اخذ سریع پاسپورت قبرس شمالی با خرید ملک

پاسپورت قبرس شمالی با خرید ملک

در بین کشور‌هایی که ایرانیان علاقه زیادی به زندگی در آن‌ها دارند، قبرس یکی از جذاب‌ترین کشور‌ها شناخته شده است. جمعیت کم این کشور، وجود امنیت و آزادی اجتماعی بسیار بالا و همچنین طبیعت بکر و بی‌نظیر، سه دلیل بسیار مهم برای انتخاب قبرس جهت زندگی به حساب می‌آید. از نظر کیفیت علمی نیز دانشگاه‌های قبرس در گروه بهترین دانشگاه‌های جهان قرار گرفته است.  اگر شما نیز تصمیم گرفته‌اید که در این کشور اقامت داشته باشید، یکی از بهترین روش‌ها، اخذ پاسپورت قبرس با خرید ملک است. یعنی شما در زمینه ملک سرمایه‌گذاری می‌کنید و سپس می‌توانید اقامت این کشور را به دست بیاورید.

این روش نه تنها ساده بوده بلکه سودآور نیز خواهد بود. در واقع شما با یک تیر دو نشان زده‌اید. سرمایه‌گذاری مطمئن و اخذ پاسپورت قبرس، همزمان انجام می‌شود که هر دو به نفع شما تمام خواهد شد. پیشنهاد ما بر این است قبل از اینکه مهاجرت به قبرس را قطعی ‌کنید حتماً این مقاله را با دقت مطالعه نمایید تا با ارزش اخذ پاسپورت قبرس با خرید ملک آشنا شوید.

آیا خرید ملک در کشور قبرس عاقلانه است؟

پاسپورت قبرس شمالی با خرید ملک

کشور قبرس به دو قسمت قبرس شمالی و قبرس جنوبی تقسیم‌بندی می‌شود. قبرس شمالی شرایط بسیار مناسب‌تری نسبت به قبرس جنوبی دارد به خصوص اینکه جمعیت آن هنوز به حد مناسب برای پیوستن به اتحادیه اروپا نرسیده و به همین دلیل از مردم در تمامی دنیا برای افزایش جمعیت خود استقبال می‌کند. بنابراین اگر شما همین امروز یک ملک در شمالی بخرید، در 5 سال، سودی بیش از ۴۰۰ برابر نصیب شما خواهد شد چون زمین‌های این کشور رو به رشد بوده و ارزش آن را به صورت سالانه افزایش چشمگیری پیدا می‌کند.

یکی دیگر از مزیت‌های خرید ملک در کشور قبرس شمالی این است که شما می‌توانید صاحب زمین  شوید. در صورتی که در کشوری همانند ترکیه، چنین قانونی وجود ندارد. در ترکیه شما تنها صاحب ساختمان هستید و زمین در اختیار دولت ترکیه قرار خواهد داشت اما در قبرس شمالی زمین نیز به نام شما می‌شود بنابراین حتی اگر ساختمان تخریب شود، نمی‌توانید زمین را بفروشید و سود زیادی به دست بیاورید.

از دیگر مزیت‌‌های خرید ملک در قبرس این است که نیازی نیست شما همیشه در کشور قبرس اقامت داشته باشید و به صورت مادام‌العمر در آنجا زندگی کنید تا بتوانید شهروند این کشور محسوب شوید. همین که شما یک ملکی داشته باشید، اقامت شما تضمین شده است. شما تنها کاری که باید انجام دهید این است که بعد از گذر دو سال، یک روز در کشور قبرس حضور داشته باشید تا از این پس اقامت شما دچار مشکل نشود. به همین دلیل است که ایرانیان زیادی برای خرید ملک در قبرس شمالی ترغیب می‌شوند چون  نهتنها سرمایه‌گذاری مطمئن می‌داشتند بلکه هر زمان که بخواهند می‌توانند مجدداً در ایران زندگی کنند بدون اینکه نگرانی لغو اقامت خود در کشور قبرس باشد.

آیا اخذ پاسپورت قبرس واقعاً ارزشمند است؟

برخی از مشتریان که برای خرید ملک به آکادمی شزوما مراجعه می‌کنند در مورد ارزش پاسپورت قبرس سؤال می‌پرسند. با توجه به اینکه یکی از روش‌های مطمئن و سودآور برای دریافت اقامت این کشور، اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک است، مسلماً این حق طبیعی مردم خواهد بود که بدانند آیا واقعاً پاسپورت قبرس ارزش سرمایه‌گذاری در زمینه ملک را دارد یا نه. طبق آمار جهانی، پاسپورت کشور قبرس، رتبه دهم در جهان را به خود اختصاص داده و در نتیجه یکی از قدرتمندترین پاسپورت‌ها به حساب می‌آید. شما زمانی که پاسپورت قبرس را داشته باشید بدون اینکه نیاز به ویزا باشد، می‌توانید به ۱۰۱ کشور در جهان سفر کنید.

همان گونه که متوجه شدید اگر شما بتوانید پاسپورت کشور قبرس را به دست بیاورید سفر شما به سایر کشور‌ها نیز آسان شده و بدون هیچگونه محدودیتی می‌توانید به هر کشوری که دوست داشته باشید سفر کنید. روش‌های مختلفی برای اخذ پاسپورت قبرس وجود دارد اما اگر به دنبال یک روش سریع و در عین حال سودآور هستید، ما به شما اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک را پیشنهاد می‌دهیم. ادامه مطلب را با دقت مطالعه کنید چون شرایط عمومی برای خرید ملک در قبرس را برای شما شرح داده‌ایم.

پاسپورت قبرس شمالی

مزایای اخذ پاسپورت از طریق خرید ملک در کشور قبرس

اگر شما به فکر اقامت در کشور قبرس باشید، قطعاً با کمی تحقیق متوجه می‌شوید که راهکار‌های زیادی در پیش روی شما قرار دارد. مشاورینی که شما را در امر مهاجرت راهنمایی می‌کنند، تمامی این راهکار‌ها را به شما پیشنهاد خواهند داد. اما چرا ما به شما اخذ پاسپورت قبرس با خرید ملک را پیشنهاد می‌دهیم؟ اجازه دهید از چند منظر این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم تا متوجه شوید بهترین، امن‌ترین و در عین حال ساده‌ترین روش برای اقامت در کشور قبرس، اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک است:

  • اولین مزیت اخذ پاسپورت قبرس با خرید ملک این است که شما یک سرمایه‌گذاری آینده‌دار و سودآور را انجام داده‌اید. خرید ملک یک روش بسیار مطمئن برای سرمایه‌گذاران به حساب می‌آید اما زمانی که شما یک منطقه بسیار مناسب را انتخاب کرده باشید. افراد زیادی دوست دارند که به سراغ سرمایه‌گذاری در کشور‌های خارجی بروند چرا که معتقد هستند پیشرفت در کشور‌های خارجی بسیار چشمگیرتر از ایران بوده و اگر ما یک ملک در سایر کشور‌ها خریداری کنیم، در عرض یک تا دو سال سودی چندین برابری نسبت به ایران به دست می‌آوریم. این تصور درست است ولی منوط بر اینکه شما یک کشور مناسب را انتخاب کرده باشید. همانگونه که گفته شد قبرس شمالی همچنان در حال پیشرفت است و از مردم کشور‌های جهان می‌خواهد که به این کشور مهاجرت کنند. هدف دولت قبرس برای این فراخوان این است که بتواند جمعیت خود را به حدی که اتحادیه اروپا تعیین کرده است برساند تا از این طریق کشور قبرس شمالی را نیز به اتحادیه اروپا ملحق کند. بنابراین الان بهترین فرصت برای شما عزیزان فراهم شده است. اگر می‌خواهید ملکی خریداری کنید، به سراغ کشور قبرس شمالی بروید. در این صورت هم سرمایه‌گذاری بسیار ‌ایده‌آلی انجام داده‌اید و هم می‌توانید پاسپورت کشور قبرس را نیز به دست آورید و همانگونه که در ابتدای مقاله گفته شده با وجود پاسپورت کشور قبرس می‌تواند به 101 کشور جهان بدون نیاز به ویزا سفر کنید. (مقاله ویزا قبرس شمالی را نیز بخوانید)
  • کسانی که یکبار به کشور قبرس سفر کرده‌اند معتقد هستند که بهترین زندگی در این کشور تجربه می‌شود. نام قدیمی کشور قبرس بهشت یا پارادایس بوده است. به دلیل اینکه شرایط آب و هوایی این کشور و میزان سرسبزی فضای آن به حدی است که این کشور را شبیه به بهشت کرده است. زمانی که شما در خیابان‌های کشور قبرس شمالی و یا در کنار سواحل دریای آن قدم می‌زنید، واقعاً مناظر بی‌نظیر و یک محیط آرام را تجربه خواهید کرد که چیزی شبیه به بهشت به نظر می‌رسد. بنابراین اگر شما بعد از خرید ملک تصمیم بگیرید که برای همیشه از ایران رفته و در این کشور زندگی کنید، انتخاب خیلی خوبی را انجام داده‌اید. شرایط آب و هوایی قبرس بسیار عالی است به خصوص اینکه شرایط فرهنگی کشور قبرس به کشور ایران، قرابت بسیار زیادی دارد.
  • از دیگر مزیت ‌های اخذ پاسپورت قبرس با خرید ملک این است که در این کشور ادیان مختلف وجود داشته و در نتیجه اماکن مذهبی شامل مساجد و کلیسا نیز در آنجا دیده می‌شود. افراد آزادی اجتماعی و مذهبی دارند و هیچ اجباری برای آن‌ها وجود نخواهد داشت. بنابراین شما در یک محیط امن و بدون هیچ گونه تنش روحی می‌توانید از زندگی در قبرس شمالی لذت ببرید.
  • مزیت دیگر اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک این ‌است که شما صاحب زمین نیز خواهید شد. در برخی از کشور‌های جهان همانند ترکیه سرمایه‌گذاری تنها بر روی ساختمان امکان‌پذیر است یعنی شما صاحب زمین نیستید و فقط ساختمان به نام شما می‌شود. بنابراین اگر بعد از چند سال ساختمان شما خراب شود، زمین به دولت آن کشور باز خواهد گشت. اما خوشبختانه در کشور قبرس چنین قانونی وجود ندارد. زمان که ملکی را خریداری می‌کنید حتی زمین آن نیز به نام شما خواهد شد. بنابراین شما مالک تمام و کمال ملک بوده و هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را بفروشید بدون اینکه نگرانی از بابت عدم مالکیت زمین داشته باشید. حتی در انتخاب مشتری نیز محدودیتی برای شما وجود ندارد و می‌توانید ملک خود را به هر کسی که بخواهید بفروشید.
  • وقتی در مورد سرمایه‌گذاری از طریق ملک صحبت می‌کنیم، قطعاً آینده ملک برای همه ما مهم خواهد بود. ما دوست داریم زمین یا ملکی را خریداری کنیم که سود بسیار زیادی برای ما داشته باشد. یکی از برتری‌های کشور قبرس نسبت به سایر کشور‌های جهان برای خرید ملک این است که واحد پول برای خرید و فروش ملک، براساس پوند انگلیس محاسبه می‌شود و چون پوند نوسان چندانی ندارد، بنابراین شما سود زیادی را به دست می‌آورید. اما در کشور ترکیه شما ملک را با پوند انگلیس خریداری کرده ولی با لیر ترکیه می‌فروشید. در واقع یک ملک را گران می‌خرید ولی ارزان می‌فروشید. بنابراین ضرر خواهید کرد. به همین دلیل است که اخذ پاسپورت در کشور قبرس با خرید ملک واقعاً عاقلانه‌تر خواهد بود.

آیا با اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک می ‌توان در این کشور مشغول به کار شد؟

قطعاً برای همه ما این مسأله بسیار مهم است که بعد از مهاجرت به یک کشور خارجی، شرایط کاری بسیار خوبی داشته باشیم. البته اگر شما تصمیم گرفته‌اید به کشور قبرس سفر کنید، لازم است بدانید که چون هیچ محدودیتی برای زندگی اجباری در این کشور جهت به دست آوردن اقامت وجود ندارد، بنابراین شما می‌توانید دورکاری را انتخاب کنید. یعنی همچنان شرکت‌ها و فعالیت‌های کاری خود در ایران را ادامه دهید و هر از گاهی نیز به کشور قبرس سفر کنید. با این حال اگر تصمیم گرفته‌اید که برای همیشه از ایران بروید و در نتیجه در کشور قبرس به دنبال کسب درآمد هستید، لازم است این نکته را بیان کنیم که شما با اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک تنها می‌توانید اقامت این کشور را به دست بیاورید و حق کار کردن در این کشور را ندارید.

برای اینکه بتوانید فعالیت‌های کاری خود را شروع کنید، باید شرایطی را داشته باشید. البته همانگونه که می‌دانید کشور قبرس به مدت ۳ ماه اجازه می‌دهد شما برای اموری همانند کارگری، کار در فروشگاه‌ها، آرایشگری و مواردی از این قبیل در کشور قبرس فعالیت داشته باشید اما بعد از 3 ماه شما باید مجوز کار را از این کشور دریافت نمایید. طبق قوانین کشور قبرس شمالی، کارفرمایان در استخدام نیرو موظف هستند ابتدا کسانی که قبرسی هستند را اولویت قرار دهند و در صورتی که مطمئن شدند نیاز آن‌ها به نیروی کار از طریق افراد قبرسی تأمین نمی‌شود، می‌توانند به سراغ اتباع خارجی بروند. بنابراین شما بعد از اینکه مجوز را از کارفرما دریافت کردید، باید به وزارت کار کشور قبرس مراجعه کنید و با ارائه توصیه‌نامه‌ای که عدم سوءپیشینه شما را نشان می‌دهد، شرایط کار برای شما فراهم شود.

خرید ملک در قبرس
خرید ملک در قبرس شمالی و اخذ اقامت

اخذ پاسپورت قبرس شمالی با خرید ملک در کوتاه‌ترین زمان ممکن

اگر مایل به  اخد پاسپورت قبرس شمالی برای خود و اعضای خانواده‌تان هستید، این کار را به کارشناسان شزوما بسپارید. ما در کنار شما هستیم که در کوتاهترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه بتوانید پاسپورت خود را دریافت کنید. برای دریافت مشاوره رایگان، با شماره‌های 02146148753 و 02146148783 تماس بگیرید. در صورت اشغال بودن تلفن‌ها یا در صورتی که خارج از ساعات اداری از سایت بازدید می‌کنید، لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

برای خرید ملک در قبرس چه کار کنیم؟

در این مطلب متوجه شدید که یکی از بهترین روش‌ها برای اینکه بتوانیم در کشور قبرس اقامت داشته باشیم، اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک است. مسلماً این روش آینده درخشانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اما حتماً این سؤال برای شما به وجود آمده است که جهت خرید ملک در قبرس باید چه کار کنیم؟ متأسفانه دلالان و سودجویان زیادی هستند که از اعتماد مردم سوءاستفاده کرده، سرمایه آن‌ها را چپاول می‌کنند و یک ملک تقلبی بدون سند را به مشتری می‌فروشند. بنابراین جهت اخذ پاسپورت قبرس با خرید ملک شما باید به سراغ بنگاه‌های معاملاتی شناخته شده و معتبر بروید که نه تنها در ایران بلکه شعبه‌هایی در کشور قبرس نیز راه‌اندازی کرده‌اند تا از هر دو طرف بتوانند امور خرید ملک برای مشتری را مدیریت کنند. آکادمی آموزشی حقوقی شزوما در این زمینه شما را یاری خواهد کرد.

کارشناسان ما در ایران و در کشور قبرس، بنگاه‌هایی راه‌اندازی کرده‌ند که از طریق آن‌ها، شما می‌توانید امور خرید ملک را مدیریت کنید. تمامی مراحل کار شامل خرید ملک، دریافت سند و واگذاری سند به شما توسط کارشناسان ما انجام شد. همچنین لازم است بدانید آکادمی شزوما پروژه‌های ساختمان‌سازی بسیار متعددی در کشور قبرس در دست اجرا دارد. شما برای خرید آپارتمان، پنت هاوس یا خانه‌های ویلایی می‌توانید با کارشناسان ما صحبت کرده و میزان بودجه خود را اعلام کنید تا بهترین ساختمان به شما معرفی گردد. آکادمی شزوما یک تور مسافرتی برای مشتریان در نظر می‌گیرد تا آن‌ها را با قسمت‌های مختلف کشور قبرس شمالی و همچنین پروژه‌ها آشنا کند. در صورتی که شما بعد از این تور اقدام به خرید ملک کنید، هزینه‌های سفر برای شما رایگان تمام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *