کجای تهران آپارتمان ارزان است؟

زمان مطالعه: 5 دقیقه

کاهش نرخ سود بانک‌ها در سال جاری باعث شده است تا پیش‌بینی شود که بازار خریدوفروش مسکن نیز دستخوش تغییرات قابل‌توجهی شود. کارشناسان حوزه مسکن عقیده دارند که کاهش نرخ سود بانکی تمایل به سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن را افزایش داده است. ازآنجاکه عرضه و تقاضا دو روی سکه بخش مسکن هستند با افزایش تقاضا برای خرید مسکن، بازار ساخت‌وساز و صنایع مرتبط با آن نیز رونق خواهند گرفت. نکته قابل‌توجه در رابطه با متقاضیان مسکن این است که اکثر آن‌ها به دنبال خانه در محله‌های ارزان‌قیمت تهران هستند.

محله‌های ارزان تهران

خرید آپارتمان ارزان تهران

با بررسی آگهی‌های آپارتمان‌های فروشی در سطح کلان‌شهر تهران می‌توان به این نتیجه رسید که آپارتمان‌های ارزان و با قیمت مناسب تهران در سطح شهر پراکنده‌شده‌اند و در هر یک از نقاط شمالی، جنوبی، شرقی و غربی تهران محله‌های ارزان‌قیمت وجود دارند که آپارتمان‌هایی با قیمت مناسب دارند و برای افرادی که به دنبال آپارتمان‌هایی با قیمت زیر 400 میلیون تومان هستند انتخاب مناسبی محسوب می‌شوند؛ اما تمرکز آگهی‌ها بیشتر در شرق و غرب تهران است.

خرید آپارتمان ارزان در غرب تهران

محله‌های چیتگر، بلوار فردوس، طرشت، جنت‌آباد، پونک، شهران، ستارخان و صادقیه ازجمله محله‌های غرب و شمال غرب تهران محسوب می‌شوند که بازار خریدوفروش آپارتمان‌های زیر 400 میلیون تومان در آن‌ها بسیار داغ است و با توجه به جدید بودن این محله‌ها دارای بافت شهرسازی مناسب نیز هستند و به بزرگراه‌های مهم سطح شهر به‌راحتی دسترسی دارند. ازاین‌رو بسیاری از خریداران ملکی که به دنبال خرید آپارتمان‌های نوساز با قیمت مناسب هستند می‌توانند این محله‌ها را انتخاب کنند.

خرید آپارتمان ارزان در شرق تهران

محله‌های تهران‌پارس، نارمک، تهران‌نو، افسریه و پیروزی محله‌های ارزان‌قیمت شرق تهران هستند. تعداد آگهی‌های آپارتمان‌های فروشی زیر 400 میلیون تومان نیز در این محله‌ها بسیار زیاد است.

خرید آپارتمان ارزان در جنوب تهران

اکثر محله‌های جنوبی تهران دارای قیمت مناسب هستند اما در بین آگهی‌های آپارتمان‌های زیر 400 میلیون تومان محله‌های خانی‌آباد و خاوران بیشتر به چشم می‌خورند که نمایانگر رونق بازار خریدوفروش خانه در این محله‌هاست.

نکات خرید آپارتمان ارزان

مقایسه شرق و غرب تهران

مهم‌ترین تفاوت شرق و غرب تهران قدمت آن‌ها است. محله‌های شرق قدیمی‌تر هستند. هرچند در شرق تهران نیز شهرک‌های جدید ساخته‌شده‌اند اما عمر محله‌های غرب تهران کمتر است.

میانگین سنی ساکنین شرق تهران نیز از ساکنین غرب آن اغلب بیشتر است. در شرق تهران حتی می‌توان آثار تاریخی یافت. آتشکده، بناهای باقیمانده از زمان قاجار، شکارگاه سلطنتی و غیره را مشاهده نمود؛ اما این مسئله در غرب به دهکده فرحزاد، جنت‌آباد و مسیر امامزاده داوود محدود است که البته آن‌هم بیشتر شمال تهران محسوب می‌شود.

تعداد فرهنگیان و بازنشستگان دولتی در شرق تهران بیشتر است و این موضوع باعث شده است تا میانگین عمر در شرق تهران بیشتر باشد. درصورتی‌که در غرب تهران بیشتر مشاغل آزاد مشاهده می‌شود و جوانان بیشتری در غرب وجود دارند. ازاین‌رو ساکنین شرق تهران بیشتر سنتی و قدیمی هستند و غربی‌ها اکثراً تجددگرا و مدرن هستند.

اکثر مهاجرین در غرب تهران سکونت دارند زیرا غرب تهران برای رشد و توسعه دارای پتانسیل و فضای بیشتری است. ساکنین شرق تهران مهاجران شهرهای شرقی و شمال شرقی کشور هستند درصورتی‌که مهاجران غرب و شمال غربی در غرب تهران سکونت دارند.

خیابان‌ها و ساختمان‌های غرب تهران بر اساس شهرسازی مدرن ساخته‌شده‌اند درصورتی‌که خیابان‌ها و کوچه‌های شرق تهران باریک هستند و تراکم ساختمان‌ها نیز در آن بیشتر است.

متراژ آپارتمان‌های موجود در غرب تهران از شرق آن بیشتر است. مساحت فضای سبز شرق اما از غرب تهران بیشتر است. مساحت کوهسار، چیتگر و کن با سرخه‌حصار، خجیر و لویزان قابل‌مقایسه نخواهد بود؛ اما آب‌وهوا در بخش غربی تهران از سمت شرق آن بهتر است.

با توجه به تفاوت‌های منطقه شرق و غرب تهران هرکدام می‌تواند برای برخی از خریداران مناسب و مطابق خواسته آن‌ها باشد و لزوماً هیچ‌یک از این مناطق بر دیگری ارجحیت ندارد.

خرید آپارتمان ارزان در تهران از پروژه رومنس

خرید آپارتمان ارزان در تهران از پروژه رومنس

پروژه رومنس برای آن دسته از افرادی که با نقدینگی کم قصد خانه‌دار شدن دارند گزینه مناسبی محسوب می‌شود. خرید آپارتمان‌های پروژه رومنس همچنین ازآنجاکه در دسته پروژه‌های پذیره‌نویسی قرار دارد برای سرمایه‌گذاران نیز گزینه مطلوبی به نظر می‌رسد. با پیشرفت کار در این پروژه خریداران به سود مطلوبی دست خواهند یافت. لازم به ذکر است که پروژه رومنس در موقعیتی قرارگرفته است که پیش‌بینی بسیار خوبی برای آینده آن نیز وجود دارد و طرح، آبادانی و زیرساخت در این منطقه سرمایه شما را افزایش خواهد داد.

موقعیت پروژه رومنس تهران

موقعیت پروژه رومنس تهران

پروژه رومنس تهران در منطقه مروارید شهر واقع‌شده است و به‌عنوان برج‌های منطقه 22 و پروژه‌های مروارید شهر محسوب می‌شود. این پروژه به اتوبان‌های حکیم، همت و تهران کرج دسترسی خوبی دارد و این منطقه به علت قرار گرفتن در دامنه کوه دارای چرخش هوا و درنتیجه آب‌وهوای بسیار مطلوب و به‌دوراز آلودگی دارد. این دلایل برای انتخاب این برج بین املاک منطقه 22 چیتگر کافی هستند. این منطقه به مراکز تفریحی و تجاری شهربازی هزارویک‌شب و ایران مال و باغ ملی گیاه‌شناسی نزدیک است و این موارد به‌عنوان مهم‌ترین مزایای این پروژه محسوب می‌شوند.

درصورتی‌که از آلودگی تهران فراری هستید و به دنبال منطقه‌ای هستید تا از مشغله‌های کلان‌شهر به دور باشید خرید یکی از آپارتمان‌های این پروژه گزینه مناسبی برای شما محسوب خواهد شد. درصورتی‌که به دنبال پروژه‌ای با نقدینگی کم هستید و تا اتمام کار پروژه می‌توانید صبر و شکیبایی پیشه کنید پروژه رومنس بااعتبار و رزومه کاری بالا می‌تواند بهترین گزینه انتخابی برای شما باشد.

به‌طورکلی می‌توان گفت پروژه رومنس در منطقه‌ای به‌دوراز شلوغی و ازدحام اطراف دریاچه واقع‌شده است. این پروژه در منطقه‌ای واقع‌شده است که می‌توان با پول اندک آینده خوبی را خریداری نمود. مروارید شهر در منطقه‌ای قرارگرفته است که سال‌ها بعد آوازه آن به‌وضوح شنیده خواهد شد. مروارید شهر در ابتدای شهر تهران قرارگرفته است و ساخت‌وساز و ایجاد بنایی در آن و به وجود آمدن شریان زندگی می‌تواند باعث افزایش سرمایه شما شود. این منطقه همیشه بو و احساس تازگی بهار را برای شما تداعی می‌سازد.

با کارگروه فنی مهندسی شزوما تماس بگیرید

اگر تازه با ما آشنا شده‌اید می‌توانید از آموزش رایگان هوش ملکی شزوما استفاده کنید. ما بستری امن و تضمین شده برای سرمایه گذاری امن شما در تمام نقاط ایران و ترکیه مخصوصا پروژه رومنس ایجاد کرده‌ایم. کافی است که همین حالا با شماره تلفن 09198937556 و 09203021284 تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.


آموزش‌های زیر به شما کمک می‌کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا شانس خود را امتحان کنید!

گردونه را بچرخون
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان مشاوران‌مان، بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
محتویات این دوره را به صورت آنلاین و با قیمت کمتر مشاهده کنید.
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان، مشاوران‌مان بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان، به مدت محدود

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
پادکست سریالی دیجیتال مارکتینگ املاک
برشی از دوره دیجیتال مارکتینگ املاک
برای شرکت در این دوره به صورت رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره دیجیتال مارکتینگ املاک را مشاهده کنید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره وبیناری آموزش مشاوران املاک حرفه‌ای را مشاهده کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?