از اینجا شروع کنید…

1- آموزش رایگان

اگرقصد سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات را دارید، روی دکمه زیر کلیک کنید و مقاله آموزش هوش ملکی را بخوانید. چندین ویدئو رایگان در این مقاله وجود دارد که می تواند کمک زیادی به شما بکند.

آموزش رایگان

2- تهیه کتاب سرمایه‌گذار برتر

با خواندن این کتاب هر آنچه که باید در مورد سرمایه‌گذاری در املاک بدانید را یاد می‌گیرید. از جمله: راز بزرگ سرمایه‌گذار برتر، هفت سطح سرمایه‌گذاران، پنج درد سرمایه‌گذاران که حاضر نیستند با صدای بلند بگویند و …

کتاب سرمایه‌گذار برتر شزوما

3- دوره 7 روش سرمایه‌گذاری در املاک

در این دوره با: پیش خرید آپارتمان، خرید آپارتمان آماده، آموزش خرید زمین، ترفندهای خرید ملک، بازسازی و تغییر کاربری، آموزش مشارکت در ساخت، انبوه‌سازی یا تشکیل تعاونی مسکن به طور کامل آشنا می‌شوید.

دوره 7 روش سرمایه‌گذاری در املاک

4- مشاوره رایگان با کارشناسان شزوما

برای دریافت مشاوره رایگان کافی است که روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق تماس تلفنی، چت واتساپ یا پر کردن فرم اقدام نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت درخواست شما را بررسی و با شما تماس می‌گیرند.

دریافت مشاوره رایگان

5- کسب درآمدهای ارزی به صورت کلان

سرمایه‌سازی شامل تمام کارهایی است که برای ایجاد امنیت و کسب سود انجام می‌شود تا با کمترین زمان و کمترین سرمایه، معامله‌ای پرسود و امن انجام شود. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

چالش 5 روزه سرمایه سازی

آموزش قدم به قدم خرید ملک
سرمایه گذاری املاک
آموزش خرید خانه
آکادمی شزوما
آموزش فروش اینترنتی ملک
شزوما

قصد سرمایه گذاری در خرید ملک داری؟

همین حالا فرم دریافت مشاوره را پر کن، کارشناسان شزوما درخواست شما را بررسی و با شما تماس می گیرند. از نوبت مشاوره رایگان سرمایه گذاری استفاده کنید.

جدیدترین مقاله‌های رایگان هوش ملکی

مشاهده‌ی تمام مقاله‌‌ها

جدیدترین آموزش‌های سرمایه‌گذاری املاک

مشاهده‌ی تمام دوره‌ها