با نکات مهم در استخدام مشاور املاک آشنا شوید.

زمان مطالعه: 5 دقیقه

اصول استخدام مشاور املاک

استخدام کارمندان و مشاوران املاک خوب می تواند باعث شود یک صاحب جواز بنگاه املاک ثروتمند شود.  در ادامه قصد داریم نحوه استخدام یک کارمند و مشاور املاک خوب که برای مدت زمان طولانی مایل به همکاری با شما باشد را مورد بررسی قرار دهیم. استخدام مشاور املاک باید بر اساس اصول و به درستی انجام گیرد تا پس از این که فرد در کار خود حرفه ای شد و تجربه کافی کسب کرد در کسب و کار شما باقی بماند و با ایجاد ارتقا در سطح کاری آن ها توسط مدیر املاک و دادن انگیزه به آن ها همچنان به همکاری با شما تمایل داشته باشد.

رونق بخشیدن به کسب و کار از طریق استخدام مشاور املاک خوب

نحوه‌ی استخدام مشاور املاک
چگونه یک مشاور املاک خوب استخدام کنیم؟

از دلایل اصلی رونق نداشتن در کسب و کار خود باید علت را در عدم استخدام مشاوران املاک خوب جستجو نمایید. در صورتی که قصد دارید سیستم اینترنتی فروش املاک را در دفتر خود راه اندازی کنید و هر زمان که اراده کردید با جیب پر پول و خیال راحت به صفرهای طولانی بروید نخستین شرط استخدام مشاوران املاک خوب و به طور درست می باشد.در صورتی که یک مشاور املاک خوب استخدام نمایید می توانید با خیال راحت به سفر بروید و تنها از راه دور حساب خود را چک کنید و نتایج کار مشاوران املاک خود را مورد بررسی قرار دهید.

نحوه استخدام مشاور املاک

برای استخدام یک فرد مناسب به عنوان مشاور املاک بهتر است تمام اصول انتخاب درست مشاور املاک رعایت گردد که از مهمترین این اصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دوست داشتن شغل
  • تحمل سختی ها
  • اجرای درست اصول فروش املاک
  • رشد سریع در حرفه مشاور املاک

معمولا در مصاحبه استخدام مباشر، سرپرست رنج، مدیر داخلی، مدیر فروش، مشاور فروش و اجاره و کارمندانی که در دفتر املاک شما فعالیت می کنند باید بخشی از انرژی خود را صرف این موضوع کنید که فرد مورد نظر کار را دوست داشته باشد. برخی از افراد تنها ظاهر کار مشاوران املاک را مشاهده کرده اند و تصور می کنند که از این روش می توانند بدون زحمت درآمد بالایی کسب کنند. مشاور املاک که استخدام می کنید باید توانایی تحمل سختی های این کار را داشته باشد. بررسی کنید که آیا فرد مورد نظر که می خواهید او را استخدام نمایید عزت نفس و نیروی درونی قدرتمند برای دوام آوردن در این حرفه را دارد.

افرادی که دوست دارند ره صد ساله را یک شبه طی کنند و برای دستیابی به این هدف خود این حرفه را انتخاب می کنند باعث خراب شدن وجهه این حرفه می شوند. در صورتی که اصول اجرای این کار را بدانند و این کار را اصولی انجام دهند می توانند از این راه درآمد قابل توجهی کسب کنند و این امر باعث می شود برای خود و آژانس املاک به فرد مفیدی تبدیل شوند. با یادگیری و اجرای اصول حرفه مشاور املاک برای خود و آژانس املاک عملکرد بهتری خواهند داشت و می توانند اعتبار اجتماعی کسب کنند.

به صاحب جواز دفتر املاک توصیه می شود هنگام استخدام کارکنان خود دقت زیادی به خرج دهند تا از ضررهای مادی و معنوی که در صورت استخدام افراد نامناسب متحما خواهند شد پیشگیری کنند.

استخدام افراد شایسته به عنوان مشاور املاک

نحوه‌ی استخدام مشاور املاک
از افراد لایق دعوت به همکاری کنید!

کلیدی ترین کار صاحب جواز املاک دانستن اصول استخدام درست و استخدام افراد شایسته می باشد. در آژانس های مهم املاک در سراسر جهان کارها اصولا به صورت تیم انجام می گیرد از این رو انتخاب اعضای تیم از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد.

بر اساس آمارهای بدست آمده حدود 80% از مشاوران املاک که در بنگاه های املاک استخدام می شوند برای طولانی مدت با آژانس املاک مورد نظر همکاری نمی کنند. استخدام افراد نابغه کلید موفقیت صاحبان جواز دفاتر املاک فرآیند انتخاب می باشد. جالب است بدانید که 95% موفقیت بنگاه های املاک در دست مشاوران املاک و مدیران داخلی می باشد. در صورت عجله در انتخاب مشاوران املاک و مدیران داخلی پشیمان خواهید شد زیرا فرآیند استخدام شما علاوه بر اینکه در کسب و کار شما تاثیر دارد بلکه زندگی و افکار شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. استخدام باید دقیق و با فرصت کافی انجام گیرد و انتخاب باید درست انجام شود.

مشکلات عدم رعایت اصول استخدام مشاور املاک

در صورت استخدام مشاوران سطح پایین هزینه های بالایی برای شما به همراه خواهد داشت و ضرر زیادی خواهد داشت. همواره توصیه می شود تنها مشاوران املاک عالی با پورسانت خوب استخدام شوند و تا هنگامی که بر اساس اصول آژانس املاک شما عمل می کنند به آن ها انگیزه بدهید تا از شما جدا نشوند.

اصول اسخدام مشاور املاک
اگر استانداردهای مناسبی را برای استخدام در نظر نگیرید، دچار مشکل خواهید شد.

توصیه هایی برای استخدام مشاور املاک

  • فاصله از مشغله ذهنی
  • بالا بردن سطح توقع
  • شخصیت خوب

برای استخدام مشاور املاک در مکانی آرام قرار بگیرید و سطح توقع خود را از مشاوران املاک افزایش دهید و دیدگاه خود را بر آن مبنا بنا نمایید. هنگام تفکر در رابطه با استخدام یک مشاور املاک این سوال را از خود بپرسید آیا یک فرد معمولی می تواند نتایج مورد نظر شما را به دست آورد؟ افراد با شخصیت خوب را استخدام نمایید. فردی را انتخاب کنید که قدرت تعامل با متقاضیان را داشته باشد. شخص مورد نظر برای استخدام باید رفتار مطابق با استراتژی های دفتر املاک شما داشته باشد. یک مشاور املاک خوب باید مطابق با استراتژی های آژانس مشاور املاک تمرکز بالایی داشته باشد و بداند مشتری چه تقاضایی دارد و مطابق با خواسته مشتری عمل کند.

انگیزه دادن به مشاور املاک کلید اصلی موفقیت

انگیزه دادن به کارکنان نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از دلایل اصلی موفقیت برخی از بنگاه های املاک این است که افرادی را استخدام کرده اند که واقعا نابغه و اهرم هستند. همچنین این بنگاه ها چندین مشاور املاک بسیار خوب دارند که حضور این افراد در بنگاه آن ها باعث شده است این آژانس املاک به موفقیت های بزرگ دست یابد. نکته دیگری که منجر به انگیزه گرفتن می‌شود، ارائه جدیدترین نکات آموزش مشاور املاک به پرسنل می‌باشد.

ساخت اهرم

ساخت اهرم بدین معناست که کاری که برای ما سود ایجاد می کند وقت و انرژی کمی از ما بخواهد. بزرگترین اهرم مشاور املاک می باشد که باید شخصیت درست داشته باشد و با انجام تست های مختلف متوحه این موضوع خواهید شد.

آیا تمام مشاوران املاک به عنوان اهرم محسوب می شوند؟

گاهی اوقات استخدام افراد نادرست ممکن است نه تنها به عنوان اهرم به کار نیایند بلکه ما را به دردسر بیاندازند. پس استخدام مشاور املاک از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. برای این که از افراد نادرست لطمه نخوریم باید چشم های خود را با دقت بیشتر باز کرده و در صورت نیاز افراد را اخراج کنیم.

ویدئو زیر بخشی از دوره آموزشی نحوه‌ی استخدام مشاور املاک ماندگار آکادمی شزوما است. پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا ویدئو زیر را ببینید و سپس برای کسب اطلاعات بیشتر، آموزش استخدام مشاور املاک ماندگار و پکیج آموزشی شزوما را مشاهده نمایید.


امیدواریم که از این آموزش نهایت استفاده را برده باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله ساختار فرم استخدام مشاور املاک را نیز مطالعه نمایید.

آموزش‌های زیر به شما کمک می‌کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا شانس خود را امتحان کنید!

گردونه را بچرخون
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان مشاوران‌مان، بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
محتویات این دوره را به صورت آنلاین و با قیمت کمتر مشاهده کنید.
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان، مشاوران‌مان بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان، به مدت محدود

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
پادکست سریالی دیجیتال مارکتینگ املاک
برشی از دوره دیجیتال مارکتینگ املاک
برای شرکت در این دوره به صورت رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره دیجیتال مارکتینگ املاک را مشاهده کنید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره وبیناری آموزش مشاوران املاک حرفه‌ای را مشاهده کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?