خرید خانه اقساطی در قبرس شمالی

خرید خانه اقساطی

بحث سرمایه‌گذاری موضوعی است که برای همه انسان‌ها در هر کجای جهان اهمیت زیادی دارد. در واقع از طریق سرمایه‌گذاری هوشمندانه ما می‌توانیم آینده خود و فرزندانمان را تضمین کنیم. بنابراین شناسایی و انتخاب فرصتهای مناسب، مهمترین بخش کار خواهد بود. خرید خانه به صورت اقساطی در قبرس شمالی، یک انتخاب هوشمندانه است. چرا که با خرید اقساطی نیاز به پرداخت یکباره مبلغ زیادی نیست و از طرفی همه ما می‌دانیم به طور کلی خرید ملک، سود بسیار زیادی را در بین روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری به همراه خواهد داشت. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به سراغ خرید اقساطی خانه ویلایی و آپارتمانی در قبرس شمالی بروید.

چرا شزوما، بهترین انتخاب برای خرید اقساطی ملک در قبرس شمالی است؟

1- تضمین تحویل سند و امنیت سرمایه گذاری شما توسط شزوما

2- داشتن مجوزهای قانونی و کمپانی ثبت شده در ایران و قبرس شمالی

3- بیش از دو دهه فعالیت درخشان و کمک به صدها نفر برای خرید ملک در ایران و کشورهای دیگر (نظرات مشتریان را ببینید)

4- دریافت اقامت رایگان برای تمامی اعضای خانواده شما

5- امکان خرید آپارتمان و ویلا با اقساط بلند مدت بدون بهره

6- خرید بدون واسطه و بدون دریافت کمیسیون

7- پیشنهاد بهترین واحدها به شما (اگر می‌خواهیدخانه‌های به نسبت ارزان بخرید و قصد اجاره دادن خانه و یا فروش ملکتان در آینده داشتید، بهترین موقعیت‌های سرمایه‌گذاری را به شما معرفی می‌کنیم.)

8- برگزاری تور تفریحی قبرس شمالی برای آشنایی شما با این کشور (حتما در این تور شرکت کنید و اگر به زندگی در قبرس علاقه‌مند شدید کارشناسان ما به شما کمک می کنند)

9- آفرهای ویژه به خریداران که توسط هیچ فروشنده‌ای ارائه نمی‌شود.

10- بهره‌گیری از برترین وکلای ایرانی و بین المللی در شزوما گروپ که در تمامی مراحل کار همراه و مشاور شما هستند.

کارگروه سرمایه‌گذاری شزوما گروپ با بیش از دو دهه سابقه فعالیت درخشان در حوزه املاک و مستغلات، و آموزش به سرمایه‌گذاران و مشاوران املاک در خدمت شماست. ما تاکنون به افراد زیادی کمک کرده‌ایم که در قبرس شمالی ملک بخرند و اقامت این کشور را دریافت کنند. برای مشاهده نظرات ایرانیان قبرس شمالی که توسط شزوما در این کشور صاحب خانه شده‌اند کلیک کنید.

شروما دارای کمپانی رسمی ثبت شده در ایران و قبرس است. ما امنیت خرید شما را تضمین می‌کنیم و در انتقال پول به قبرس و دریافت سند در ایران به شما کمک می کنیم. امکان خرید اقساطی انواع آپارتمان و ویلا با وام بدون بهره و اقساط بلند مدت وجود دارد.

برای دریافت مشاوره و خرید اقساطی ملک، همین حالا با شماره‌های 02146148753 و 02146148783 تماس بگیرید. در صورت اشغال بودن تلفن‌ها یا در صورتی که خارج از ساعات اداری از سایت بازدید می‌کنید، لطفا فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.


سرمایه ‌گذاری درخشان و امن از طریق خرید خانه اقساطی در قبرس


اگر شما روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری را مورد بررسی قرار دهید، متوجه خواهید شد که خرید ملک، بهترین و مطمئن‌ترین روش برای سرمایه‌گذاری شناخته شده و می‌تواند آینده خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد چون بازار ملک، معمولاً افت نمی‌کند. حتی اگر بازار ملک به حالت رکود برسد، می‌توانید ملک خود را نگه دارید و زمانی که دوباره بازار رونق پیدا کرد، سریعا ملک خود را بفروشید. یا اینکه از طریق اجاره دادن خانه، می‌‌تواند سود زیادی را به دست بیاورید. بنابراین اقتصاددانان معتقد هستند اگر شما سرمایه چشمگیری دارید، به سراغ خرید ملک بروید. اما این نکته بسیار مهم است که خرید ملک در کدام مناطق جهان انجام گیرد؟

بعضی از افراد تنها دوست دارند که به سراغ خرید ملک در کشور خود بروند اما اگر شما پس‌انداز زیادی دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در کشور‌های دیگر نیز سرمایه‌گذاری کنید. برای مثال خرید خانه اقساطی در قبرس از چند نظر به نفع شما خواهد بود:

 • کشور قبرس به عنوان بهشت در جهان شناخته شده است. به خصوص اگر به قبرس شمالی سفر کنید، متوجه صحبت ما خواهید شد. موقعیت جغرافیایی کشور قبرس به گونه‌ای است که حالت جزیره‌ای به خود داشته و آب و هوای معتدل و مدیترانه‌ای دارد. به خاطر همین از نظر آب و هوایی، بسیار ‌ایده‌آل بوده و به عنوان یکی از بهترین مناطق جهان شناخته شده است. اگر شما یک سفر کوتاه مدت به کشور قبرس داشته باشید واقعاً لذت این سفر تا ابد در ذهن شما باقی خواهد ماند. به خصوص اگر در فصل‌های سفر یعنی بهار و پاییز وارد این کشور شوید، زیبایی‌های طبیعت، برای شما بسیار چشمگیر خواهد بود و به همین دلیل است که کشور قبرس به خصوص قبرس شمالی سالانه پذیرای مسافران و توریست‌های خارجی بسیار زیاد بوده و همین موضوع باعث رونق بازار مسکن در این کشور می‌شود. وقتی شما بتوانید خانه‌ای در کشور قبرس بخرید، حتی اگر خود شما در این کشور زندگی نمی‌کنید، در فصل‌های مسافرت می‌توانید خانه را به توریست‌های زیادی اجازه دهید و از این اجاره‌بها سود بسیار زیادی به دست خواهید آورد.
 • از طرف دیگر از آنجایی که کشور قبرس شمالی سالانه پذیرای مسافران و مهاجران زیادی است، بازار ملک در این کشور بسیار پررونق و رو به پیشرفت بوده و بنابراین خرید خانه اقساطی در قبرس به این معنا است که شما در عرض دو سال، می‌توانید هزینه خرید خانه به اضافه‌ سود ۵ برابری آن را به دست بیاورید. یعنی اگر بعد از دو سال تصمیم بگیرید خانه را بفروشید، تمام هزینه‌هایی که صرف کرده‌اید، با سود 5 برابری به شما باز خواهد گشت.
 • مزیت دیگر خرید اقساطی خانه در قبرس این است که نیازی نیست تمام هزینه‌ها را به صورت یکجا پرداخت کنید و حتی اگر شما سرمایه زیادی نداشته باشید، باز هم امکان سرمایه‌گذاری در زمینه ملک در کشور قبرس برای شما فراهم خواهد شد.

برای مطالعه شرایط آب و هوای قیرس شمالی کلیک کنید.

خانه در قبرس شمالی
مزایای خرید خانه اقساطی در قبرس

مزایای خرید خانه اقساطی در کشور قبرس

در کنار موارد ذکر شده در زمینه مزایای سرمایه‌گذاری در زمینه ملک در کشور قبرس، بد نیست چند مورد دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهیم:

 • اگر شما یک خانه‌ای در کشور قبرس داشته باشید هر زمان از سال که بخواهید می‌توانید به این کشور سفر کرده و در ملک شخصی خود سفری بسیار لذت‌بخش را تجربه کنید.
 • از طرف دیگر شرایط زندگی در کشور قبرس به خصوص قبرس شمالی بسیاری عالی است. از آنجایی که جمعیت کشور قبرس شمالی هنوز به حد تعیین شده توسط اتحادیه اروپا نرسیده است، بنابراین از اتباع خارجی استقبال زیادی به عمل می‌آید تا آن‌ها جذب کشور قبرس شمالی شده و از این طریق جمعیت این کشور افزایش پیدا کند. بنابراین خرید خانه اقساطی در قبرس شمالی، با قیمت بسیار کمتری برای شما تمام خواهد شد. یعنی شما با هزینه بسیار کمتری نسبت به کشور ایران می‌توانید یک پنت هاوس زیبا در کنار سواحل کشور قبرس شمالی داشته باشید. اما جالب است این نکته را در نظر بگیرید  که علی‌رغم پایین‌تر بودن قیمت ملک در قبرس شمالی نسبت به ایران، ولی به دلیل اینکه این کشور رو به پیشرفت است، سالانه سود بسیار زیادی برای شما خواهد داشت و در نتیجه وارد یک سرمایه‌گذاری آینده‌دار شده‌اید.
 • مزیت دیگر خرید خانه اقساطی در قبرس این است که اگر روزی تصمیم بگیرید در کشور قبرس زندگی کنید، برای خود یک ملک شخصی دارید و نیازی نیست به دنبال خانه اجاره‌ای بگردید. همانگونه که گفته شرایط زندگی در کشور قبرس شمالی بسیار ‌ایده‌آل است. آب و هوای بسیار خوب، جمعیت کم، امنیت بسیار بالا، آزادی اجتماعی، وجود دانشگاه‌های برتر جهان در کشور قبرس، کیفیت بسیار بالای مدارس قبرس و… از جمله مواردی است که قطعاً زندگی کردن در این کشور را بسیار ‌ایده‌آل می‌سازد. بنابراین اگر شما به سراغ خرید خانه اقساطی در قبرس بروید، هر زمان که تصمیم‌ بگیرید به این کشور مهاجرت کنید، به راحتی امکان مهاجرت برای شما فراهم خواهد شد.
 • همچنین وقت شما ملکی در قبرس داشته باشید، شهروند این کشور شناخته شده و می‌توانید از خدمات آن کشور برای خود استفاده نمایید.

برای خرید خانه اقساطی در کشور قبرس چه کار کنیم؟

اما اکنون به این موضوع بپردازیم که ما چگونه می‌توانیم یک خانه بسیار ‌ایده‌آل در کشور قبرس خریداری نماییم. در حال حاضر متأسفانه افراد متقلب و کلاهبردار زیادی در جهان وجود دارند که از اعتماد مردم سوءاستفاده می‌کنند. اگر شما کمی در اینترنت تحقیق کرده و عبارت “خرید خانه اقساطی در قبرس” را جستجو کنید، سایت‌های زیادی برای شما ارائه می‌شود که حتی بعضی از آن‌ها با اقساط بسیار شگفت‌انگیز، سعی می‌کنند کاربران را به خود جذب کنند.

اما شما نباید فریب بخورید. به همان اندازه که تعیین موقعیت خانه در کشور قبرس اهمیت دارد، بیشتر از آن باید یک تیم بسیار معتمد و شناخته شده پیدا کنید که هم در کشور ایران و هم در کشور قبرس، دارای بنگاه‌های معاملاتی باشند. در این صورت بهتر می‌توانند پروژه خرید و فروش ملک در کشور قبرس مدیریت نمایند. به شما پیشنهاد می‌کنیم که به آکادمی شزوما مراجعه نمایید. خرید خانه اقساطی در قبرس تحت نظر آکادمی شزوما  از چند منظر به نفع شما خواهد بود:

 • همانگونه که گفتیم، شما باید با تیم‌هایی وارد معامله شوید که هم در کشور ایران و هم در کشور قبرس دارای بنگاه‌های مشاوره املاک باشد و چنین چیزی را شما در آکادمی شزوما مشاهده خواهید کرد. این بنگاه معاملاتی در راستای حمایت بهتر از مشتریان و البته مدیریت بهتر پروژه‌های ساخت و ساز در کشور قبرس، بنگاه‌های معاملاتی در کشور قبرس را نیز راه‌اندازی‌ کرده است تا کارشناسان به صورت مستقیم بر روی پروژه‌های ساخت و ساز نظارت داشته باشند. بنابراین زمانی که شما می‌خواهید ملکی در کشور قبرس بخرید، کافی است با کارشناسان ما در ایران صحبت کنید. ما پروژه‌های ساخت و ساز خانه، ویلا و پنت هاوس در کشور قبرس را برای شما ارائه کرده و شرایط آن‌ها را برای شما توضیح خواهیم داد تا براساس وضعیت مالی خود بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.
 • همچنین آکادمی شزوما خود را موظف می‌داند که اعتماد مشتریان را از هر منظر جلب کند. بنابراین تور‌های مسافرتی جهت آشنایی با کشور قبرس و همچنین بررسی پروژه‌های ساختمانی را برای مشتریان خود در نظر می‌گیرد. اگر بعد از بازگشت از تور تصمیم بگیرید که برای خرید خانه اقساطی در قبرس با آکادمی شزوما وارد معامله شوید، تمامی هزینه‌های سفر برای شما رایگان تمام خواهد شد. این کار به نفع شما است چون شما توانسته‌اید موقعیت قبرس را از نزدیک مشاهده کرده و برای خرید، بهتر تصمیم‌گیری کنید.
 • همچنین آکادمی شزوما شرایط خرید اقساطی خانه در قبرس را برای شما فراهم می‌کند. این شرایط در ادامه مطلب، برای شما توضیح داده خواهد شد. بنابراین همه افراد حتی کسانی که سرمایه زیادی برای خرید ملک ندارند، می‌توانند با مراجعه به آکادمی شزوما، بهترین ویلا، سوئیت، آپارتمان یا پنت هاوس را در کشور قبرس شمالی برای خود خریداری نمایند.
 • از طرف دیگر لازم به ذکر است که آکادمی شزوما تنها ساخت و ساز را برای املاکی انجام می‌دهد که سند داشته باشند و سند ملک‌ها را حتماً به مشتری ارائه می‌کند تا مطمئن شود هیچگونه کار غیرقانونی انجام نمی‌شود.
  سرمایه گذاری در ملک در قبرس
  خرید ملک در قبرس شمالی
 • مزیت دیگر خرید خانه اقساطی در قبرس تحت نظر آکادمی شزوما این است که اگر پروژه ساخت و ساز خانه، آپارتمان یا ویلا به اتمام برسد ولی همچنان اقساط آن باقی مانده باشد، امکان زندگی کردن در ساختمان برای شما فراهم خواهد شد. در واقع اعتماد دو طرفه بین آکادمی شزوما  و مشتریان برقرار می‌شود تا هر دو طرف با اطمینان خاطر بتوانند در یک معامله پرسود، شرکت کنند. شما می‌توانید در خانه آماده شده خود زندگی کنید و طبق قرارداد، اقساط خود را به موقع پرداخت نمایید. البته گاهی اوقات مشتریانی که به آکادمی شزوما مراجعه می‌کنند، درخواست دارند در زمینه پرداخت اقساط کمی تغییراتی را ایجاد نمایند. در صورتی که این امکان وجود داشته باشد، قطعاً ما کوتاهی نکرده و سعی می‌کنیم اقساط را براساس شرایط مشتری پیش ببریم. ولی به طور کلی، یک چارت ثابت برای خرید خانه اقساطی در قبرس براساس نوع ساختمان تنظیم کرده‌ایم که ابتدا به مشتریان ارائه می‌کنیم تا آن‌ها از وضعیت پرداخت اقساط آگاهی داشته باشند. در صورتی که مشتریان درخواست تغییراتی در اقساط داشته باشند، با هم صحبت خواهیم کرد.
 • همچنین آکادمی شزوما کلیه امور قانونی در زمینه واگذاری سند ملک را نیز انجام می‌دهد. در نتیجه شما از این نظر هیچگونه مشکلی نداشته و مسئولیت کار به صورت کامل بر عهده آکادمی شزوما خواهد بود.
 • اگر شما بعد از خرید اقساطی خانه در قبرس تصمیم بگیرید که در این کشور اقامت داشته باشید، می‌توانید تمامی امور مربوط به اقامت خود و خانواده را نیز به آکادمی شزوما واگذار نمایید. کارشناسان ما که در زمینه امور حقوقی برای اقامت فعالیت می‌کنند، از شما حمایت کرده و در نتیجه شما می‌توانید بدون هیچ گونه نگرانی، تمامی امور مربوط به اقامت خود و اعضای خانواده را انجام دهید.

شرایط خرید خانه اقساطی در قبرس

شرایط پرداخت اقساطی آپارتمان و ویلا پیش فروش در قبرس

نحوه اول پرداخت

۴۰ درصد پیش پرداخت اولیه + ۶۰ درصد مابقی بعد از ۱۵ ماه تنفس، شروع اقساط به صورت ۶ ساله بدون بهره

نحوه دوم پرداخت

۵۰ درصد پیش پرداخت اولیه + ۵۰ درصد مابقی شروع اقساط ۶ ساله بدون بهره بعد تحویل کلید واحد

شرایط پرداخت اقساطی پروژهای آپارتمانی و ویلایی آماده در قبرس

۵۰ درصد پیش پرداخت + ۵۰ درصد مابقی تصفیه پس از دوسال بدون بهره

پرداخت هزینه خرید خانه در قبرس
شرایط پرداخت اقساطی خرید خانه در قبرس

شروع قیمت واحد های پیش فروش در قبرس

نوع ساختمان قیمت
سوئیت از 55  هزار پوند
یک خواب از 80 هزار پوند
دو خواب از 95 هزار پوند
ویلایی از 200 هزار پوند

سخن پایانی

در پایان لازم می‌دانیم این نکته را نیز متذکر شویم که شما برای خرید خانه در قبرس باید براساس پوند انگلیس عمل کنید. درست است که پوند انگلیسی گران است ولی از آنجایی که تحت تأثیر تورم قرار نمی‌گیرد، بنابراین هر زمان شما تصمیم بگیرید ملک خود را بفروشید، هیچ ضرری نخواهیم کرد و سود بسیار زیادی را به دست می‌آورید. تبدیل ریال ایران به انگلیسی نیز برعهده آکادمی شزوما است. شما تنها باید از پروژه‌های ساختمانی آکادمی شزوما دیدن کرده و آنچه را که به سلیقه و نیاز خود نزدیک است، خریداری کنید. تمامی امور مربوط به پرداخت اقساط در کشور قبرس و همچنین واگذاری سند، برعهده‌ی آکادمی شزوما است.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده متراژ و نقشه واحد‌ها، پروژه سزار قبرس شمالی را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *