌سرعت جای خود را در دنیای کسب‌وکار بازکرده است و هر روز رو به گسترش است شغل مشاور املاک نیز از این قاعده مستثنی نیست و تکنیک‌هایی بازاریابی دیجیتال یکی از مباحث کلیدی در آموزش مشاور املاک است و می‌توان گفت این روزها دیجیتال مارکتینگ مهم‌ترین بخش بازاریابی در رونق کسب‌وکار املاک محسوب می‌شود.

انواع مختلف بازاریابی

برای رشد یک کسب و کار لازم است که انواع مختلف بازاریابی صورت ‌گیرد و هر یک به نوبه خود از اهمیت قابل‌توجهی برخوردار می‌باشند اما مهم‌ترین و پربازده‌ترین نوع بازاریابی دیجیتال مارکتینگ می‌باشد که با هزینه کمتر بازدهی خیلی بیشتری دارد. تکنولوژی در کسب‌وکارهای مختلف ورود کرده است و در آن‌ها انقلاب ایجاد کرده است. از بازاریابی دیجیتال می‌توان در خریدوفروش ملک با تبلیغات حرفه‌ای بیشترین استفاده را کرد. انواع مختلف تکنولوژی‌های دیجیتال می‌توانند ابزار بسیار مؤثری باشند.

تفاوت دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی سنتی در املاک

اینترنت بیشترین تأثیر را در زندگی بشر داشته است. در دنیای اینترنت طیف وسیعی از جامعه حضور دارند و تبلیغات به کمک اینترنت با تبلیغات به‌صورت سنتی تفاوت زیادی دارد. در تبلیغات سنتی تنها افراد کمی می‌توانند از تبلیغات شما دیدن کنند و بازاریابی طیف وسیعی ندارد اما در دیجیتال مارکتینگ هرکسی در هرجایی می‌تواند تبلیغات شما را ببیند پس محدودیت ندارد. با بازاریابی دیجیتال خیلی بهتر می‌توانید افراد بیشتری را جذب کنید. علاوه بر این در تبلیغات سنتی ذهن افراد نسبت به تبلیغات مقاومت بیشتری دارد.

مزایای استفاده از دیجیتال مارکتینگ در بازاریابی املاک

 • تبلیغات نامحدود و کم هزینه
 • جامعه هدف بسیار وسیع
 • برندسازی سریعتر
 • درآمد و بازدهی بالاتر
 • جذب مشتری بیشتر
 • و صرف زمان کمتر که همگی باعث افزایش درآمدتون خواهد شد

با استفاده از دیجیتال مارکتینگ می‌توان تبلیغات و بازاریابی مؤثری داشت. جامعه هدف در اینترنت بسیار وسیع و گسترده است. این جامعه شامل مشتریان از شهرهای دیگر و حتی ایرانیان خارج از کشور هم می‌باشد که ممکن است در شهر و منطقه‌ای که ما فعالیت می‌کنیم کار ملکی داشته باشند یا حتی یک فرد خارجی ممکن است بخواهد در شهر شما ملکی را داشته باشد یا کار ملکی داشته باشد و ما می‌توانیم خدمات ملکی خود را در جاهای مختلف ارائه بدهیم و بازاریابی وسیع داشته باشیم.

بازاریابی املاک با استفاده از دیجیتال مارکتینگ ابزاری است که به‌سرعت یک مشاور املاک را به دیگران می‌شناساند. هزینه تبلیغات در دیجیتال مارکتینگ خیلی کمتر از روش‌های سنتی می‌باشد و کارایی خیلی بیشتری دارد به همین دلیل بیشتر کسب‌وکارها سعی می‌کنند تا بازاریابی را از طریق اینترنت با هزینه کمتر انجام دهند.

بازدهی دیجیتال مارکتینگ بهتر و سریع‌تر از روش‌های قدیمی است که انگیزه شما را برای کارکردن بالا می‌برد. شما می‌توانید با دیجیتال مارکتینگ زمینه را برای کارکردن در شهرهای دیگر و خریدوفروش ملک در دیگر مکان‌ها فراهم آورید و با توسعه کسب‌وکار خود به‌راحتی درآمد خود را افزایش دهید.

رازهای برندسازی شخصی «مشاورین املاک ثروتمند»

اگر برند شخصی و کانال‌های ارتباطی نداشته باشید (یعنی مردم شما را نشناسند) اولین اتفاقی که می‌افتد این است که؛ هزینه تبلیغات و آگهی‌هاتون ده‌ها برابر زیاد می‌شود…

هر چه لیست مشتریان وفادارتون بیشتر باشد؛ در کار املاک قدرتمندتر خواهید بود و درآمدتون افزایش خواهد داشت؛ چون می‌توانید تبلیغات گسترده‌تری انجام بدید.

با ارسال پیام‌های مناسب از طریق رسانه‌های مناسب مثل اس ام اس، اینستاگرام، تلگرام، واتس آپ و … آنها را تبدیل به مشتری وفادار خواهیم کرد. داشتن فایل طلایی خیلی مهم است، دقیقا به همان میزانی که توانایی تبدیل مشتری عادی به مشتری وفادار مهم است. وقتی رسانه‌های قدرتمند با مشتریان وفادار داشته باشید، فقط کافی است که آنها، سریع‌تر از رقیبان از فایل شما با خبر شوند و این فایل برای رقیبان دیگر فایل سوخته به حساب می آید.

اگر شما این کانال‌های ارتباطی را با مشتریان وفادار خود نداشته باشید، هزینه‌های تبلیغاتی‌تون بین 10 تا 100 برابر افزایش پیدا می کند.

هفت راز بزرگ «برندسازی شخصی» مشاورین ثروتمند

این «هفت راز بزرگ» مخصوصا پاسخ به سوالات، ارزش میلیاردی دارند

1- استعداد خودتون رو کشف کنید

2- برای چه تخصصی در املاک می‌خواهید شناخته شوید؟

3- مشتریان شما چه کسانی هستند

4- مشاوران ثروتمند پیشرو در املاک را دنبال کنید

5- برای یک معرفی آسانسوری حرفه‌ای آماده شوید

6- شبکه‌سازی و ارتباطات جادویی ایجاد کنید

7- حضور آنلاین خود را ارتقا دهید

چطور می‌توانید برند شخصی خودتان را ایجاد کنید؟

ببینید مردم بخاطر ترسی که دارند اول از برند انگیزه می­گیرند بعد از اطمینان از شما خرید می­کنند، کیفیت خدمات شماست که فروش ایجاد می­کنه. شما شاید با برندسازی انگیزه فروش را ایجاد کنید اما در زمان حضور مشتری اگر اشتباه کنید و نتونید درست سرویس بدهید اون­ها از شما خدمات ملکی نمی گیرند.

با سیستم فروش اینترنتی ملک شما را به برندی تبدیل خواهم کرد که عملکردتون یک مشتری شاد را از ابتدای آشنایی با شما تا انجام کار ملکی خودش به طور کامل از شما راضی نگه میداره.

ببینید فروش خوب فقط به فن بیان خوب نیست، بلکه به خدماتیه که به مشتریان میدیم.

بقول دوست خوبم دکتر کامران صحت: وقتی مشتری کیف کنه دست تو کیف میکنه.

رعایت این ۷ راز بزرگ، مخصوصا پاسخ به سوالات هر کدام از آن ها برای شما ارزش میلیاردی در خواهد داشت. خب خیلی سریع بریم سراغ رازها

اول این که استعداد خودتون را کشف کنید. برای شروع برندسازی، ابتدا لازمه که خودتان را بیشتر بشناسید از خودتون این سوال ها را بپرسید:

1- من در چه زمینه هایی تخصص دارم؟

چه چیزی به من انگیزه میده؟ دیگران من را با چه ویژگی هایی میشناسند؟ چه کارهایی انرژی من را هدر میده؟ چه کارهایی را ساعت ها بدون خستگی می‌توانم انجام دهم؟

از شما می‌خوام که پاسخ تک تک این سوالات را با فکر کردن بدهید و سعی کنید ویژگی های خودتان را بهتر بشناسید اما در نظر داشته باشید که با رشد حرفه شما ویژگی های شخصیتون هم باید ارتقا پیدا کنه

دوم اینکه تعیین کنید در چه تخصصی در کار املاک می‌خواید شناخته شوید.

برند شخصی شما نشان دهنده این نیست که امروز کی هستید بلکه نشان میده که شما چه مسیری را در پیش دارید و به چه کسی تبدیل خواهید شد با شناخت نقاط قوت و ضعف خودتان تعیین کنید که در اینده می‌خواهید چطور شخصی بشوید.

سوم این که مشتریان شما چه کسانی هستند؟

قبل از شروع برندسازی شخصی باید بدانید که مخاطبان شما چه افرادی هستند. هرچقد موضوعات بیشتری درمورد سازندگان، متقاضبان و مشتریان بدانید، برندسازی بهتری میتوانید انجام دهید.

جواب این سوالات را حتما باید پاسخ دهید:

مخاطبان من دارای چه ویژگی هایی هستند؟ علایق موردنظر آن ها چیه؟ مخاطبان من بیشتر در چه رده سنی هستند؟ مخاطبان من در چه فضایی فعال هستند؟ و سوالاتی از این دست.

دوستان پاسخ این سوالات را جدی بگیرید، اگر به این سوالات پاسخ بدید موفق خواهید شد اما اگر پاسخ ندید و همینجوری ازش بگذرید به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید. با پاسخ به این سوالات سعی کنید مخاطبان خودتان را به طور شفاف تعریف کنید درواقع میخوام پرسونای مشتری خودتان را بشناسید اگر این کار را انجام دهید خیلی راحت تر میتونید به آن ها بفروشید چون نیاز آن ها را درک نکنید چطور میخواید به آن ها بفروشید.

چهارم این که افراد فعال و موفق را در حوزه املاک شناسایی و ان ها را دنبال کنید فعالیت آن ها را زیر نظر داشته باشید و سعی کنید از آن ها الهام بگیرید.

همچنین در صورت امکان پیشنهاد میدم با این افراد ارتباط گرفته و از آن ها برای ورود به این مسیر مشورت بگیرید.

پنجم؛ برای یک معرفی آسانسوری حرفه ای آماده شوید.

فرض کنید سوار یک آسانسور می‌شوید و شخصی از شما می‌خواهد که خودتان را معرفی کنید و تنها تا زمان رسیدن آسانسور یعنی چیزی حدود ۳۰ الی ۶۰ ثانیه زمان دارید شما باید بتوانید در این مدت کوتاه خودتان و تخصصتان در زمینه املاک به خوبی معرفی کنید.

ششم؛ شبکه سازی و ارتباطات جادویی ایجاد کنید.

همان طور که در حال ایجاد برند شخصی خودتان هستید باید برای ایجاد ارتباطات موثر و مفید تلاش کنید؛ با شرکت در همایش ها و دوره پیشرفته املاک با افراد پیشرو و فعال در حوزه املاک ارتباط برقرار کنید و سعی کنید روابط قدرتمند و بیشتری ایجاد کنید.

هفتم؛ حضور آنلاین خودتان را ارتقا دهید.

یکی از مهم ترین اقدامات لازم برای برندسازی حضور در اینترنت و فضای مجازی است هرگز حضور و فعالیت در اینستاگرام و تلگرام دست کم نگیرید. ضمنا وب سایت شخصی خودتان را هر چه سریع تر راه اندازی کنید.

یادتان باشد که برند شخصی شما تنها مربوط به اینترنت نیست.

سعی کنید در همایش ها، محل کار و حتی در منزل ویژگی های برند شخصی خودتان را حفظ کنید و از آن ها پیروی کنید در نظر داشته باشید همان طور که شما رشد می‌کنید نام تجاری شما هم باید ارتقا پیدا کند.

مدرس وبینار آشنایی با نسل جدید آژانس‌های املاک کیست؟

محمدرضا شایگان مدرس آموزش روش‌های سرمایه‌گذاری و مشاوره حقوقی در املاک و مستغلات است. به قول آقای ‌موسوی معاون وزیر: «شایگان، مرد پشت صحنه سرمایه‌گذاران املاک ایران است.»

محمدرضا شایگان کیست؟

 • طراح و مدرس دوره «فروش اینترنتی ملک» که شامل سه دوره است:

1- دوره « دیجیتال مارکتینگ املاک »

2- دوره « کیمیاگر املاک »

3- دوره « بازارسازی با فرمول جـمـاق »

 • مربی بیش از ۳۵۰ آژانس املاک موفق در شهرهای کوچک و بزرگ
 • نویسنده پرفروش‌ترین کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما
 • موسس و مدیر سایت شزوما، سایت تخصصی آموزش املاک
 • عضو هیات تحریریه مجلات املاک و ساختمان
 • کارشناس رادیو اقتصاد
 • سخنران همایش استراتژی‌های بازارسازان اینترنتی
 • سابقه همکاری با مطرح‌ترین شرکت‌های فایلیـنگ ایـران
 • مهمان برنامه مستند یک یاور به عنوان کارآفرین موفق اینترنتی
 • سخنران بیش از 150 همایش مطرح در شهرهای مختلف ایران
 • برگزیده بهترین محتوا و خدمات با دوره فروش اینترنتی ملک شزوما

آموزش‌های زیر به شما کمک می‌کند!

 

3 دیدگاه برای “وبینار رایگان آشنایی با نسل جدید آژانس‌های املاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان مشاوران‌مان، بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
محتویات این دوره را به صورت آنلاین و با قیمت کمتر مشاهده کنید.
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان، مشاوران‌مان بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان، به مدت محدود

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
پادکست سریالی دیجیتال مارکتینگ املاک
برشی از دوره دیجیتال مارکتینگ املاک
برای شرکت در این دوره به صورت رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
ویدئوهای کتاب برای خریداران کتاب و کتاب صوتی مشاوران املاک به شیوه شزوما رایگان شد.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره دیجیتال مارکتینگ املاک را مشاهده کنید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره وبیناری آموزش مشاوران املاک حرفه‌ای را مشاهده کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
بهترین کتاب آموزش مشاور املاک