ویدئو لایو دکتر شایگان در خصوص تحصیل در قبرس شمالی

مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی

دانشگاه بین‌المللی قبرس CIU (Cyprus International university)

یکی از بهترین دانشگاه‌های قبرس برای ادامه تحصیل دانشجویان به شمار می‌آید. این دانشگاه در پایتخت کشور قبرس یعنی شهر نیکوزیا (لفگوشا نام ترکی نیکوزیا است) قرار دارد و برنامه‌‌های تحصیلی متنوع با کیفیت و استانداردهای جهانی ارائه می‌دهد

دانشگاه نیر ایست یا خاور نزدیک NEU ( Near East University)

از دانشگاه‌‌های خصوصی و بین‌المللی قبرس به شمار می‌آید. این دانشگاه دارای سطح علمی ‌بالا و کیفیت آموزشی بسیار عالی است. یکی از مزیت‌‌های این دانشگاه مبلغ معقول شهریه‌ی آن است که تحصیل در این دانشگاه می‌تواند برای دانشجویان بین‌المللی مقرون به صرفه باشد.

دانشگاه مدیترانه شرقی EMU (Eastern Mediterranean University)

بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی در قبرس شمالی به شمار می‌آید. این دانشگاه در شهر فاماگوستا واقع شده است. این دانشگاه به ویژگی‌‌هایی مانند توسعه‌ی استانداردهای بین‌المللی در زمینه‌ی تدریس و انجام تحقیقات و پژوهش‌‌های مختلف شهرت دارد.

دانشگاه گیرنه یا کایرنیا (Girne University)

در سال ۲۰۱۳ تاسیس شده است. پردیس این دانشگاه در شهر فعال و پر جنب و جوش گیرنه یا کایرنیا قرار دارد. این دانشگاه مناسب دانشجویان بین‌المللی است که قصد ادامه تحصیل در رشته‌‌های فنی مهندسی و مدیریت را دارند.

دانشگاه رئوف دنکتاش (Rauf Denktaş University)

یکی از دانشگاه‌های خصوصی قبرس است که در شهر لفگوشا قرار دارد. دانشگاه رئوف دنکتاش یک دانشگاه بین‌المللی است که اعتبار و در عین حال مدرنیزه بودن را در کنار هم دارد.

دانشگاه آمریکایی گیرنه (Girne American University)

به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های قبرس و معتبرترین دانشگاه‌های جهان شناخته می‌شود.

دانشگاه اروپایی لفکه (European University of Lefke)

از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی در قبرس به شمار می‌آید. این دانشگاه به ارائه خدمات آموزشی بسیار عالی در سطح بین‌المللی شهرت دارد.

دانشگاه باغچه شهیر (Bahçeşehir Cyprus University)

دانشگاهی مدرن و منحصر به فرد در کشور قبرس است. این دانشگاه با وجود تازه تاسیس بودن (۲۰۱۷) موفقیت‌‌های بسیاری را به دست آورده است.

دانشگاه بین‌المللی فینال (Final International University)

یک موسسه‌ی آموزش عالی خصوصی در قبرس شمالی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *