سلام، محمدرضا شایگان هستم

نویسنده کتاب «آموزش مشاورین املاک به شیوه شزوما»

خیلی خوشحالم که شما هم به کسب درآمد عالی از مشاوره املاک علاقمند هستید، چون کار اصلی من هم همین است و با هم همکار هستیم(مدیر املاک اطلس منطقه 1 تهران) تصمیم دارم تجربه موفق خودم را با شما به اشتراک بگذارم تا با ایجاد سیستم «فروش اینترنتی ملک» بهترین درآمد را از این شغل به دست بیاورید.

در سال ۱۳۷۸ که وارد این حرفه شدم هیچ دوره آموزشی برای مدیران و مشاورین املاک وجود نداشت. علاوه بر انتقال تجربیات به همکارانم، دوره‌های پیشرفته‌ای را گذراندم از جمله: MBAو DBA «بازاریابی در شرایط بحران»، «مدیریت استراتژیک» ،«اسناد و قوانین املاک»، «تکنیک‌های مذاکره و زبان بدن»، «دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای»،  و ..

تا پنج سال قبل که به اتحادیه و برای جلسه با مدیران آژانس‌های املاک می‌رفتم، همه از رونق بازار صحبت می‌کردند. اما الان هر وقت به جلسات می‌روم صاحبان جواز املاک فقط از رکود بازار شکایت می‌کنند … همه درک می‌کنیم که اوضاع دیگه عوض شده و فقط حرفه‌ای‌ها توی این بازار می‌مونن و بقیه حذف میشن.

 

 

با شرکت در دوره رایگان «فروش اینترنتی ملک»  چه چیزی به دست می‌آورید؟

1-با شرکت در این دوره رایگان در کمتر از چهار ماه سیستم «فروش اینترنتی ملک» خودتان را راه‌اندازی می‌کنید.

در آخر این دوره شما صاحب یک سیستم هستید که نتایج شرکت‌کنندگان آن نشان می‌دهد، درآمدهای میلیاردی برای آن به سادگی در دسترس شماست.

اگر می‌خواستید طراحی و اجرای درست آن را به دیگران بسپارید حداقل 75 میلیون تومان از شما می‌گرفتند. بله برای راه‌اندازی این سیستم باید هفتاد و پنج میلیون تومان بپردازید.

ضمن اینکه این سیستم در ایران به صورت کاملا انحصاری در اختیار «آکادمی شزوما» قرار دارد و دیگران کپی ناشیانه آنرا به شما می‌دهند.

2-با شرکت در این دوره، شما هم به شبکه گسترده مدیران املاک اینترنتی «شزوما» ملحق می‌شوید…

و ضمن برداشتن اولین قدم خود برای کسب درآمد بسیار عالی، از امکان انجام قراردادهای سنگین به صورت نقد و معاوضه (تهاتر) که فقط بین شرکت‌کنندگان در دوره «فروش اینترنتی ملک» امکانپذیر است، برخوردار می‌شوید.

3-بعد از شرکت در این دوره، شما نسبت به تمامی همکاران و رقبای خود که صاحب آژانس املاک هستند و به سبک نیمه سنتی کار می‌کنند جلوتر خواهید بود و پیش نیاز کسب درآمد عالی از «فروش اینترنتی ملک» را پیدا خواهید کرد.

4-چهارمین مزیت سیستم «فروش اینترنتی ملک:

عضویت در اپلیکیشن شزوما (اسنپ مشاورین املاک) که نزدیکترین سازندگان، فروشندگان و متقاضیان را به شما لینک (ایجاد ارتباط سریع) می‌کند.

با توجه به رسالت «شزوما» (عشق، نظم، همکاری) همه روزه تعداد بسیار زیادی از سازندگان، فروشندگان و خریداران واقعی که از مشاوره‌های «آکادمی شزوما» نتیجه مثبت می‌گیرند، برای مشارکت، ساخت یا خریدوفروش ملک، تقاضای معرفی آژانس‌های املاک معتبر در منطقه خود را دارند.

بدیهی است دوستانی که در دوره‌های «فروش اینترنتی ملک» شرکت کرده‌اند و با سیستم و خط مشی «شزوما» کاملا آشنا هستند، معرفی خواهند شد.

5-پنجمین مزیت سیستم «فروش اینترنتی ملک:

تخفیفات بسیار ویژه برای استفاده از فایلینگ سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی که از محتواهای آموزشی تولید شده «شزوما» استفاده می‌کنند. تمام ثبت‌نام کنندگان در دوره «فروش اینترنتی ملک» بلافاصله می‌توانند از این تخفیف استفاده کنند.

نظر برخی از شرکت‌کنندگان دوره «فروش اینترنتی ملک»:


نظر جناب «مهندس نادر فرجی» مدیر گروه املاک فرمانیه:

به لطف دوره آموزشی《فروش اینترنتی ملک》شزوما چندین قرارداد بزرگ نوشتم از جمله《قرارداد میلیاردی با کمیسیون توافقی خیلی عالی》( در ورکشاپ 20 اردیبهشت اعلام کردند 900 میلیون تومان دریافت کردند) بستم.

قرارداد مشارکت 196 واحدی بستم و بابت «کمیسیون آن سه واحد آپارتمان» دریافت کردم. قراردادی بود که همه مثل عقاب بالاسرش بودند ولی من با «چند تکنیک مهندسی متقاعدسازی» از چنگ همه درش آوردم.

جناب دکتر نوید «کارشناس فروش ملک» املاک نیاوران:

کار املاک مثل جنگ است و کتاب و دوره فروش اینترنتی ملک «شزوما» مثل مهمات و تجهیزاتی بود برای رزم و من توانستم چندین قرارداد سنگین برای متقاضیانم ببندم از جمله قرارداد 9 میلیاردی، 13 میلیاردی و چندین قرارداد سنگین که جمع قراردادها بالغ بر 45 میلیارد تومان گردید. تمام اینها را مدیون استاد عزیزم آقای شایگان هستم.

می‌خواهم سیستم «فروش اینترنتی ملک» خودم را داشته باشم

چرا دوره رایگان آشنایی با سیستم «فروش اینترنتی ملک» تولید شد؟

علاوه بر مشاوره به سازندگان و متعاملین املاک هر هفته با رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران و شهرستان‌ها، جلساتی دارم و به «مدیران و صاحبان آژانس‌های مشاورین املاک» آموزش می‌دهم.

وقتی که با مدیران آژانسهای املاک صحبت می‌کنم، همه آنها یک حرف مشترک دارند: “بازار خراب است.

من از نزدیک کاملا با مشکلات مدیران آژانسهای املاک آشنا هستم و می‌دانم که این‌ روزها به دلیل رکود تورمی بازار ملک، تعداد زیاد آژانس‌های املاک و تعداد بسیار بیشتری مشاورین املاک و در نتیجه کم شدن تعداد قراردادها، تحت فشار مالی شدیدی هستند.

 همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی تخصصی برای تکنیک‌های مذاکره، بازارسازی، فروش و .. در املاک باشد، این آرزو اکنون شزوما نام دارد

تغییر شرایط بازار

این روزها در جلسات هفتگی که با اعضای اتحادیه و مدیران آژانس‌های املاک دارم، اغلب از هزینه‌های زیاد، مشتریان کم و درآمد پایین شکایت می‌کنند..

 باید پذیرفت که اوضاع عوض شده و شغل املاک؛ از روی میز کار، به موبایل‌ها انتقال پیدا کرده و فقط دفاتری که به شیوه علمی اداره می‌شوند و هزینه‌‌ فایل‌یابی و آگهی‌ آنها تا یک‌صدم کاهش می‌یابد، در این بازار موفق هستند.

اما اغلب دفاتر املاک هر ماه تراز مالی منفی دارند و مثل آژانس‌های کرایه اتومبیل که با ورود اسنپ به حاشیه رفتند متاسفانه هر روز شاهد تعطیلی یا ریزش مشاوران آنها هستیم.

در سال ۹۶ که برای اولین بار از دوره جامع «فروش اینترنتی ملک» رونمایی کردیم با استقبال محتاطانه از طرف مدیران آژانس‌های املاک مواجه شدیم.

اما با راه‌اندازی سیستم‌ «فروش اینترنتی ملک» برای آژانس‌‌های املاک معتبر و برگزاری چندین کمپین‌ فروش گسترده در تهران و شهرهای دیگر ایران و ترکیه، با نتایج موفقیت‌آمیز این کمپین‌ها در جمع‌آوری فایل‌های انحصاری و فروش بیش از حد تصور فایل‌ها، در کمتر از دو سال به موفقیت کم نظیری دست یافتیم.

شرکت در دوره

 

چرا باید سیستم «فروش اینترنتی ملک» داشته باشید؟

وقتی که شما یک وب سایت اینترنتی داشته باشید، در واقع صاحب یک آژانس املاک می‌شوید که 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته باز است و از سراسر ایران! (حتی اگر بخواهید از سراسر دنیا) می‌توانید مشتری داشته باشید.

مهمتر از همه: وقتی شما سیستم «فروش اینترنتی ملک» خودتان را داشته باشید، دیگر نیازی به هزینه‌های سنگین برای تبلیغات، فایلینگ، فایل‌یابی و … ندارید و همه این کارها به طور اتوماتیک با یک صدم هزینه‌های فعلی‌تان انجام می‌شود.

این فرصت استثنایی رایگان ((دوره آشنایی با سیستم «فروش اینترنتی ملک»)) در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید بدون صرف هزینه‌های سنگین آموزش، تبلیغات و فایل‌یابی و سیستم فروش اینترنتی خودتان را راه‌اندازی کنید و این هدیه تیم آموزشی «شزوما» به همه «مدیران و صاحبین جواز املاک» است که می‌خواهند همزمان با تغییرات تکنولوژی کسب و کار آنلاین خودشان را نیز راه‌اندازی کنند.

در دوره رایگان ساخت سیستم «فروش اینترنتی ملک» چه چیزهایی یاد می‌گیرید؟

در هنگام تولید این دوره رایگان، فرض را بر این گذاشتم که شما هیچ دانش فنی در زمینه وب و سیستم‌سازی ندارید. به همین دلیل از پایه، همه مفاهیم را توضیح داده‌ام.

در این دوره با مفاهیم اساسی در زمینه طراحی دپارتمان «فروش اینترنتی ملک» آشنا می‌شوید:

با شاخص‌های مهم عملکرد، دپارتمان سازی، معجزه انضباط شخصی( بهبود فردی به رشد درآمدی کمک می‌کند)، اسناد و قوانین املاک، مدیریت زمان، مولتی‌ویتامین مذاکره، الماس مذاکره (مدیریت اتاق قرارداد)، آموزش زبان بدن، مدیریت انگیزه، تاکتیک‌های فروش املاک، دیجیتال مارکتینگ املاک، بازاریابی اینترنتی ملک، مهندسی متقاعدسازی متقاضیان

مراحل راه‌اندازی کمپین‌های جذب فایل سازنده‌ها، مالکین و همچنین جذب متقاضیان خرید یا سرمایه‌گذاری در املاک آشنا می شوید و در پایان صاحب یک سیستم «فروش اینترنتی ملک» هستید که می‌توانید با تبلیغات بسیار ارزانتر از شرایط فعلی، درآمدتان را به شدت افزایش دهید.

از جلسه چهارم به بعد مستقیما روی ساخت دپارتمان «فروش اینترنتی ملک» کار می کنیم و شما اطلاعات لازم برای راه اندازی کمپین فروش اینترنتی ملک را یاد می‌گیرید.

 تاکتیک‌های مختلف انجام معاملات املاک

 روش‌های مختلف بازاریابی و جذب سازندگان، فروشندگان و مشتریان

 بهترین روش فروش که بازاریابی با ابزار دیجیتال مارکتینگ هست

 استراتژی‌های مختلف استفاده از شبکه‌های اجتماعی

 طرز کار و ترفندهای ابزار دیجیتال مارکتینگ مانند اینستاگرام و ..

 راهکارهای پولساز مدیران و صاحبان جواز املاک ثروتمند

 ایجاد و کسب درآمد تصاعدی از بانک فایل‌ املاک

 رفتار انواع متقاضیان ملک در ایران و راه‌های مختلفی که اجرا کردیم

 چگونگی راه‌های برقراری ارتباط با سازندگان، خریداران و فروشندگان را مطرح می‌کنیم

 چگونگی استفاده از قانون احتمالات در معاملات املاک

 در مورد نیاز، عوامل رفع نیاز، شرایط خرید و فروش، خواسته‌ها و انتظارات متقاضیان توضیح می‌دهیم

 و خیلی چیز‌های دیگر که واقعا سورپرایز خواهید شد و نکاتی که هیچ‌ جای دیگر نمی‌توانید آنها را پیدا کنید

 با برگزاری کمپین چگونه سازندگان، فروشندگان و مشتریان را جذب کنیم؟

چگونه مهندسی متقاعدسازی مشتریان را انجام دهیم که فایل‌های ما را بخرند؟

چطور فایل‌های انحصاری سازندگان به نام منطقه را در اختیار بگیریم؟


سیستمی که در این دوره می‌سازید چه ویژگی‌هایی دارد؟

این دوره جامع، کامل‌‌ترین دوره‌ی آموزشی مدیران و صاحبان جواز املاک ایران (از صفر تا صد) است. بالاترین نرخ نتیجه‌گیری دوره؛ بعنوان مثال: جمع کردن قراردادهای 120 میلیاردی و دریافت سه واحد آپارتمان به عنوان کمیسیون‌ (ویدیوها در بخش نتایج شزوما در سایت موجود است) این جلسات آموزشی از تمام موضوعات املاک را برای رسیدن به درآمد پایدار و عالی در این حرفه باید بدانید.

در هر جلسه به یک مبحث می‌پردازیم:

جلسه صفر: (شاخص‌های مهم عملکرد)

سیستم‌سازی ۱و۲

معجزه انضباط شخصی

اسناد و قوانین املاک

مدیریت زمان

مولتی‌ویتامین مذاکره

الماس مذاکره (مدیریت اتاق قرارداد)

آموزش زبان بدن

مدیریت انگیزه

تاکتیک‌های فروش املاک

دیجیتال مارکتینگ املاک

بازاریابی اینترنتی ملک

مهندسی متقاعدسازی متقاضیان

وبسایت و کمپین‌‌های فروش

قابلیت نمایش جدیدترین و پر فروش‌ترین فایل‌ها در سایت

انتشار مقاله های مرتبط با املاک در سایت و جذب متقاضیان

ساخت صفحات تماس با ما، ارتباط با ما و …

فوت کوزه‌گری طراحی سیستم «فروش اینترنتی ملک»

و…

می‌خواهم سیستم «فروش اینترنتی ملک» خودم را داشته باشم


دوره رایگان فروش اینترنتی ملک برای چه کسانی مناسب است؟

مدیران و صاحبین جواز املاک که نگران هزینه طراحی و راه‌اندازی سیستم «فروش اینترنتی ملک» خود هستند و می‌خواهند بدون نیاز به سرمایه زیاد این کار را شروع کنند.

مشاوران املاکی که به توانایی‌های خود ایمان دارند و می‌خواهند برای خودشان کارآفرینی کنند.

کارمندانی که می خواهند از این به بعد شغلی داشته باشند که خودشان رییس خودشان باشند.

زنان خانه داری که بیشتر اوقات خود را در منزل هستند و می‌خواهند درآمد عالی کسب کنند.

بازنشستگانی که می‌خواهند تا یکسال دیگر با خانواده و دوستان در ویلای خود استراحت و تفریح کنند.

افرادی که به کسب درآمد از املاک و مستغلات علاقه دارند و می خواهند از نقطه صفر شروع کنند.

کسانی که مصمم به ورود به دنیای کسب و کار آنلاین هستند.

و احتمالا خود شما که الان دارید این نوشته را می خوانید…

درآمد سیستم « فروش اینترنتی ملک» چقدر است؟

سوالی که نوشتم یک سوال اشتباه است، دقیقا مثل این است که بپرسید درآمد یک پزشک چقدر است؟

همانطور که در محیط اطراف خود می‌بینید بعضی از پزشکان درآمد بسیار بالایی دارند و زندگی بسیار مرفهی دارند. اما تعداد پزشکان بیکار نیز در کشور به بیش از 30 هزار نفر می‌رسد.

در مورد سیستم «فروش اینترنتی ملک» نیز این موضوع صادق است. برخی از مدیران املاک درآمد بسیار بالایی دارند اما برخی دیگر نیز هیچ‌وقت فروش موفقی را تجربه نمی‌کنند. اینکه شما چقدر می‌توانید موفق شوید و درآمد بدست آورید، به تلاش، پشتکار، یادگیری و اراده‌ی شما بستگی دارد.

بزرگترین سرمایه‌ی شما در این تجارت، تلاش هوشمندانه همراه با تفریحات لذت‌بخش است.


این دوره چند ساعت است؟

دوره رایگان ساخت سیستم «فروش اینترنتی ملک» به صورت متن، ویدئو و صوتی بوده و شامل بیش از 7 ساعت آموزش تخصصی املاک می‌باشد. در این مدت به شما در ساخت سیستم « فروش اینترنتی ملک» کاملا رایگان کمک می‌کنیم.

آیا بعدا هم می‌توانم در این دوره شرکت کنم؟

خیر، چون ما به زودی این دوره را از حالت رایگان خارج می‌کنیم و ممکن است دیگر نتوانید به درس‌های آن دسترسی داشته باشید. ضمنا اگر بخواهید بعدا شروع کنید ممکن است، دیگر دیر شده باشد!

در حال حاضر در زمینه‌ املاک، رقبای قدری در محیط اینترنت ایران وجود ندارد.

با جرات می توانم بگویم که درآمدتان حداقل دو برابر خواهد شد. (در بین شرکت‌کنندگان بیش از ده برابر هم داشتیم) در واقع به جز شزومایی‌ها اصلا رقیبی وجود ندارد. البته شما هم به شبکه گسترده مدیران املاک اینترنتی «شزوما» ملحق می‌شوید و ضمن برداشتن اولین قدم خود برای کسب درآمد بسیار عالی از گردش تریلیونی اینترنتی املاک، از امکان انجام قراردادهای سنگین به صورت نقد و معاوضه (تهاتر) که فقط بین شرکت‌کنندگان در دوره «فروش اینترنتی ملک» امکانپذیر است، برخوردار می‌شوید.

در این وضعیت افرادی شانس موفقیت بیشتری دارند که زودتر شروع می‌کنند! پس پیشنهاد می‌کنم: همین الان شروع کنید و اولین قدم را برای راه‌اندازی رایگان سیستم « فروش اینترنتی ملک» خودتان بردارید.

اگر در این دوره رایگان شرکت نکنید چه اتفاقی می افتد؟

شما می توانید در دوره رایگان ساخت سیستم «فروش اینترنتی ملک»شرکت نکنید. اما اگر همین حالا در این دوره شرکت نکنید، یک دوره آموزشی بی نظیر رایگان ،که بیش از یک میلیون تومان ارزش دارد را از دست خواهید داد و ممکن است سری بعد که به سایت ما مراجعه می‌کنید این دوره از حالت رایگان خارج شده باشد. همچنین شانس خود را برای ورود زودهنگام به دنیای کسب درآمد از اینترنت از دست خواهید داد.

✔️ با تیم حرفه‌ای «شزوما» تا الان بسیاری از «مدیران و صاحبان جواز صنف مشاوران املاک» را در دوره‌های جامع آموزش «فروش اینترنتی ملک» آموزش داده‌ایم. در این مدت برای بهبود «سیستم فایل‌یابی و فروش» آژانس‌های املاک، آموزش‌های بسیاری را تدارک دیده‌ایم.

این دوره‌ از نظر مالی به صاحبان جواز املاک کمک کرده (با وجود رکود بازار) درآمدشان ۲ تا ۴ برابر شود. همچنین از نظر مدیریتی، مشاوران خود را بصورت سیستمی برای مشاوره موثرتر و فروش بالاتر با برگزاری کمپین‌های گسترده آماده کرده‌اند.

✔️ برای اینکار کافی است شما «مدیران و صاحبین جواز املاک» این دوره جامع را ببینید و آموزش‌ها را به «مشاوران، سرپرست رِنج‌ها، مدیر قرارداد و مباشر» خود منتقل کنید.

⚡️ امروز یک ویدیوی آموزشی عالی را براتون ارسال می‌کنم.

فردا هدایای شگفت‌انگیزی برایتان در نظر گرفتم. از جمله یک «هدیه‌ کم‌نظیر به ارزش ۲۵۰٫۰۰۰ تومان»

✔️ برای دیدن ویدیوی امروز آماده‌اید؟

می‌خواهم همین الان در این دوره رایگان شرکت کنم