ویدیوها را در موبایل بصورت افقی ببینید.

سلام شایگان هستم_نویسنده کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» و مدرس دوره جامع «فروش اینترنتی ملک»

 

⚡️ امیدوارم ویدیوهای عالی که روزهای گذشته برایتان فرستادم را دیده باشید.

 اگر داشتن آرامش در معاملات براتون مهم است،

 اگر از عملکرد مشاوران‌تان راضی نیستید،

 اگر کسب درآمد عالی حتی بدون حضور خودتان در آژانس املاک براتون مهم است،

 اگر دوست دارید به سفرهای تفریحی و طولانی بروید و ده‌ها سناریو دیگر…

⚡️در ویدیوهای قبل، نکات لازم برای «سیستم‌سازی کارهای املاک» و «آموزش مشاوران با انگیزه و حرفه‌ای» را توضیح دادم. (حتما آنها را ببینید!!)

 برای اینکه بیشتر با محتوای کتاب آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنم همین حالا هدیه ویدیو جناب آقای خسروی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک و نویسنده کتابدو فصل اول از «کتاب ویدیویی شزوما» را تماشا کنید:

 

 


 

اگر کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» را مطالعه نکردید برای نتیجه‌گیری بهتر، حتما هر چه سریع‌تر، نسبت به مطالعه‌ آن اقدام کنید.

 برای اینکه بیشتر با محتوای کتاب آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنم همین حالا هدیه ویس جناب آقای خسروی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک و نویسنده کتابدو فصل اول از «کتاب صوتی شزوما» را گوش کنید:

Dvd کتاب صوتی

با سفارش این کتاب، چه چیزهایی به دست می‌آورید؟

 

 این کانال مخصوص مدیران و صاحبان جواز صنف مشاوران املاک است که کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» را مطالعه کرده‌اند و کتاب را در اختیار همکاران خود (مباشر، سرپرستان رِنج و مشاوران) قرار داده‌اند.

 از امروز نکاتی که در مورد آن صحبت می‌کنیم، ادامه مطالب سیستم‌سازی آژانس املاک در کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» و بخشی از دوره پیشرفته «فروش اینترنتی ملک» است.

اگر کتاب را مطالعه نکردید برای نتیجه‌گیری بهتر، حتما هر چه سریع‌تر، برای تهیه آن اقدام کنید.

 

 این هم قولی که به شما داده بودم: هدیه برای دوستانی که مایل هستند کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» را خریداری کنند.

یک پیشنهاد بسیار ویژه برای شما

 تخفیف ویژه  %30  کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما»

چاپ سوم کتابی کاربردی که تا کنون کسب‌وکار بیش از دو هزار نفر از مدیران و مشاورین املاک را متحول کرده و به چاپ سوم رسیده است

برای سفارش آنلاین کتاب با 30 درصد تخفیف، از طریق لینک اداره پست اقدام کنید.

 

http://bit.ly/2KJI24M

 پ ن: کد تخفیف فقط تا فردا ساعت 12 شب معتبر است.

برای مدیران و صاحبان جواز املاک که برای مشاوران خود بیش از 5 جلد کتاب را سفارش می‌دهند، %45درصد تخفیف در نظر گرفتیم.

 فقط کافی است کوپن تخفیف زیر را در صفحه پرداخت وارد کنید یا به تیم پشتیبان شزوما در تلگرام به شماره 09203021584 پیام بدهید.

 کوپن تخفیف گروهی کتاب :   site45

همچنین به خوانندگان کتاب که در آزمون بسیار آسان آن شرکت می‌کنند هدیه‌ای بی نظیر به ارزش 250.000 تومان تقدیم می‌شود.

برای مشاهده توضیحات بیشتر و سفارش کتاب، روی تصویر زیر کلیک کنید.

 


چرا سفارش این کتاب، یک خرید بدون ریسک است؟

یا رضایت ۱۰۰٪ خواهید داشت، یا 100% پولتون رو پس می‌گیرید…

تا این لحظه، باز‌خوردهای خوانندگان کتاب چنان رضایت بخش بوده است، که تصمیم گرفتیم کتاب را با «پیشنهاد خارق العاده گارانتی رضایت ۱۰۰%» عرضه کنیم.

((من محمدرضا شایگان نویسنده کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» به شما تضمین میدهم که …

تمام کسانی که کتاب را سفارش می‌دهند، چنانچه به هر دلیلی حس‌ کردید، کتاب عالی نیست و یا انگیزه کافی ایجاد نمی‌کنه که آنرا تا آخر بخوانید، یا کتاب ارزش خرید و پولی که بابتش داده‌اید را نداشته یا به هر دلیل منطقی و غیر منظقی دیگر.

کافی است تا 100 روز بعد از خرید، با تیم پشتیبانی شزوما (09203021284) تماس بگیرید و شماره کارت بانکی خودتان را اعلام کنید. همکار‌انم در همان روز تمامی مبلغ سفارش را به شما بر‌می‌گردانند و کتاب به عنوان یادگاری پیش خودتان خواهد ماند.

تنها معیار رضایت، نظر شخصی خریدار است.))با پیشنهاد بالا کوچکترین ریسکی متوجه خریدار نیست، و از همین الان «رضایت ۱۰۰% خریدار» و «بازگشت ۱۰۰% مبلغ به همراه یک هدیه» را تضمین می‌کنم.

«تمام ریسک خرید‌ شما را من بر عهده می‌گیرم».

من تضمین می‌کنم که در کل ایران «محصولات آموزشی شزوما» بدون هیچ رقیبی، بهترین و علمی‌ترین محصو‌لات آموزش املاک هستند و برای اینکه شما هم شک نداشته باشید. محصولات را گارانتی می‌کنیم.

اگر به هر دلیل از خرید‌تان راضی نبودید، همان روز بدون هیچ ریسکی پول‌تان را پس می‌گیرید.

توصیه می‌کنم به بخش نتایج کتاب شزوما در تلگرام به آدرس: @shezooma_m یا در بخش درباره ما سایت سر بزنید و فیلم و نظراتی که مدیران و صاحبان جواز مشاوران املاک برای ما گذاشتند رو ببینید.

کتاب 《آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما》 تاکنون کسب‌وکار بیش از دو هزار مدیر و صاحب جواز مشاوران املاک ایران را متحول کرده و به چاپ سوم رسیده است.