دیروز چند نفر پیام دادند که دوست دارند کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» رو تهیه و مطالعه کنن ولی وقت برای مطالعه کردن کتاب ندارن یا اصلا حوصله کتاب خوندن ندارن

1- برای دوستانی که میگن وقت نداریم:

اگر سرعت کتاب خوندنتون آهسته باشه،
خوندن کتاب‌ «شزوما» فقط 5 تا 6 ساعت زمان می‌بره.

خیلی‌ها حاضرن هر روز، از صبح تا شب، این مدت طولانی رو صرف کارهای مختلف کنن ولی حاضر نیستن 5 ساعت، برای یادگیری ترفندهای مشاورای خبره املاک صرف کنن و تجربه یک عمر اونها رو در چند ساعت یاد‌ بگیرن که چطور قراردادهای بهتری رو تنظیم کنن! خیلی عجیبه!

اگر روزی یک‌ساعت کتاب رو بخونید، در یک هفته به پایان می‌رسه و شما مهم‌ترین راز مشاورای املاک خبره رو یاد می‌گیرید و می‌تونید هر نوع مشکل معاملات املاک را حل کنید و به درآمد ایده‌آل برسید.

من می‌دونم و شما هم خوب می‌دونید که وقت نداشتن بهانه است، روزی چند دقیقه وقت کافیه.

بازنده‌ها همیشه عذر و بهانه می‌آورند اما برنده‌ها پیشرفت می‌کنند

ساعت‌های زیادی رو بدون اینکه بفهمیم توی تلگرام و اینستاگرام تلف می‌کنیم، پس منطقیه ‌که چند دقیقه وقت رو صرف مطالعه و یادگیری برای بهبود سطح درآمدمون بکنیم.

برای 90% مردم، وقت ندارم، در واقع یعنی، تنبلم، حال ندارم چیزی یاد بگیرم، به جای یادگیری و تلاش برای هدف‌هام فقط حال دارم توی تلگرام و اینستاگرام چرخ بزنم.

اگر واقعا حال ندارید یاد بگیرید که چطور کسب درآمد براتون راحت بشه، که حرفی نیست، شما حق دارید حال نداشته باشید و یاد هم ‌نگیرید.

ولی اگر می‌تونید یک هفته، روزی 45 دقیقه برای رسیدن به درآمد عالی وقت بزارید، کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» رو از دست ندید.

شانس یه بار در‌ خونتون رو می‌زنه تا راه ساده‌ی مشاورای خبره املاک و رسیدن به درآمد ایده‌آل رو بهتون بگه. پس سعی کنید هر طور شده 5 ساعت وقت جور کنید و این کتاب رو مطالعه کنید.

یک پیشنهاد ویژه برای افرادی که زمان کافی برای مطالعه ندارند:

2- اما دوستانی که حوصله کتاب خواندن ندارند یا به عبارتی به کتاب خوندن علاقه ندارن اصلا جای نگرانی نیست؛ چون ما برای شما هم یک پیشنهاد عالی داریم:

بله شما می‌تونید با گوش دادن به صوت «کتاب شزوما» در ماشین یا گوشی همراتون به راحتی مطالب کتاب رو یاد بگیرید و از ترفندهای با ارزش آن استفاده کنید

در زیر می‌توانید چند نمونه از نظرات خوانندگان کتاب را مشاهده نمایید:جوایز شزوما به پیشنهاد جناب آقای خسروی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک:

تخفیف ویژه %50 برای سفارش کتاب صوتی

250.000 تومان هدیه بی‌نظیر برای آزمون ساده کتاب (هدف فقط خواندن کتاب است)

هدیه دو فصل کتاب صوتی شزوما

 

کتاب 《آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما》تاکنون کسب‌وکار بیش از دو هزار مشاور و مدیر املاک ایران را متحول کرده و آماده چاپ چهارم است.

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید کتاب صوتی را با %50 تخفیف سفارش بدهید.

کد تخفیف : site50