وبینار رایگان هفت روش سرمایه گذاری در املاک

آیا شما هم دوست دارید از همین الان هوش ملکی‌ خود را بالاتر ببرید؟

اگر به «آموزش هوش ملکی» علاقمندید به شما تبریک می گوییم، چرا که مطمئنا شما نیز مثل ما از فقر بیزارید.

برای یادگیری ترفندهای سرمایه گذاری در املاک، مطالب این وبینار بسیار به شما کمک می‌کند. در این وبینار ترفندهای خیلی مهمی از معاملات املاک را به شما آموزش می‌دهیم. با یادگیری این آموزش ها در زمینه هوش ملکی و استفاده از آن ها در سرمایه‌گذاری خود، طی یکسال دارایی‌‌های خود را به میزان پنج سال رشد دهید.

در وبینار رایگان «هفت روش سرمایه گذاری در املاک» با آموزش معاملات ملکی یاد می‌گیرید که چگونه ذهن خود را برای رشد درآمدتان فعال کنید. با شرکت در این وبینار یاد می‌گیرید که چگونه می‌توان نتایج عالی بدست آورید و با «سودهای کلان ملکی» شاهد رشد دارایی های خود باشید (حداقل 50 درصد بیشتر از تورم)

هفت روش سرمایه گذاری در املاک چه روش‌هایی هستند؟

 • پیش خرید آپارتمان
 • خرید آپارتمان آماده
 • خرید زمین
 • خرید ملک
 • بازسازی یا تغییر کاربری
 • مشارکت در ساخت
 • انبوه‌سازی یا تشکیل تعاونی مسکن

با سرمایه‌گذاری در ملک حتی با سرمایه کم، امنیت سرمایه ی شما حفظ می شود، از تورم بازار جا نمی مانید و اعتماد به نفس شما برای کسب درآمد بیشتر افزایش پیدا می کند.

پول خرید ملک را از کجا به دست آوریم؟

هر جایی که با مقدار پول شما متناسب است بخرید. این مسئله نتیجه تجربه شخصی و واقعی خود ماست. زمانی که تازه ازدواج کرده بودیم، با مقدار پولی که داشتم می توانستم یک آپارتمان 75 متری در منطقه نارمک خریدای کنم.

اما جوانی کردیم، تصمیم گرفتیم تا پولمان را در بانک مسکن به سپرده بگذاریم و با وامی که می گیریم یک واحد آپارتمان در پاسداران خریداری کنیم. اما قبل از اینکه وام ما حاضر شود قیمت خانه گران شد.

بعد از یکسال که وام را گرفتیم، توانستیم یک واحد آپارتمان 40 متری بخریم آن هم در یک فرعی در محله های پائین تر همراه مقدار زیادی قسط وام که باید به مرور پرداخت می شد. بخاطر همین همیشه به جوان ها توصیه می کنیم که اشتباه ما را تکرار نکنند و هر جا که متناسب با پولشان بود، بخرند و بعدها در اولین فرصت ممکن آن را تبدیل به احسن کنند.

نترسید و خانه دار شوید

ترس از خرید خانه باعث میشود تا افراد از پیش خرید خانه صرف نظر کنند و به تبع از آن خانه‌دار نشوند. به گزارش روزنامه دنیای اقتصاد قیمت آپارتمان نوساز در غرب تهران، در صورت پیش‌خرید تا ۸۰ درصد کمتر از آپارتمان‌های آماده تمام می‌شود. در چنین شرایطی متقاضیان با پول کمتر صاحب یک آپارتمان نوساز می‌شوند.

در مرحله اول قیمت زمین، تراکم و مجوزها را می دهند. در مرحله بعد با تزریق تدریجی به مرور پول ساخت را تا صدور سند تک برگ کامل می‌کنند. ضمن اینکه به پروژه‌های تعاونی ساز «وام قابل توجهی» نیز تعلق می‌گیرد. (در حال حاضر 240.000.000 تومان) تحقیقات خبرنگار دنیای اقتصاد نشان می‌دهد که در حال حاضر چندین پروژه در منطقه 22 کلید خورده است که واحد های آن ها پیش فروش می‌شوند. پیش خرید این واحدها علاوه بر واریز تدریجی، 80 درصد ارزان‌تر از آپارتمان نوساز آماده تحویل است.

اگر ما در ملک سرمایه‌گذاری کنیم همیشه سرمایه ی ما از تورم، رشد بیشتری خواهد داشت.

زیرا ما با ترفندهایی می‌توانیم بیشتر نیز جذب درآمد بکنیم که در طی دوره هوش ملکی به آنها می‌پردازم. در این مدت 40 ساله کشور ما به سمت تورم های شدید رفت. در نتیجه پول های تولید شده توسط بانک ها می بایست در بازاری به صورت بلند مدت جذب می شد. ما به سرمایه گذاری کوتاه مدت نمی پردازیم، اما در نهایت همه ی سرمایه گذاری ها در کشور ما به مسکن منتهی می گردد.

ملک همیشه بیشترین میزان جذب سرمایه ها را داشته است. ما هیچ وقت در کشورمان بورس قدرتمندی نداشته ایم که بتواند سرمایه ها را به صورت موتور مولد جذب کند . همچنین بازار ارز و طلا هم به دلیل ریسک بسیار بالا و خطرات متعدد و بیشماری که دارند به هیچ عنوان نمی‌توانند پول‌های کلان را به خود جذب کنند. از طرفی بازار خودرو حداکثر میتواند ۲۰ درصد از سرمایه مردم را به خود جذب کند.

اینجاست که همیشه شایگان می‌گوید ملک پادشاه است.

6 قدم طلایی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

اصلا ریشه ملک از مُلک، سرزمین و پادشاهی می‌آید. داستان مُلک سلیمان که در قرآن نیز به آن اشاره شده است را حتما شنیده اید. ملک قدرتمند ترین بازار سرمایه کشور و مردم می باشد. حدودا بین ۷۰ تا ۸۰ درصد از سرمایه ی مردم در املاک و مستغلات قرار دارد پس نتیجه می‌گیریم جذب سرمایه در ملک است. ما با مطالعه حرف می زنیم. اگر شما هوش ملکی داشته باشید خیلی خوب می توانید سودهای کلان و مطمئن بسازید. ما در دوره هوش ملکی می خواهیم سرمایه‌گذاری‌ بدون ریسک را به شما یاد دهیم.

اگر تا آخر این دوره با ما همراه باشید می بینید که با رعایت یک سری نکات ساده اما بسیار مهم، می توان پول های کلانی را از بازار جذاب و شیرین املاک ساده تر از آنچه که فکر می کنید به دست آورید. با گذراندن این دوره ها هوش ملکی خود را بالا ببرید و یک عمر از بینشی که شایگان با دو دهه تجربه در اختیار شما قرار می دهد بهره مند شوید.

البته ما سعی می کنیم مطالب را با چاشنی داستان های واقعی خود و دوستان زیادی که در نقاط مختلف داریم، به شکلی جذاب تر و دلنشین برای شما بیان کنیم تا شما نیز این دوره را با اشتیاق تا انتها دنبال کنید.

اما در بحث اقتصاد کلان ملک بیش از ۴۰۰ شغل را به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد می کند و هیچ دولتی نتوانسته و نمی‌تواند این صنعت عظیم را نادیده بگیرد. این صنعت با قدرت به راه خودش ادامه خواهد داد. چرا که همه ما همیشه نیازمند املاک و مستغلات هستیم و با تمامی ساخت و سازهای صورت گرفته، هنوز با کمبودحدود چهار میلیون واحد مسکونی در کشور مواجهیم.

سرمایه گذاری ملکیقولی که ما در رابطه با وبینار هفت روش سرمایه گذاری در املاک به شما میدهیم :

در پایان این وبینار به یک فرد باهوش‌تر تبدیل خواهید شد که دیگر هیچ کس به راحتی نمی‌تواند سر شما کلاه بگذارد.

به نظر ما دلیل ضرر بسیاری از مردم در معاملات املاک این است که افراد به علت نداشتن آگاهی از هوش ملکی، به اندازه کافی در این زمینه فکر نمی‌کنند و بدون یادگیری و مشورت با «افراد خبره»، بی گدار به آب می‌زنند.

شیوه ما در دوره «هوش ملکی» به گونه ای است که می‌خواهیم به شما کمک ‌کنیم تا خودتان فکر کنید و راهکارها را پیدا کنید. زیرا چیزی که خود شما با فکر کردن به آن رسیده باشید، بالاترین سطح آگاهی است و احتمال عملی کردن دانسته‌های خودتان بسیار بالا می‌رود.

اگر تنها امر درست استدلال کردن را که تقریبا 96 درصد مردم جامعه اصلا به آن فکر هم نمی‌کنند در ذهن شما نهادینه کنیم، شما جزء 4 درصد «ثروتمندان با هوش ملکی» خواهید شد. از طرفی اگر «لذت درآمد املاک» را چشیده باشید خوب می‌دانید که هیچ بازاری نمی‌تواند چنین پول کلانی را به شما بدهد.

ما در وبینار رایگان هفت روش سرمایه گذاری در املاک، قصد داریم تا به شما کمک کنیم تا با «هفت روش سرمایه گذاری املاک» آشنا شوید

با یادگیری این متد:

اگر خانه ندارید؛ یکبار برای همیشه خانه‌دار شوید.

اگر سرمایه کمی دارید؛ به جای کوچک کردن آرزوهای خود، دارایی های خود را بیشتر کنید.

و البته مهم‌تر از همه با آرامش، به یک «سرمایه گذار فوق موفق» تبدیل شوید که به مشکل “چه کنم چه کنم” گرفتار نشوید ( این را بفروشم یا آن را ؟؟)

خلاصه اینکه: بجای ماهی دادن، می‌خواهیم «ماهیگیری در املاک» را به شما یاد بدهیم تا شما هم پول پارو کنید.

مدرس وبینار ((هفت روش سرمایه گذاری در املاک)) کیست؟

محمدرضا شایگان مدرس آموزش روش‌های سرمایه‌گذاری و مشاوره حقوقی در املاک و مستغلات است. به قول آقای ‌موسوی معاون وزیر: «شایگان، مرد پشت صحنه سرمایه‌گذاران املاک ایران است.»

محمدرضا شایگان کیست؟

 • طراح و مدرس دوره «هفت روش سرمایه‌گذاری املاک»
 • برگزیده بهترین محتوا و خدمات با دوره شـزومـا
 • مشاور بیش از 1800 سرمایه‌گذار موفق ملکی
 • مربی بیش از 450 مدیر و مشاور املاک موفق در ایران و ترکیه
 • نویسنده پرفروش‌ترین کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما
 • موسس و مدیر سایت شزوما، سایت تخصصی آموزش املاک
 • کارشناس رادیو اقتصاد و برنامه مستند یک یاور به عنوان کارآفرین برتر
 • سخنران همایش استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در ایران
 • طراح و مدرس دوره جامع فروش اینترنتی ملک پرفروش
 • سخنران بیش از ۵۰ همایش مطرح در شهرهای مختلف ایران
 • سابقه همکاری با مطرح‌ترین شرکت‌های فایلیـنگ املاک ایـران
 • عضو هیات تحریریه مجلات املاک و ساختمان

آموزش‌های زیر به شما کمک می‌کند!

4 دیدگاه برای “وبینار رایگان هفت روش سرمایه گذاری در املاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان مشاوران‌مان، بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
محتویات این دوره را به صورت آنلاین و با قیمت کمتر مشاهده کنید.
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان، مشاوران‌مان بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان، به مدت محدود

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
پادکست سریالی دیجیتال مارکتینگ املاک
برشی از دوره دیجیتال مارکتینگ املاک
برای شرکت در این دوره به صورت رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
ویدئوهای کتاب برای خریداران کتاب و کتاب صوتی مشاوران املاک به شیوه شزوما رایگان شد.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره دیجیتال مارکتینگ املاک را مشاهده کنید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره وبیناری آموزش مشاوران املاک حرفه‌ای را مشاهده کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
بهترین کتاب آموزش مشاور املاک