پیش‌خرید آپارتمان در چيتگر

زمان مطالعه: 5 دقیقه

در دنیای امروز که متأسفانه اوضاع اقتصاد کشور ایران زیاد مناسب نیست و قدرت خرید مسکن برای عمده مردم بسیار پایین آمده است، پیش‌خرید آپارتمان موضوعی است که همانند یک معجزه به داد همه مردم خواهد رسید و کمک می‌کند آن‌ها در بازه زمانی حداقل دو سال بتوانند یک واحد مسکونی برای خود داشته باشند. برای این منظور مناطق زیادی در پیش روی شما قرارگرفته و گزینه‌های مختلفی وجود دارد که برای پیش‌خرید آپارتمان می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید. ما در این مقاله به معرفی منطقه ۲۲ تهران و چیتگر پرداخته و برای شما توضیح می‌دهیم که پیش‌خرید آپارتمان در چیتگر تا چه اندازه می‌تواند یک سرمایه‌گذاری آینده‌دار، مطمئن و با سود بسیار زیادی را برای شما رقم بزند.

منظور از پیش‌خرید آپارتمان چیست؟

همان‌گونه که گفته شد در شرایط فعلی اقتصاد ایران عمده مردم نمی‌توانند هزینه خرید یک آپارتمان را به‌صورت یکجا پرداخت نمایند. کافی ست که در منطقه مسکونی خود به سراغ چند مشاور املاک بروید و از آن‌ها در مورد قیمت زمین سؤال بپرسید. همین چند مورد برای شما کافی خواهد بود تا بدانید که قیمت مسکن تا چه اندازه بالا رفته است؛ اما این موضوع به معنای ناامیدی نیست و شما تحت هر شرایطی می‌توانید یک واحد آپارتمان را برای چند سال آینده خود در اختیار داشته باشید. بعضی از مردم فکر می‌کنند که تا آخر عمر باید اجاره‌نشین باشند اما با کمی پس‌انداز کردن و با یک برنامه درست می‌توانند از طریق پیش‌خرید آپارتمان در عرض چند سال یک واحد مسکونی مستقل برای خود داشته باشند. اجازه دهید شما را با مفهوم پیش‌خرید آپارتمان آشنا کنیم.

همان‌گونه که از نام “پیش‌خرید ملک” مشخص است، شما هزینه‌های مربوط به ملک را قبل از آماده شدن آن به‌صورت مرحله‌به‌مرحله پرداخت می‌کنید و در این بازه زمانی پیمانکاران موظف هستند به ازای دریافت وجه در تاریخ‌های مشخص، پروژه ساخت‌وساز را طبق زمان تعیین‌شده پیش ببرند. درواقع این‌گونه می‌توان گفت که در پروژه‌های پیش‌خرید آپارتمان از زمان شروع پرداخت اقساط توسط عمده خریداران، ساخت‌وساز پروژه نیز آغاز خواهد شد.

مزایای پیش خرید
مزایای پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 و چیتگر

مزایای پیش خرید آپارتمان

پیش‌خرید آپارتمان چند حسن بسیار مهم دارد:

  • همان‌گونه که متوجه شدید پرداخت هزینه‌ها هم‌زمان با اجرای کار پیش خواهد رفت. برای مثال اگر پیمانکاران به شما بگوید که این پروژه در عرض دو سال ساخته می‌شود، اقساط پرداختی به‌گونه‌ای تنظیم خواهد شد که شما در طول این دو سال بتوانید هزینه‌ها را در بازه‌های زمانی منظم پرداخت کنید؛ بنابراین به‌جای اینکه لازم باشد مبلغ یک آپارتمان را به‌صورت نقدی در عرض چند ماه بپردازید، شما در مدت دو سال با جمع‌کردن پس‌انداز، از عهده مخارج آن بدخواهید آمد.
  • دومین حُسن پیش‌خرید آپارتمان این است که شما از همان ابتدا نقشه ساختمان را رؤیت کرده و درصورتی‌که از آن راضی نباشید می‌توانید با پیمانکار صحبت کنید تا طبق سلیقه خود تغییراتی را در داخل دکوراسیون اجرا نمایید. حتی اگر اسکلت کل قسمت‌های مجتمع یکسان باشد بازهم در بحث طراحی داخلی تمامی اختیارات برعهده خود شما خواهد بود یعنی پیمانکار از شما می‌خواهد متناسب باسلیقه خود قسمت داخلی را طراحی کنید. درصورتی‌که در زمان خرید آپارتمان آماده چنین شرایطی برای شما فراهم نیست و اگر بخواهید تغییری در آن ایجاد کنید مجدداً باید هزینه بپردازید.
  • مزیت دیگر پیش‌خرید ملک این است که شما از کیفیت مصالح به‌کاررفته در ساختمان مطلع هستید؛ اما متأسفانه در مورد خانه‌های آماده چنین چیزی صدق نمی‌کند. شما زمانی که می‌خواهید یک آپارتمان آماده را بخرید تنها می‌توانید ازنظر ظاهری مطمئن شوید که خانه کاملاً استاندارد است یا نه و خرابی در آن وجود ندارد. ولی اگر زیرساخت‌های آن دچار مشکل باشد شما نمی‌توانید آن‌ها را ببیند.
  • بحث پیش‌خرید آپارتمان همانند یک معامله دوطرفه پیش می‌رود. شما هزینه را پرداخت می‌کنید و پیمانکار موظف است زمان پرداخت هزینه‌ها توسط خریداران گزارش کاری از روند ساخت‌وساز در اختیار آن‌ها قرار دهد. در زمان عقد قرارداد همان‌گونه که زمان پرداخت اقساط مشخص می‌شود، باید تعیین گردد پیمانکار هرکدام از مراحل ساخت‌وساز را تا چه زمانی به اتمام می‌رساند. در صورت بدقولی پیمانکار امکان دریافت خسارت توسط خریداران وجود خواهد داشت.

دو نکته مهم در مورد پیش‌خرید آپارتمان

همان‌گونه که متوجه شدید بحث پیش‌خرید آپارتمان واقعاً در شرایط فعلی اقتصاد کشور مقرون‌به‌صرفه بوده و یکی از بهترین راهکار‌ها برای خانه‌دار شدن است. البته فراموش نکنید در زمان پیش‌خرید آپارتمان باید به دو نکته بسیار مهم توجه داشته باشید:

  • حتماً باید بهترین موقعیت جغرافیایی را برای پیش‌خرید آپارتمان انتخاب کنید. حتی اگر شما در حال حاضر صاحب‌ملک بوده و به فکر سرمایه‌گذاری آینده‌دار هستید، مسئله موقعیت جغرافیایی اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. رفتن به سراغ مناطقی که جای پیشرفت داشته و هرروز اوضاع آن‌ها بهتر از قبل می‌شود، قطعاً به نفع شما خواهد بود چراکه حتی اگر این آپارتمان را در مرحله نیمه‌ساز بفروشید سود زیادی نصیب شما خواهد شد.
  • همچنین باید به فروشندگان معتمد که‌ ساخت‌وساز قانونی دارند مراجعه کنید. متأسفانه کلاهبرداری‌های زیادی در زمینه املاک صورت گرفته و تا زمانی که مطمئن نشدید پیمانکاران فعالیت قانونی دارند نباید سرمایه خود را به آن‌ها بسپارید.

اگر شما ازجمله افرادی هستید که در حال حاضر ازنظر مالی در شرایط خوبی به سر برده و یک منزل مسکونی دارید اما به فکر سرمایه‌گذاری بلندمدت و سودآور هستید، ما به شما پیش‌خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران و چیتگر را پیشنهاد می‌کنیم. حتی برای ساکنین در تهران که قصد خرید آپارتمان را دارند نیز این منطقه واقعاً ‌ایده‌آل است. اجازه دهید در ادامه مقاله به معرفی منطقه ۲۲ تهران و چیتگر بپردازیم.

معرفی منطقه 22 تهران و چیتگر

منطقه ۲۲ تهران در قسمت شمال غربی تهران قرارگرفته و به‌عنوان یکی از مناطق نوساز به‌حساب می‌آید. اگر بخواهیم موقعیت جغرافیایی این منطقه را ترسیم کنیم باید بگوییم که از شمال به کوهستان البرز، از جنوب به آزادراه تهران کرج، از شرق به حریم رودخانه کن و از غرب به جنگل‌های دست کاشت وردآورد ختم می‌شود. به همین دلیل است که منطقه ۲۲ تهران به‌عنوان ریه تنفسی شهر تهران شناخته‌شده است چون بهترین شرایط آب‌وهوایی را دارد.

اما از زمانی که این منطقه شناسایی شد و ساخت‌وساز در آن آغاز گردید، به دلیل استقبال مردم از این منطقه، پروژه ساخت مجتمع‌های مسکونی و برج‌های تجاری و اداری با سرعت بسیار زیادی آغاز شد به‌گونه‌ای که در حال حاضر منطقه ۲۲ تهران به‌عنوان یکی از قطب‌های گردشگری شناخته‌شده است چراکه دارای امکانات تفریحی بسیار زیاد شامل پارک جنگلی چیتگر، دریاچه چیتگر، بوستان بزرگ‌مردان، فضا‌های سبز بسیار زیبا، پارک جنگلی و حتی باغ ملی گیاه‌شناسی است.

خرید آپارتمان دریاچه چیتگر
پروژه‌های منطقه 22 تیم شزوما

پروژه‌های تیم شزوما در زمینه پیش‌خرید ملک

همان‌گونه که گفته شد منطقه 22 تهران به حریم رودخانه کن نیز ختم می‌شود به همین دلیل است که شرایط آب‌وهوای منطقه بسیار‌ ایده‌آل بوده و توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در بین کسانی که قصد خرید مسکن را داشته یا به ‌فکری سرمایه‌گذاری آینده‌دار هستند به دست بیاورد. منطقه ۲۲ تهران دارای دسترسی‌های بسیار زیادی است. همان‌گونه که گفته شد به آزادراه تهران کرج و علاوه بر آن به بزرگراه همت، بزرگراه آزادگان و همچنین بزرگراه حکیم ختم می‌شود؛ بنابراین شما یک منطقه‌ای انتخاب کرده‌اید که ازنظر شرایط آب‌وهوایی، امکانات و همچنین شرایط محیط زیستی، عالی بوده و دسترسی بسیار مناسب به مرکز شهر دارد.

مجموعه شزوما نیز در راستای انجام پروژه‌های مربوط به پیش‌خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران و چیتگر مشغول به کارشده و ازجمله پروژه‌هایی که در این منطقه می‌توان به آن اشاره کرد، پروژه ساختمان سبز منطقه 22 تهران است. این مجموعه‌ همچنین ساخت مجتمع‌های اداری تجاری بسیار زیادی را در منطقه‌ چیتگر انجام داده و شما می‌توانید از نزدیک با مشاوران ما در این زمینه صحبت کرده و بعد از بیان اهداف سرمایه‌گذاری خود بهترین‌ تصمیم‌گیری را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا شانس خود را امتحان کنید!

گردونه را بچرخون
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان مشاوران‌مان، بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
محتویات این دوره را به صورت آنلاین و با قیمت کمتر مشاهده کنید.
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان، مشاوران‌مان بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان، به مدت محدود

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
پادکست سریالی دیجیتال مارکتینگ املاک
برشی از دوره دیجیتال مارکتینگ املاک
برای شرکت در این دوره به صورت رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره دیجیتال مارکتینگ املاک را مشاهده کنید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره وبیناری آموزش مشاوران املاک حرفه‌ای را مشاهده کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?