درباره شزوما

کارگروه آموزشی-سرمایه‌گذاری شزوما با 23 سال تجربه مفید به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند که به سرمایه‌گذار برتر تبدیل شوند. کار اصلی ما آموزش کسب پول و سرمایه‌سازی با خریدوفروش ملک در نقاط مختلف جهان است.

رسالت اصلی این سایت چیست؟

رسالت اصلی این سایت، این است که به شما کمک کند تا بتوانید سرمایه گذاری امن و سودآور، در یکی از بهترین و امنترین کشورهای جهان (قبرس شمالی) انجام دهید. شزوما با تجربه سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف نظیر ترکیه، دبی، کانادا، کره جنوبی، آلمان و سایر کشورهای اروپایی و پس از بررسی شرایط مختلف هر یک از کشورها، به شما پیشنهاد می‌کند که در قبرس شمالی سرمایه‌گذاری کنید.

شما لیاقت زندگی در یک کشور امن، آزاد، رو به رشد و با آینده درخشان را دارید. اگر به فکر آینده خود و فرزندانتان هستید، اگر می‌خواهید فرزندانتان در بهترین و معتبرترین دانشگاه‌های جهان تحصیل کنند و آینده خوبی داشته باشند، در قبرس شمالی ملک بخرید.

با خرید ملک در قبرس شمالی، ما به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید اقامت دائم این کشور برای تمام اعضای خانواده خود دریافت کنید و بتوانید یک زندگی رویایی را برای خود و اعضای خانوادتان رقم بزنید.

به شما پیشنهاد می کنیم که شما هم مانند سایر سرمایه گذاران برتر شزومایی، همین حالا تصمیم بگیرید صاحب ملک رویایی خود در قبرس شوید.

بنیانگذار شزوما کیست؟

محمدرضا شایگان، موسس و مدیر آکادمی شـزوما

نویسنده پرفروش‌ترین کتاب آموزش املاک (چاپ پنجم)
دکترای مدیریت عالی کسب و کار
خالق روش تدریس شزوما به معنی مهندسی معکوس یادگیری
دارای گواهینامه بین‌المللی مورد تایید دانشکده بین‌المللی ابن سینا گرجستان
عضو رسمی و مورد تایید نخبگان آسیایی سازمان جهانی مدرسان و سخنرانان حرفه‌ای
بیش از دو دهه (از سال ۱۳۷۸) مشاور حقوقی و سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات
مدرس و عضو هیئت تحریریه نشریات و سایت‌های اینترنتی صنعت ساختمان
خالق چهار فرمول قالب امنک، رخنک و الزامک برای امنیت سرمایه‌گذاری در املاک
متخصص کشف فرصت‌های سرمایه‌گذاری‌ با پشتوانه پر سود در املاک
موسس و مدیر سایت شـزومـا، سایت تخصصی آموزش مشاوران و سرمایه‌گذاران املاک
سخنران همایش سالانه سرمایه‌گذاران برتر املاک
طراح و مدرس دوره جامع آموزش سرمایه‌سازی ارزی پیشرفته
مهمان برنامه مستند یک یاور به عنوان کارآفرین و سرمایه‌‌گذار موفق املاک
سخنران بیش از یکصد همایش مطرح در شهرهای مختلف ایران
مشاور بیش از ۴.۹۰۰ سرمایه‌گذار جهت برندهای معتبر ساختمانی داخلی و خارجی مثل: آتی ساز (همراه اول)، توسعه ابنیه همت (فرزانگان و لکسون)، مسکن‌سازان حکمت توانا (هوم‌آفیس بیسموت)، و برج‌های پارسیا، برج‌های پارلمان، مجتمع پارسیان، برج‌های برلیان، مروارید و آپارتمان‌های لوکس سزار، سفیر، ریور ساید، سایپروس کانستراکشن و …

1401 خانه برای 1401 خانواده ایرانی

تمرکز شزوما در سال ۱۴۰۱ کمک به ۱۴۰۱ خانواده ایرانی برای خانه‌دار شدن است.

ما طی 23 سال گذشته به مشاوران املاک آموزش دادیم به مدیران آژانس‌های املاک آموزش دادیم ولی در جلسه‌ای که با همکارانم داشتیم به این تصمیم رسیدیم که به هدف اصلی خودمان یعنی آموزش و خانه‌دار کردن سرمایه‌گذاران بپردازیم. در سال ۱۴۰۱ همگی مصمم هستیم که ۱۴۰۱ خانه رویایی برای ۱۴۰۱ ایرانی و همراه وفادار شزومایی با بهترین شرایط فراهم کنیم. برای اثبات این حرفمون از افرادی که قصد خانه‌دار شدن دارند، حق کمیسیون دریافت نمی‌کنیم. فقط باید در سایت شزوما ثبت‌نام کنند. شماره‌شون رو بگذارند تا ما کمکشون کنیم خانه رویایی خود را در اولین فرصت سرمایه‌گذاری دنیا از نگاه مجله مالی و سرمایه‌گذاری فوربس که بین‌المللی هست انجام بدهند. نه تنها کمیسیون نمی‌گیریم بلکه آفرهای استثنایی و ویژه‌ای هم داریم که مطمئنم شگفت زده خواهید شد.

شرط برخورداری از این آفرهای ویژه:

۱. پر کردن فرم ثبت‌نام ۲. قبولی در مصاحبه

من محمدرضا شایگان تنها کسی هستم که هم به مشاوران املاک آموزش دادم هم به مدیران املاک آموزش دادم و با فرمول‌های سرمایه‌گذاری که ابداع کردم بهتون ترفندهایی رو یاد میدم که قول میدم: ۱. سرتون کلاه نره ۲. سرمایه‌هاتون رو رشد بدهید ۳. تبدیل به یک سرمایه‌گذار برتر شوید.

تقدیر رئیس اتحادیه از محمد رضا شایگان و پیشنهاد کتاب شزوما

در این ویدئو نظر آقای خسروی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک را در مورد محمدرضا شایگان و کتاب آموزش مشاوران املاک به شیوه شزوما مشاهده می‌کنید.

دویست و پنجاه هزار تومان جایزه به خوانندگان کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما تعلق می‌گیرد. فقط کافی است که یکبار کتاب را بخوانید و در آزمون کتاب، که در متن کتاب راجع به آن توضیح داده شده است شرکت کنید.


توضیحات ژان بقوسیان درباره کمک آقای شایگان برای خرید ملک

در این ویدیو ژان بقوسیان مدیر سایت مدیر سبز توضیح میدهد که برای خرید ملک خود چه اقداماتی را انجام داده است.

اگر قصد سرمایه گذاری در املاک را دارید، همین حالا با مشاورین شزوما تماس بگیرید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. امکان معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری از 30 میلیون تا 300 میلیارد، در شهر‌های مختلف ایران و کشورهای مختلف جهان وجود دارد.


ویدئو تبریک زادروز دکتر محمدرضا شایگان، بنیان‌گذار شزوما

در این ویدئو، بخش کوچکی از ویدیوهای قابل پخش همراهان شزوما را مشاهده می کنید. از یاران و همراهان شزوما از جمله: پزشکان، پرستاران، معلمان، اساتید دانشگاه، وکلا، بانک‌ها، بیمه‌ها، ادارات، بازاریان، بازرگانان، صاحبان کارخانجات، صنایع و شرکت‌ها، رستوران‌ها، صرافی‌ها و همچنین از تمام دانش‌آموختگان شزوما و سرمایه‌گذاران برتر شزومایی نیز که از راه‌های مختلف زادروز بنیانگذار شزوما را با پیام‌های پر مهرشان تبریک گفتند سپاسگزاریم.