ویدئو لایو سرمایه گذاری و مهاجرت به قبرس شمالی

ویدئو قبرس شمالی

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در کشور قبرس شمالی هستید، ویدئو ضبط شده شزوما لایو در مورد قبرس شمالی را مشاهده کنید. تماشای ویدئو بالا فقط 15 دقیقه زمان شما را می گیرد، اما می تواند کمک زیادی برای سرمایه گذاری امن در قبرس و مهاجرت و شرایط ادامه تحصیل به شما بکند.

اگر به فکر دریافت اقامت یک کشور دیگر و انجام سرمایه گذاری سودآور ارزی هستید این فرصت را از دست ندهید. آینده شما و فرزندانتان به تصمیمی که امروز می گیرید وابسته است.

قبرس شمالی یکی از کشورهای رو به رشد است و از بین کشورهای مختلف که کارگروه سرمایه گذاری شزوما تجربه سرمایه گذاری در آنها را دارد، رتبه نخست را به دست آورده است. بر خلاف ترکیه که محدودیتهای زیادی برای خریداران ملک ایجاد کرده است، شما می توانید ملک را هر زمان که خواستید بفروشید و به واحد پولی پوند انگلیس پوبتان را دریافت کنید. ضمن اینکه با خرید ملک در قبرس مالک خاک این کشور نیز می شوید. (پیشنهاد می کنیم ویدئو ترکیه یا قبرس؟ را مشاهده کنید)

برای دانلود ویدئو ضبط شده لایو قبرس شمالی روی دکمه زیر کلیک کنید.


اگر نیاز به دریافت مشاوره رایگان دارید، همین حالا با شماره‌های 02146148753 یا 02146148783 تماس بگیرید. در صورت اشغال بودن تلفن‌ها یا در صورتی که خارج از ساعات اداری از سایت بازدید می‌کنید، لطفا فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *