رضایت سرمایه گذاران برتر شزومایی در ghebres


هدف ما در مجموعه شزوما این است که سرمایه‌گذاران عزیز را به جایگاه واقعیشون برسانیم.

ما یکبار بیشتر فرصت زندگی کردن نداریم. در کارگروه سرمایه‌گذاری شزوما، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا سبک زندگی لاکچری و شاد را، برای تمام سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

در ویدئو بالا مجموعه‌ای از نظرات ایرانیانی که در تور قبرس شمالی شزوما شرکت کرده‌اند و سرمایه‌گذاری سودآور خود را انجام داده‌اند مشاهده می‌کنید.آقای منصوری، سازنده بزرگ ساختمانی در ایران، تورنتو و قطر

آرامش زیاد، آب و هوای بی‌نظیر و قیمت مناسب.
قبرس از چیزی که فکر می‌کردم خیلی بهتر بود، جای بسیار ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری و بستر سازی است.


آقای شارعی، خریدار ویلا دوبلکس در قبرس شمالی

قبرس شمالی آب و هوای بی نظیر و عالی دارد. از خدمات مجموعه شزوما کاملا راضی بودم.


آقای عثمانی و خانم قاسمی، خریدار دو واحد آپارتمان

خدا را شکر که به کمک شزوما توانستیم بهترین واحدها را انتخاب کنیم. اگر قصد خرید ملک در قبرس شمالی را دارید، حتما شرکت شزوما را انتخاب کنید.


دکتر فخر آبادی، سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی

یکی از بزرگترین اهداف ما در سال 1401 خرید ملک در خارج از کشور و مهاجرت به ghebres بود که به کمک کارگروه سرمایه‌گذاری شزوما محقق شد.


خانم سعادت‌مندی و دخترانشان، پیش خرید دو واحد آپارتمان

در مورد خرید ملک در قبرس شمالی شک و تردید نداشته باشید. حتما در تور قبرس شزوما شرکت کنید و با اطمینان خاطر سرمایه‌گذاری خود را انجام دهید.


دکتر بنی طی،‌ شرکت کننده تور تفریحی سرمایه‌گذاری قبرس

ان شا الله به کمک آقای شایگان و مجموعه شزوما،‌ بتوانیم به مدارج بالاتری از سرمایه‌گذاری و چیزهایی که دوست داریم برسیم.


خانواده رفعتی، خرید یک واحد مسکونی در قبرس شمالی

خیلی‌ها فکر می‌کنند که در کشورهای دیگر مثل ترکیه باید ملک بخرند، اما قبرس از هر نظر بهتر است. به تمام دوستانم پیشنهاد می‌کنم که به کمک مجموعه شزوما در قبرس ملک خود را خریداری کنند.


آقای اشراقی نیا، سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی

دوست داشتم که قبرس را از نزدیک ببینم و بعد سرمایه‌گذاری کنم. از خریدم احساس برنده بودن می کنم.


دلایل خرید ملک در قبرس،‌ از دیدگاه اکراینی‌ها و روس‌ها

این ویدئو را ببینید تا با دلایل سرمایه‌گذاری شهروندان دیگر کشورها در قبرس شمالی آشنا شوید.


برای مشاهده صدها نمونه نظر از رضایت دانشجویان و سرمایه گذاران شزومایی، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

مشاهده سایر نظرات

ویدئو تبریک زادروز دکتر محمدرضا شایگان، بنیان‌گذار شزوما

در این ویدئو، بخش کوچکی از ویدیوهای قابل پخش همراهان شزوما را مشاهده می کنید. از یاران و همراهان شزوما از جمله: پزشکان، پرستاران، معلمان، اساتید دانشگاه، وکلا، بانک‌ها، بیمه‌ها، ادارات، بازاریان، بازرگانان، صاحبان کارخانجات، صنایع و شرکت‌ها، رستوران‌ها، صرافی‌ها و همچنین از تمام دانش‌آموختگان شزوما و سرمایه‌گذاران برتر شزومایی نیز که از راه‌های مختلف زادروز بنیانگذار شزوما را با پیام‌های پر مهرشان تبریک گفتند سپاسگزاریم.


نظرات ایرانیان قبرس شمالی – ghebres ba Shezooma

در این صفحه نظرات ایرانیان قبرس شمالی که توسط کارگروه سرمایه‌گذاری شزوما، در قبرس ملک خریده‌اند را مشاهده می‌کنید. ما مشاور و همراه شما در راه اندازی کسب و کار (مقاله کار در قبرس برای ایرانیان را بخوانید) و ثبت شرکت در قبرس، دریافت اقامت دائم و خرید نقد و اقساطی انواع ملک آپارتمانی و ویلایی هستیم.

اگر قصد مهاجرت به قبرس را دارید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. کمپانی شزوما گروپ با بیش از دو دهه فعالیت و دارا بودن کمپانی ثبت شده در ایران و قبرس شمالی، از صفر تا صد مهاجرت، خرید ملک و دریافت اقامت در کنار شماست.

اگر نیاز به دریافت مشاوره دارید، همین حالا با کارشناسان ghebres شزوما (شماره‌های 02146148753 و 02146148783) تماس بگیرید. اگر موفق به صحبت با کارشناسان ما نشدید، لطفا فرم زیر را پر کنید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.