پروژه‌های سرمایه گذاری منطقه 22 تهران

پروژه رومنس دریاچه چیتگر، یک فرصت عالی برای خرید ملک و سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران

پروژه رومنس دریاچه چیتگر

با پروژه رومنس آشنا شوید:
پروژه رومنس مروارید شهر توسط تعاونی مسکن توسعه مسکن همت در منطقه ۲۲ بلوار اردستانی انتهای دانش غربی استارتش خورده شده و در حال پذیره نویسی هست.

برج های رومنس مروارید شهر توسط تعاونی مسکن توسعه مسکن همت ساخته میشود که این تعاونی مسکن در منطقه ۲۲ دارای رزومه و کارنامه قابل قبولی هست.

تعاونی توسعه مسکن همت یکی از سازنده های قوی و کارنامه دار در منطقه ۲۲هست کا از نمونه هایش برج پاسارگاد۱ در میدان صاحب و پروژه عقاب در شرق آزادگان هست. این دو برج هر دو از برج های با کیفیت منطقه به حساب می آیند.

همینطور از پروژه های در ساخت که همزمان با رومنس مروارید شهر دارد می سازد پروژه رومنس دریاچه هست که در نزدیکی دریاچه شهدای خلیج فارس هست و پروژه پاسارگاد که در بلوار هوانیروز در حال ساخت هست .

پیش خرید ملک در تهران

پروژه رومنس مروارید شهر در زمینی به مساحت ۳۶هزار و۲۰۰ متر در پلاک ۱۳۸۳ فرعی ۴ قرار دارد.

از چند جهت پروژه‌ای خاص محصوب می‌شود.

به لحاظ سرمایه گذاری ملکی این پروژه در قالب چهار برج ۱۷ طبقه شامل چهار طبقه منفی پارکینگ و انباری ها یک طبقه لاوی و مشتعات و ۱۲ طبقه مسکونی قرار دارد.

در هر برج هر طبقه ۶ واحد مسکونی با متراژ ۱۰۰و۱۳۰و ۱۵۰متری قرار دارد.

در مجموع ۷۲ واحد مسکونی در هر برج پیش بینی شده.

تعاونی توسعه مسکن همت برای برج‌های رومنس مروارید شهر امکانات خاصی رو تدارک دیده است.

علاوه بر امکاناتی که تمام برج های منطقه۲۲ دارند مثل پارکینگ و انباری ،سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی ،اسانسور باربر و نفربر، لاوی۲۴ساعته ،سیستم اعلان و اتفای حریق ،حمام ترکی ، سالن تخصصی ماساژ ، کتابخانه و کافی شاپ و از همه مهم تر امکان نظارت بر پیشرفت پروژه توسط اپ اختصاصی موبایل که به واسطه دوربین هایی که در محل پروژه نصب شده اند به مالکین این اجازه رو میده که در هر زمان و هر مکان که خواستند پیشرفت فیزیکی پروژه رو نظارت کنند.

پروژه رومنس مروارید شهر از نظر قیمت و شرایط پرداخت شاید یکی از بهترین گذینه هایی باشه برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و و با حتی سکونت طی سه سال آینده در منطقه۲۲ رو دارند تعاونی توسعه مسکن همت شرایط آسانی رو پیشنهاد داده .

قیمت زمین و تراکم که به صورت قطعی هست ودر پروژه رومنس مروارید شهر متری ۴ میلیون ۳۵۰ هزارتومن با یک پیش پرداخت دوقسط برج ۱۱ و ۱۲ اعضا میتوانند این عددد رو تصویه کنند.

عدد دوم قیمت ساخت هست که در تمامی پروژه های تعاونی ساز بصورت علل حساب محاسبه و براورد میشود.

قیمت ساخت برای همه تعاونی ها بصورت علل حساب محاسبه میشود که در تعاونی توسعه مسکن همت برای پروژه رومنس مروارید شهر متری ۶ میلیون تومان بصورت علل حساب برای اعضای اولیه براورد و اعلام شده که بعد از اتمام اقصاط زمین و تراکم (ابتدای ۱۴۰۰) توسط اعضا طی ۳۶ ماه پرداخت میشود.

شرایط پرداخت بابت اقساط زمین و تراکم: (قیمت ها به تومان)

 امکانات پروژه رومنس

  • پارکینگ و انباری برای تمام واحدها
  • سالن اجتماعات، کتابخانه، کافی شاپ، سالن ورزشی، سالن ماساژ، سونا و جکوزی، حمام ترکی، لابی مجلل، فضای سبز
  • سیستم سرمایش گرمایش مرکزی
  • دوربین مداربسته
  • درب ضدسرقت
  • آسانسور نفربر و باربر
  • سیستم اعلام و اطفاء حریق
  • امکان نظارت بر پروژه از سوی اعضا در هر زمان و مکان به کمک اپلیکیشن اختصاصی موبایل (به کمک دوربین های مداربسته نصب شده در محل پروژه)
  • سیستم BMS یا هوشمندسازی آپارتمان (نسل جدید وایرلس) شامل : سیستم سرمایش گرمایش هوشمند، سیستم روشنایی هوشمند، قطع و وصل هوشمند گاز و برق و آب اصلی ساختمان، سیستم صوتی تصویری هوشمند، کلید و پریز برق هوشمند، درب باز کن ورودی آپارتمان، آبیاری گل و گیاه داخل آپارتمان (تمامی آپشن ها به صورت هوشمند و به صورت کنترل از طریق اپ اختصاصی موبایل با قابلیت انجام سناریو نامحدود می باشند)

 

نیاز به دریافت مشاوره رایگان دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و سرمایه گذاری در سودآورترین پروژه‌های سرمایه گذاری املاک ایران، همین حالا با کارشناسان شزوما تماس بگیرید.

پیام به آیدی تلگرام: @shezooma_admin و به شماره 09203021284

تماس با شماره: 09198937556

تماس با تلفن ثابت: 02146137207