مشاور املاک نابغه

تصمیمی که برای مطالعه این مقاله جامع گرفتید، درآمد شما را برای همیشه از فروش املاک دگرگون می‌کند؛ به شرط آنکه آنرا تا انتها بخوانید و به نکات آن عمل کنید!

فصل «پرش با چتر نجات» کتاب «شزوما»

💢 می‌تونید 5 دقیقه برای خودتون وقت بزارید؟

این مقاله حاوی رازهای واقعی کسب درآمد پایدار و عالی از معاملات املاک است.

اغلب ما مطالب آموزشی زیادی را جمع‌آوری می‌کنیم و هیچگاه استفاده نمی‌کنیم. با اینکه می‌‌دونیم مطالب آموزشی می‌تونن کمک کنن که مشکل‌مون حل بشه ولی تنبلی می‌کنیم و مطالب آموزشی رو نه می‌خونیم و نه استفاده می‌کنیم. فکر می‌کنم شما از این افراد نیستید و حتما 5 دقیقه وقت خواهید گذاشت برای خواندن یک فصل از کتاب «شزوما». فقط فصل «پرش با چترنجات» کتاب شزوما را بخوانید.

فصل دوم کتاب «شزوما»: پرش ‌ با  چترنجات

کار هوشمندانه، تفریحات لذتبخش >> اندوخته سودمند!

من پیشگو نیستم؛ اما می‌توانم آینده کاری شما را پیش‌بینی کنم! در همین چند سطر به شما می‌گویم که انتخاب این شغل برای شما موفقیت‌آمیز خواهد بود یا نه! البته منظورم از موفقیت، فراتر از کسب چند میلیون تومان در ماه است. این حرف را کسی می‌گوید که سردوگرم کار املاک را چشیده‌ است. با اجارۀ واحدهای مسکونی و اداری از 19 سال گذشته تا امروز که برای خرید و فروش ملک‌های کوچک ‌و بزرگ در برج‌های اداری، تجاری و مسکونی به اشخاص عالی‌رتبه دولتی و خصوصی مشاوره می‌دهم.

 

📌 آیا جواب معمای مشتری پنت‌هاوس را بلد هستید؟

ا👇👇👇👇

اغلب مشاوران املاک فکر می‌کنند برای موفقیت در کار املاک‌، نیازی به دانش تخصصی ندارند و فقط با صرف وقت برای سرویس‌دهی به متقاضیان، موفق خواهند شد‼️  اگر شما هم این حرف را قبول دارید باید بتوانید این سوال من را جواب بدهید:

⁉️ آیا یک مشاور املاک با فعالیت زیادتر نسبت به مشاوران دیگر و سرویس‌دهی بیشتر به متقاضیان املاک، درآمد بالاتری دارد؟ پس چرا مشاوران خبره‌ با فعالیت کمتر، درآمد بیشتری به دست می‌آورند!؟ چرا مشاوران باتجربه با آرامش خاطر، قراردادهای سنگین‌ را تنظیم و بهتر می‌توانند طرفین را راضی نگه دارند؟

با طرح معمای پنت‌هاوس بهتر میتونیم موضوع را روشن کنیم:

معمای مشتری پنت‌هاوس

فرض کنید یکی از مشتریانِ ثروتمندتان که دست‌به‌جیبش هم خیلی عالیه، از شما می‌خواهد طی دو هفته مجلل‌ترین پنت‌هاوس را با قیمت مناسب برایش بخرید. او از قبل علاوه بر قول حق کمیسیون، یک چک ۲۰ میلیون تومانی هم به‌عنوان شیرینی به شما داده که بعد از انجام معامله می‌توانید نقدش کنید.

❓ برای اطمینان از اینکه بتوانید یک پنت‌هاوس عالی برایش پیدا کنید، چه کارهایی انجام می‌دهید؟ احتمالا از همین امروز در آگهی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها شروع به جستجو می‌کنید. حتی شب‌ها تا دیر وقت کار می‌کنید! از تمام امکانات و همکاران کمک می‌گیرید تا قبل از پایان مهلت‌ زمانی بتونید یک معامله دلچسب را رقم بزنید. حتی در منزل، شب‌ها دائم قبل از خواب به آن فکر می‌کنید. درسته؟ خلاصه هر کاری که لازم باشه می‌کنید تا مجلل‌ترین پنت‌هاوس را با قیمت مناسب برای بهترین مشتری خود پیدا کنید.

اما علیرغم یافتن چند پنت‌هاوس عالی؛ موفق به انجام معامله نمی‌شوید! چرا؟ چون فقط یک طرف معامله خریدار شماست که توقع دارد ملک را زیر قیمت برایش خرید کنید. نکته خیلی مهم: در طرف مقابل، فروشنده قرار دارد که می‌خواهد شرایط و قیمت مورد نظر خودش را تحمیل کند! می‌خواهیم بدونیم چه عاملی باعث به نتیجه نرسیدن قراردادها می‌شود؟

🔴آیا مشکلِ انجام نشدن معاملات ملک، کم وقت گذاشتن و فعالیت کمِ مشاورین املاک است؟ یا دقیقا 👈 برعکس 👉 علیرغم صرف وقت بیشتر، به دلیل نداشتن «دانش و تجربه» کافی!؟ فقط با یک صحبت نابجا، ممکن است باعث به هم خوردن معامله شوند؟

🤔اگر شما هم از مشاورانی هستید که باور دارید برای موفقیت در معاملات املاک فقط باید فعالیت‌تان را افزایش دهید و بدون یادگیری و آموزش، موفق خواهید شد باید ذهن‌تان را بازتر بگذارید.

❌نکته مهم: مدیر و مشاوری که برای وقت خودش ارزش قائل است، با یادگیری و آموزش؛ تجربه 20 سال مدیران و مشاوران خبره را در مدت کوتاهی به دست میاورد. اگر این موضوع را می‌دانید خوش به حالتون، اما اگر نه؛ هنوز باید خیلی بیشتر در مورد «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» بیاموزید.

مثال بالا بخشی از فصل «پرش با چترنجات» کتاب «شزوما» بود.

😳 چیز‌هایی که در مورد مشاوره املاک به شما یاد می‌دهم، شما را شوکه خواهد کرد. در ادامه این مقاله جامع: فصل «پرش با چترنجات» از کتاب «شزوما» را همینجا برای شما می‌فرستم که جواب را بخوانید. به این معما خوب فکر کنید و این معما را برای مدیران و مشاوران املاک دیگر هم مطرح کنید تا آنها هم به آن فکر کنند. همین الان معمای پنت‌هاوس را برای همکاران مشاور املاک‌ فوروارد کنید و نظر‌ آنها را هم بپرسید.

یک معمای دیگر!

چرا بسیاری از افراد وارد این حرفه شدند و آژانس املاک خودشان را باز کردند. آنها پس از جوش دادن قراردادهای زیاد، پول خیلی خوبی در آوردند؛ اما پس از مدتی روند رشدشان متوقف شد و مثل قبل نتیجه نگرفتند. خیلی از این مدیران و مشاوران را می‌شناختم که این حرفه را رها کردند. برخی از آنها، مکان آژانس املاک خود را تغییر دادند؛ اما باز هم نتیجه نمی‌گیرند!

مدیران املاک هم خودشان را با باورهای اشتباه گول می‌زنند و می‌گویند: «آژانس املاک مثل رودخانه است و مشاورین مثل آب رودخانه می‌آیند و می‌روند».

مدیران و مشاورانی هم که خودشان را موفق می‌دانند، فقط خرج یومیه‌شان را درمی‌آورند و به درآمدی که امروز به دست می‌آورند، دل‌خوش می‌کنند؛ اما بعد از چند سال کار، می‌بینند که قافیه را باخته‌اند. نه خانه‌ای، نه پس‌اندازی، نه بیمه‌ای و بدون حقوق بازنشستگی، زندگی سختی را در پیش خواهند داشت!

علت شکست؟

به نظر من دلیل شکست بسیاری از مدیران و مشاورین املاک بیماری «من می‌دانم!» است. اتفاقا بسیاری از آنها پرتلاش هستند اما با اطلاعاتی که صرفا از املاک منطقه و ترفندهای معاملات املاک دارند، توقع دارند تمام مالکان، سازنده‌ها و متقاضیان ملک در منطقه باید کارهای ملکی خود را به آنها واگذار کنند.

هرگاه احساس کردید گوشتان به نکته‌های جدید بسته ‌شده و در زمینه کار املاک نیاز به آموزش ندارید، بدانید که به پایان رشد و پیشرفت خود رسیده‌اید.

مگر شما می‌دانید که در هر لحظه برای بهبود عملکرد تیم‌ مشاوران‌تان چه‌کاری باید انجام دهید؟ چرا مشاوران پس از آموزش‌های اولیه و نوشتن چند قرارداد آژانس خود را رها می‌کنند؟ راهکار حفظ و رشد مشاوران چیست؟ پاسخ این سوالات نسخه مشترکی نیست که برای همه آژانس‌های املاک شفابخش باشد. یعنی باید با تحلیل تیپ شخصیتی هر یک از مشاورین، مدیران رِنج و حتی خود صاحب جواز آژانس املاک، برای هر دفتر یک شیوه کاملا متفاوت در پیش گرفت. چون با افرادی سر و کار داریم که دارای خشم،  حسادت، جاه طلبی، غرور کاذب، گاهی خودکم‌بینی و احساسات مختلفی هستند. ضمن اینکه طرز فکر، سطح فرهنگی، تحصیلی و انگیزه‌ افراد متفاوت است. بنابراین برای موفقیت هر آژانس املاک باید روش اختصاصی‌شده آنرا طراحی و اجرا نمود.

از طرفی شما به‌عنوان مدیر یا مشاور املاک با افراد مختلفی به‌عنوان متقاضی، مالک و سازنده‌ سر و کار دارید که برای موفقیت باید با آنها ارتباط قوی برقرار کنید. برای این امر مهم باید در زمینه‌های مختلف، اطلاعات کافی ولی نه زیاد! داشته باشید تا بتوانید فضای مشترکی با آنها ایجاد کنید؛ ولی در زمینه املاک باید اطلاعات خود را به‌شدت افزایش دهید؛ بنابراین باید ساعاتی را برای یادگیری و آموزش اختصاص دهید. تخصص شما روی زندگی مردم، اثری حیاتی و غیرقابل‌انکار دارد. قدر خودتان را بدانید چون واقعا ارزشمند هستید. برای یادگیری نکات حرفه‌ای و به‌روز بودن اطلاعات خود، وقت بگذارید. جدیدترین کتاب‌ها را مطالعه کنید و در دوره‌های مرتبط شرکت کنید. اگر فرصت ندارید، می‌توانید ویدیوهای آموزشی ببینید یا در اتومبیل‌ بجای گوش دادن به رادیو و آهنگ، از آموزش‌های صوتی استفاده کنید.

نتیجه شگفت‌آور!

در نظرخواهی از مدیران و مشاورین املاک در تهران، شمیران و چند شهر دیگر در مورد مطالب این کتاب، یک نظرسنجی نیز به عمل آوردیم که ۱۰۹ نفر از آن عزیزان تا آخر با ما همکاری داشتند و به نتایج بسیار شگفت‌انگیزی دست پیدا کردیم. در این نظرسنجی ابتدا سوالاتی را بر اساس یک طرح تحقیقاتی طراحی کردیم. با تجزیه‌وتحلیل پاسخ‌ها، به نتایج خیلی جالبی رسیدیم که از دیدن نتایج، احتمالا شما هم شوکه می‌شوید.

از آنها در مورد قیمت و اطلاعات ملکی اطراف آژانس املاک‌شان و همچنین چند سوال مشابه در مورد نحوه استفاده از موبایل و شبکه‌های اجتماعی پرسیدیم. سوالاتی از قبیل تنظیمات و ترفندهای جالب در شبکه‌های اجتماعی چگونه است و غیره؟

نتیجه خیلی جالب بود. اغلب مدیران ومشاورین املاک در مورد استفاده از موبایل و شبکه‌های اجتماعی اطلاعات بیشتری داشتند تا در مورد املاک اطراف خودشان! آنها در مورد ترفندهای قابل‌استفاده در شبکه‌های اجتماعی اطلاعات بهتر و به‌روزتری داشتند. دلیل موفق نشدن مدیر و مشاورین املاک، عدم کار و تلاش نیست، بلکه نداشتن اطلاعات و نقشه راه درست است.

 به شیوه «شـزومـا» با تفکر و استدلال کردن، اقدام به فراگیری اصول و ترفندهای مشاوره املاک کنید و از خودتان یک  مدیر یا مشاور باهوش با درآمدی فوق تصور بسازید.

تصمیـم بـا خودتـان اسـﺖ! می توانیـد همچنـان وقـﺖ تلـف کنیـد و ماننـد بسـیاری از افـراد جامعـه بدون اندیشـیدن به نتایج ﮐارها (به ﺷـیوه ﺷـزومــا) طوطـی‌وار ﻋﻤـﻞ ﮐنیـد. آنها ﮐـه هیچ وقت بـه راهکارهای درسـتی نرسـیدند، و در ایـن حرفـه شکسـﺖ خوردنـد و از بازار خارج  ﺷـدند!

طبـق قولـی ﮐـه در ابتـدای ایـن فصـﻞ بـه ﺷـﻤا داده بـودم راه و چـاه را بـا چنـد مثـال عینی نشـان دادم ﮐـه خودتان تصمیم بگیرید! ﮐار مـن ﮐمک به روﺷـن ﮐـردن موتـور محـرک ﺷـﻤا؛ یعنـی فکـر ﮐردن اسـﺖ تا ضمن ﮐﺴـب درآمـد ﻋالـی، از زندگـی لـذت ببریـد. در منطقه خودتـان صاحب اﻋتبـار و به اولین آژانس مشـاورین امـﻼک تبدیل ﺷـوید.

چرا نفر اول؟

در یـک سـال بـا ﮐارهـای ﻋﻤﻠـی ﮐوچکـی ﮐـه انجـام می‌دهیـم آنهـا به افـرادی حرفـه‌ای و برتـر تبدیـﻞ می‌ﺷـوند. همان‌طور ﮐـه درآمـد معروف‌ترین پزﺷـک جـراح بـا درآمد نفـر دوم به صـورت ناعادلانـه‌ای اختـﻼف دارد، در ﮐار املاک نیـز همینطور اسـﺖ. البتـه اول بـودن لزومـا بـه آگاهـی از ترفندهـای بی ﺷـﻤار یـا تـﻼش طاقت فرسـا بستگی نـدارد، بلکه به آﺷـنایی فـرد بـا روش‌های جدید بازاریابی املاک و داﺷـتن نقشـه راه درست بستگی دارد. پـس اگـر می‌خواهیـد درآمدتـان فوق‌العاده بیشـتر از رقیبـان باﺷـد، بایـد در منطقـه خودتـان بـه گزینـه اول مالکین، سـازندگان و مشـتریان تبدیل ﺷـوید.

سه عامل موفقیت در مشاوره املاک:

۱. تصمیم و اراده برای تبدیل‌شدن به نفر اول املاک

۲. این کتاب و  (دوره جامع فروش اینترنتی ملک)

۳. یک دفتر یادداشت

اگر تصمیم‌تان را گرفتید، خواندن این کتاب را در هر جا و هر لحظه‌ که توانستید شروع کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت شزوما مراجعه کنید.

موفقیت مستمر

با نوشتن یک یا دو قرارداد، به موفقیت نمی‌رسید. اگر اصول کار املاک و استدلال کردن را بلد باشید، با اعتمادسازی که در روابط خود با مشتریان و بخصوص با مالکین و سازنده‌ها ایجاد می‌کنید، به مرور با اعتباری که به دست می‌آورید تعداد فایل‌های شخصی شما افزایش می‌یابد. با مشاوره دلسوزانه، ضمن فروش آن فایل‌ها، بر تعداد مشتریان شما نیز افزوده می‌شود. به‌این‌ترتیب ضمن کسب اعتبار و رفع نیاز مردم، با افزایش تعداد قراردادها به درآمد قابل توجهی دست پیدا خواهید کرد.

تفکر شطرنج‌وار

کار املاک اگرچه ازنظر جسمانی کاری سنگین و خسته‌کننده نیست، اما از نظر فکری دقیقا مانند شطرنج حرفه‌ای، انرژی زیادی را از مغز انسان می‌گیرد. گاهی برای جفت‌وجور کردن یک قرارداد ساعت‌ها باید فکر کنید تا برای حل مسائل به وجود آمده بین مالک و مشتری راه‌حل مناسبی پیدا کنید.

انتخاب استراتژی‌های مناسب، تماس‌های تلفنی، مشورت با همکاران و از همه دشوارتر، گفتگو با طرفین معاملات و استفاده از ترفندهای مختلف برای جلب نظر آنها نیز انرژی فراوانی می‌طلبد.

با استمرار در این کار رشته‌های مغز مانند عضلات یک ورزشکار که هر روز ورزش می‌کند، قوی‌تر شده و راه‌حل‌های مناسب و دقیق‌تری را با سرعت بیشتری در اختیار شما می‌گذارد؛ اما نکته جالب اینجا است که با افزایش قدرت ذهنی، شما با لذت بردن از حل این مسائل، سود قابل‌توجهی نیز به دست می‌آورید.

پرش در کدام نقطه؟

انتخاب مکان آژانس املاک را به لحظه پرش‌ با چتر نجات تشبیه کرده‌ام که اگر خوب در مکان درست فرود بیایید، می‌تواند سکوی پرتابی برای کسب موفقیت‌های آینده‌تان باشد. خوشبختانه با رعایت اصول هر کاری که انتخاب آژانس املاک نیز شامل آن می‌شود، موفقیت در آن امکان‌ پذیر است.

معیارهای انتخاب آژانس املاک

استفان کاوی نویسنده کتاب هفت عادت مردمان موثر می‌گوید: «وقتی از نردبان موفقیت بالا می‌روید، آن را به ساختمان استوار و قابل‌اعتمادی تکیه دهید.»

اگر مدیر املاک هستید: انتخاب مکان مناسب (دفتر اداری یا تجاری) برای راه‌اندازی آژانس املاک از نکات بسیار مهم است که توجه به آن می‌تواند آینده شما را تحت تاثیر قرار بدهد.

برایان تریسی می‌گوید: سه اولویت اول تا سوم، انتخاب مکان خوب و عالی است.

 اگر مشاور هستید برای انتخاب آژانس املاك به این نکات توجه کنید:

 • داراي سابقه بالا و درخشان باشد.
 • مشاوران با تجربه‌ای آنجا کار کنند.
 • مدير املاك خود قبلا مشاور بوده باشد.
 • مدیر املاک اهل یادگیری و آموزش به مشاوران باشد.

 

به دنبال دفتر املاكي باشيد كه بتوانيد با آرامش و

بدون حاشيه در آن فعاليت كنيد.

اين را هم بدانيد؛ مثل تمام کسب‌وکارها، هيچ آژانس املاكي بدون ايراد نیست. هر دفتر املاك ايرادهایي دارد. حتي در بهترين آنها نيز مشكلاتي وجود دارد. اگر در حال حاضر در آژانس املاكي مشغول به کار هستيد كه ٨٠ درصد از این موارد را دارد، خارج شدن ازآنجا، یک اشتباه استراتژیک است. بهتر است مشكلات را تحمل ‌کنید و در همان املاك بمانيد. در ادامه به دلایل آن خواهم پرداخت.

با عقاب‌ها یا کرکس‌ها؟

اگر آژانس املاکی که قصد دارید در آن فعالیت کنید خوش‌نام باشد، به کسب اعتبار شما کمک شایانی خواهد کرد و اگر هرروز با پشتکار، فکر و تلاش به مطالعه و مشاوره بپردازید، مسیر پیشرفت را طی خواهید کرد.

ولی اگر دفتر املاک، یک آژانس بدنام باشد که شما از روی کم‌تجربگی برای فعالیت در آن مشغول به کار شوید، نه‌تنها رشدی نخواهید کرد، بلکه سقوط هم می‌کنید. معمولا در این بنگاه‌ها، به مراجعین سرویس‌ مناسبی نمی‌دهند. اگر از روی نا آگاهی کارتان را در این آژانس‌ها شروع کنید، دقیقا مانند این است که با چتر نجات در جایی مثل باتلاق فرود بیایید و هرچه دست‌وپا بزنید، بیشتر در آن فرو می‌روید.

حالا که به اهمیت این موضوع واقف شدید، در انتخاب دفتر املاک با وسواس بیشتری عمل کنید. اگر لازم است یک ماه در آژانس‌های مختلف که به نظر عالی می‌رسند رفت‌وآمد کنید. حتی به‌عنوان متقاضی به آنها مراجعه کنید و با دقت همه‌چیز را زیر نظر بگیرید. با این روش با نوع پذیرش، آداب برخورد و سطح اطلاعات مشاورین آنها آشنا می‌شوید. با بررسی تمام جوانب، نسبت به انتخاب حرفه‌ای‌ترین آژانس املاک منطقه موردنظر اقدام کنید. برای پرواز به اوج باید در جایی باشید که اطرافتان پر از عقاب باشد. برای شروع فعالیت، در انتخاب آژانس املاک اگر معیارهای لازم از درجه خوب تا عالی را نداشت، در اولین فرصت بدون درنگ، آنجا را ترک کنید.

راستی قبل از اینکه مطلب آموزشی امروز رو بخونید دوست دارم ببینید جناب کاوه، مدیر آژانس‌ املاک فرمانیه کلان‌شهر اراک که دو بار کتاب «شزوما» را مطالعه و چندین جلد را برای مشاوران خود سفارش دادند، چه می‌گویند؟

😍 فقط نتیجه‌گیری مشاورین املاک من رو خوشحال می‌کند

حالا وقتشه برای موفقیت وقت بزارید و یک سری چیزها رو یاد بگیرید.

 

📌 علت شکست

به نظر من دلیل شکست بسیاری از مدیران و مشاورین املاک، بیماری «من می‌دانم!» است.

اتفاقا بسیاری از آنها پرتلاش هستند؛ اما توقع دارند تمام متقاضیان املاک در منطقه، کارهای ملکی خودشان را به آ‌نها واگذار کنند.

اگر احساس کردید گوشتان به نکته‌های جدید بسته ‌شده و در زمینه کار املاک نیاز به آموزش ندارید، (زنگ خطر) باید بدانید که به پایان رشد و پیشرفت خود رسیده‌اید.

به این نکته توجه داشته باشید که مدیران و مشاورین املاک بتدریج دچار شکست می‌شوند. نه به یکباره! معمولا بصورت موردی، قراردادهایی می‌نویسند و چند وقت ادامه می‌دهند تا اینکه کم‌کم متوجه می‌شوند دخل‌شون با خرج‌شون جور نیست!

 

شما با متقاضیان مختلفی سر وکار دارید که برای موفقیت باید با آنها ارتباط قوی برقرار کنید. همچنین باید در زمینه‌های مختلف، اطلاعات کافی! داشته باشید تا بتوانید فضای مشترکی با آنها ایجاد کنید؛ بنابراین از هر فرصتی برای یادگیری و آموزش استفاده کنید.

تخصص شما روی زندگی مردم، اثری حیاتی و غیرقابل‌انکار دارد. قدر خودتان را بدانید چون واقعا ارزشمند هستید. برای یادگیری نکات حرفه‌ای وقت بگذارید. جدیدترین کتاب‌ها را مطالعه کنید و در دوره‌های مرتبط شرکت کنید. اگر فرصت ندارید، می‌توانید ویدیوهای آموزشی ببینید یا در اتومبیل‌ بجای گوش دادن به رادیو و موزیک، به آموزش‌های صوتی گوش کنید.

 

📌 بر اساس باور رایج، اغلب مدیران و مشاوران املاک خودشون رو فریب می‌دهند و می‌گویند اوضاع خرابه و بازار دچار رکود است. در اینکه سیاست‌های اقتصادی دولت شکست خورده، شکی نیست. اما در همین بازار، مشاوران بسیاری هستند که مثل بنز دارند پول در می‌آورند.

 

💢 ولی حالا اصل مطلب. اگر به صورت جادویی تعداد قراردادهای آژانس املاک شما 5 برابر شد! چه می‌شود؟ فکر می‌کنید همه چیز درست می‌شود؟ متاسفانه باید بگویم: «نه!» کسانی که با یک روش جادویی به درآمد عالی می‌رسند، بعد از مدتی دوباره به سطح درآمد قبلی برمی‌گردند چون با روش‌های قدیمی خو گرفته‌اند! این نکته مهمی است.

 

📌 فرض کنیم این روش جادویی به جای رویا، قرارداد فروش یک برج باشد و همان روز چندین برابر کسب درآمد کنید(فرض‌های رویایی). آیا تاثیری در کسب درآمد پایدار آژانس املاک شما دارد و می‌شود این سطح درآمد را حفظ کرد؟ بالاخره مشاورین املاکی هستند که ۱۰ سال توانسته‌اند چراغ یک آژانس املاک را روشن نگه دارند … چرا تلاش آنها با شکست مواجه می‌شود و نمی‌توانند درآمد رویایی را بصورت پایدار حفظ کنند؟

 

🔴 مهم 🔴 آیا اتفاق افتاده که در یک ماه چند معامله خوب انجام داده باشید و صاحب درآمد خوبی شوید؟ حتما اتفاق افتاده. کسی که سال‌های سال توانسته چراغ دفتر املاکش را روشن نگه دارد، بعد از یک دوره معاملات، مبلغ قابل توجهی به دست می‌آورد. چیزی که همیشه آرزویش را داشته است! اما بعد از یکی دو ماه، دوباره به همان درآمد قبلی بر‌می‌گردد. چرا؟

 

📌 دلیل آن این نکته است که انسان تمایل دارد آن سطح از درآمد را که شرطی شده حفظ کند.

تا این مشکل حل نشود با هیچ روش جادویی و فعالیت خیلی زیاد هم نمی‌توان به درآمد پایدار رسید.

 

📌 فرض کنید به جای روش‌های بالا، سعی می‌کنید بیشتر فعالیت کنید. تعداد آگهی‌ها و تماس‌ها را بیشتر می‌کنید تا به درآمد بیشتری برسید. این کارها را می‌کنید و مثلا این هفته چندتا قرارداد بیشتر تنظیم می‌کنید و پول‌ بیشتری در می‌آورید. اما با اولین اخبار منفی، ذهن شما سعی می‌کند آن رکورد قراردادها که با تلاش به دست آمده را به سطح قبلی برساند.

 

صد‌ها کتاب در مورد این نوشته شده که، چطور انگیزه خود را افزایش دهید که موفق شوید. چطور فعالیت کنید تا درآمد بیشتری کسب کنید، یا چه کارهایی سود بیشتری دارند. بازدهی، کدام روش بیشتر است و غیره …اما اینها جواب‌هایی برای یک سوال اشتباه هستند. سوالی که برای رسیدن به موفقیت باید بپرسیم این نیست که چطور می‌تونیم درآمد بیشتری کسب کنیم؟ کافی است یک ماه به صورت درست تبلیغات بیشتری انجام دهیم تا تعداد قراردادها و درآمدمان افزایش یابد.

سوالی که باید برایش به دنبال جواب بگردید این است که چطور کاری کنیم که ذهن ما دوباره نخواهد سطح درآمد ما را به درآمدهای گذشته محدود کند. سوال این نیست چطور درآمدمان را زیاد کنیم، سوال این است چرا محدود فکر می‌کنیم و چطور از این محدودیت ذهنی خلاص شویم؟

 

⬅️ اگر سوال‌های درستی در ذهن داشته باشید، به زودی جواب درست را خواهید یافت، باهوش باشید، این مهم‌ترین قدم، در شغل املاک است. این مقاله بر گرفته از کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» تالیف محمدرضا شایگان است. در ادامه یک مطلب خیلی مهم دیگر در مورد محدودیت ذهنی را با هم بررسی می‌کنیم.

👈 می‌توانید سه3 دقیقه دیگر هم برای خودتون وقت بزارید؟

ا

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

امیدوارم فصل «پرش با چترنجات» کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» که در بالا برای شما قرارداده بودم رو خونده باشید.

یکی از نکات مهمی که در فصل «پرش با چتر نجات» بود این معماست:

 

ا ❓❓❓ ❓❓❓❓❓❓❓❓❓

 

چرا افراد زیادی وارد این حرفه شدند و پس از کسب تجربه در جوش دادن قراردادها، پول خیلی خوبی کسب کردند؛ اما پس از مدتی روند رشدشان متوقف شد و مثل قبل نتیجه نگرفتند؟ خیلی از مشاوران را دیدم که این حرفه را رها کردند. مشاورانی هم که خودشان را موفق می‌دانند، فقط خرج یومیه‌شان را در می‌آورند؛ اما بعد از چند سال کار، می‌بینند که قافیه را باخته‌اند. نه خانه‌ای، نه پس‌اندازی، نه بیمه‌ای و بدون حقوق بازنشستگی، زندگی سختی را می‌گذرانند!

خب چرا این اتفاق می‌افته؟ چرا مشاوران املاک، چند روز با انگیزه صبح زود به آژانس املاک می‌آیند؛ اما این روند را ادامه نمی‌دهند؟ چرا پس از تلاش زیاد برای افزایش قراردادها، دلسرد شده و انگیزه‌شان را از دست می‌دهند؟ جواب ساده ‌است: چون نتیجه نمی‌گیرند، دست از تلاش می‌کشند!

👈 طبیعی است که مشاوران املاک روزهای اول با انرژی بیشتری کار می‌کنن و ساعت‌های بیشتری رو به فعالیت اختصاص می‌دهند. چون با انگیزه‌تر هستند. اما چرا بعد از مدتی انگیزه‌شان را از دست می‌دهند؟

در کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» مفصل شرح می‌دهم که چطور با تفریحات لذت‌بخش در کنار خانواده و دوستان با شارژ انرژی احساسی و فکری با روحیه بالا، با فعالیت کمتر، می‌توانید با خریدوفروش‌ املاک و مستغلات که گران‌ترین دارایی مردم است به درآمدهای عالی برسید.

آیا حل کردن مکعب روبیک معاملات املاک را بلدید؟

اگر یک مکعب روبیک به‌هم‌ریخته نشده را فقط با چهار حرکت به هم بریزیم و از کسی که حل کردن آن را بلد نباشد بخواهیم آن را حل کند، حتی اگر او شخصی فوق‌العاده سخت‌کوش و بسیار باهوشی باشد، بدون تردید آن‌قدری طول خواهد کشید که خسته و ناامیدانه از حل کردن مکعب صرف نظر کند؛ اما اگر کسی اصول حل کردن مکعب را یاد بگیرد، حتی اگر یک فرد کم‌هوش، کم استعداد و بی‌اراده باشد، حل کردن مکعب روبیک برایش آب خوردن خواهد بود و در کمتر از چند دقیقه آن را پیروزمندانه حل خواهد کرد.

کار مشاور املاک دقیقا مانند حل کردن مکعب روبیک کاری ساده است به این شرط که راه درست را بدانید و کار بسیار سخت و ناامید‌کننده‌ای است اگر راه درست آن را یاد نگیرید. کتاب«آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» اصول حل کردن مکعب روبیک مشاوره املاک را به شما یاد خواهد داد. در حل مکعب روبیک، اگر حرکت اشتباهی برای حل کردن مکعب انجام دهید، در مرحله بعد، کار چندین برابر سخت‌تر می‌شود.

در تلاش برای متقاعد کردن متقاضیان ملک نیز، هر تلاش اشتباهی که انجام دهید، کار برایتان سخت‌تر می‌شود. پس بهتر است قبل از هر تلاش اشتباهی راه درست را بیاموزید. پس از یادگیری راه درست، دیگر نیازی به اراده قوی برای زیاد کار کردن، محدود کردن تفریحات با دوستان و خانواده و نگرانی بابت میزان کسب درآمد عالی و فکر دائمی به سرنوشت معاملات املاک نخواهید داشت. نکته‌ای که درک کردنش زندگی من را متحول کرد و اگر شما هم درک کنید زندگی‌تون متحول خواهد شد.

همه بدنبال کسب درامد در کوتاهترین زمان…

.

💔 املاکی‌ها مدام در اجتماع به تنبل بودن متهم می‌شوند؛ در حالیکه طبق تحقیقاتی که در آکادمی شزوما انجام دادیم، مشاوران املاک 15 تا 25 درصد بیشتر از افراد مشاغل دیگر از نظر جسمی و ذهنی فعالیت دارند.

.

❇️ برای اینکه مطمئم بشم برای خواندن فصل «شاه کلید املاک» هشت دقیقه انگیزه کافی دارید، بگذارید یکی دیگه از نمونه‌های موفق‌مون رو بهتون معرفی کنم.

😍 در این ویدیو، تجربه دکتر نوید در مورد پیشرفت خودش را ببینید و انگیزه بگیرید و بعد فصل «شاه کلید املاک» کتاب را مطالعه کنید.

کتاب در نمایشگاه کتاب

راستی بد نیست یک نکته در مورد کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» بدونید.

 

⚡️ انتشارات «کلیدآموزش» با فروش بیش از پنج میلیون جلد کتاب، یکی از بزرگترین و معتبرترین انتشارات در ایران و خاورمیانه است. انتشارات «کلیدآموزش» کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» را به عنوان پر استقبال‌ترین کتاب املاک خود معرفی کرد.

این کتاب پر فروش‌ترین کتاب املاک که در ایران منتشر شده است، لقب گرفت. کتاب « شزوما» پر‌فروش‌ترین کتاب «املاک» سال 96 و 97 در ایران بوده و با استقبال مدیران و مشاوران املاک به چاپ سوم رسیده است. این کتاب در سایت‌های اینترنتی و چندین اپلیکیشن فروشگاهی نیز برای فارسی زبان‌های سراسر دنیا آپلود شده است. (جالب است بدانید قیمت ارزی کتاب «شزوما» 9 یورو است.)

 

عکس:

D9h0عکس، درس مهم دیگر، آیا براتون اتفاق افتاده که.

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

دو سه دقیقه برای خودتون وقت دارید که یه نکته خیلی مهم و بنیادی در مورد «عملکرد مثمرثمر» یاد بگیریم؟

ا👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

💢آیا داستان «تیز کردن تبر» را شنیدید؟

.

داستان اینه؛ دو نفر که یکیشون جوان بوده و دیگری پیرمرد، کارشون قطع درخت برای چوب‌بری بود. یک روز که توی جنگل نزدیک هم، داشتن با تبر درختان رو قطع می‌کردن. جوان با نیروی بیشتری که داشت یک نفس تبر می‌زد. اما پیرمرد با وقفه‌هایی به استراحت می‌پرداخت.

 

جوان خوشحال بود که مدت زمان بیشتری، می‌تونه تبر بزنه و تا پایان روز؛ درختان بیشتری رو قطع خواهد کرد. اما در پایان روز، متوجه شد که پیر مرد، درختان بیشتری رو قطع کرده!

 

در راه برگشت به شهر، با تعجب از مرد پیر پرسید: من امروز یک‌نفس بدون وقفه تبر می‌زدم ولی با اینکه شما چند بار برای استراحت، از تبر زدن دست کشیدید و نشستید،

پس چرا در نهایت درختان بیشتری رو قطع کردید!؟

 

اغلب مدیران و مشاوران املاک فکر می‌کنند برای موفقیت در کار املاک‌، با صرف وقت بیشتر برای فعالیت و سرویس‌دهی به متقاضیان، موفق‌تر خواهند شد! اگر شما هم این حرف رو قبول دارید باید بتونید این سوال منو جواب بدید. آیا مشاوران املاکی که مدت زمان بیشتری کار می‌کنن و بیشتر به متقاضیان سرویس می‌دهند، درآمد بالاتری دارند؟

❌معما: پس چرا مشاوران خبره‌ با ساعت‌ فعالیت کمتر، درآمد بالاتری دارند؟ چرا مشاورای باتجربه، قراردادهای سنگین‌‌تری تنظیم می‌کنند و با جلب رضایت طرفین قرارداد، معاملات بیشتری را جمع می‌کنند؟

❎ آیا مگر «وقت و تمرکز بیشتر، روی مشتری و کار» همان چیزی نیست که همه می‌گویند اگر انجام دهید، در کار املاک موفق می‌شوید؟

❎ آیا مگر «وقت کمتر گذاشتن برای تفریح با دوستان» همان کاری نیست که بیشتر مشاورین املاک این روزها انجام می‌دهند و امیدوارند با این روش، درآمد بیشتری داشته باشند؟

❌چطور می‌توانید جواب این تناقض را بدهید – مدیران خبره املاک برای اینکه، در معاملات برنده باشند، بیشتر به استراحت و تفریح می‌پردازند  … از طرف دیگه اغلب مدیران معمولی چکار می‌کنند:

 1. ساعت‌های زیادی ذهن‌شون درگیر کار است.
 2. استراحت و تفریح کمتری دارند.

و می‌خواهند با این شیوه موفق هم بشوند!؟

✳ بسیار واضح است که مدیران و مشاوران املاک معمولی با این دو کار، نه‌تنها موفق نخواهند شد، بلکه خودشون رو برای شکست و سرخوردگی از کار املاک آماده می‌کنند. تعجبی هم نداره؛ چرا مدیران و مشاوران باتجربه‌تر با وجود اینکه ساعت‌های کمتری مشغول‌اند، قراردادهای بهتر و سنگین‌تری می‌نویسند! می‌دونید چیه؟ با درکی که الان از کار املاک داریم، ایده‌ی فعالیت بیشتر و تفریح کمتر برای موفق شدن در کار املاک، کاملا اشتباه است.

🌀یادمون نره، می‌خواستیم بدونیم چه عاملی باعث بی‌نتیجه ماندن قراردادهای املاک می‌شود؟ کار زیاد بدون «تیز کردن تبر» بازدهی کمی دارد. منظورم از «تیز کردن تبر» «شارژ انرژی احساسی و جسمی» با داشتن روحیه و انگیزه بالا برای به نتیجه رساندن قراردادهاست. البته در مدت کوتاه!

 

❓حالا ببینیم چی باعث میشه فایل اکازیون از چنگ شما بپره؟

 

شما فعالیت کمتر مدیران خبره را می‌بینید؛ اما «تیز کردن تبر» آنها را نمی‌بینید. اوقاتی که شاید در ظاهر، استراحت به نظر برسد! با تماس تلفنی یا گپ‌‌و‌گفت با مردم؛ سعی می‌کنند با محک زدن، قابلیت هر فردی را بهتر بشناسند. به همین راحتی! با درکی که الان از کارِ املاک داریم، می‌دونیم که فقط صرف وقت زیاد، برای موفق شدن در کار املاک، فکر ساده‌لوحانه و کاملا اشتباه است.

🤗 اگر جواب این تناقض رو میدانید خوش به حالتون؛ اما اگر نه، هنوز باید خیلی چیزهای زیادی در مورد «تفکر به شیوه شزوما» یاد بگیرید. چیز‌هایی که در مورد مشاوره املاک به شما یاد می‌دهم شما را شوکه خواهد کرد. این معما برای روشن شدن موضوع لازم بود.

 

👌 به این معما فکر کنید، یک مطلب مفصل‌تر را در ادامه براتون می‌گذارم.

 

📕 در کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» خیلی خیلی مفصل به دلایل علمی شکست مشاورین املاک و راه‌حل آنها پرداخته‌ام.

 

 

ولی فعلا سه دقیقه دیگر برای خودتان وقت بگذارید و ادامه مقاله جامع آموزشی را بخوانید.

 

 

✂️ اگر فرصت ندارید خلاصه موضوع اینه که:

برای موفقیت در کار املاک باید تمرکزتان روی فایل باشد. کلید این کار در دست صاحب فایل؛ یعنی مالک آن است. در واقع ارتباط موثر و کارگشا با مالکین و سازنده‌ها، «شاه‌کلید املاک» است. پس باید رابطه‌ای قوی با آن‌ها ایجاد کنید. برای ایجاد رابطه‌ای قوی (به‌اصطلاح فالوده خوردن با مالک) باید مانند افرادی که هوش احساسی بالایی دارند، رفتار کنید. دلیلش را در مقاله پایین بخوانید.

فصل «شاه‌کلید املاک» از کتاب «شزوما»

از مس، طلا  بسازید!

 

برایان تریسی در کتاب «کلید فروش موفق» می‌گوید: «درفروش، هدف برقراری ارتباط با مشتری و متقاعد ساختن وی برای خرید به شیوه‎ای هر چه موثرتر است.» بــا ﮐﻤــال احترامــی  ﮐــه بــرای اســتاد تریســی قائل هســتم؛ امــا در فــروش امــﻼک یــک نقــد ﮐوچــک نسبت به آن دارم. بــه اﻋتقــاد مــن «ﮐﻠیــد فــروش موفــق» در مشــاوره املاک، بــه خصوص در ایــران، «ارتبــاط بــا مالــک» اســﺖ.

او در ادامه می‌گوید «برای این منظور باید شناخت کاملی از مشتری داشت. باید تعریفی از یک مشتری ایده‌آل داشت. باید از خود پرسید چرا مشتری باید محصول ما را برای خرید انتخاب کند.» من با نظر او موافقم اما در گام دوم و پس از شاه‌کلید یافتن فایل!

در اینجا با سوالاتی از ذهن شما کمک می‌گیرم. «مگر این‌طور نیست که شما قصد دارید با فروش فایل‌ به مشتری موفق شوید؟» و « اگر فایل ارزنده‌ای نداشته باشید، کلید برقراری ارتباط با مشتری را برای باز کردنِ کدام قفل می‌خواهید استفاده کنید؟» « آیا ارتباط صمیمانه شما با مشتری باعث می‌شود او پول خود را برای خرید خانه‌ای که موردپسندش نیست، هزینه کند؟»

 

« شاه‌کلید املاک »

ابتدا باید بگویم مالک حقیقی خداست، اما در املاک منظورمان از مالک، صاحب سند ملک یا وکیل او می‌باشد که اختیارات ملک جهت فروش یا اجاره آن به او تفویض شده است.

مالک می‌تواند در آنِ واحد، چند ملک را برای فروش یا اجاره فایل کند. به‌عنوان‌مثال معمولا سازنده‌ها در اکثر اوقات چندین واحد برای فروش یا پیش‌فروش دارند که اگر آنها را برای فروش یا اجاره به مشاورین املاک بسپارند، در اصل آنها را فایل کرده‌اند.

جواب:

«یک مدیر یا مشاور املاک بعد از در اختیار داشتن ملک‌های مناسب به‌عنوان فایل، می‌تواند با «شاه‌کلید» ارتباط با مالک قفل آن را باز کند.»

 

برای موفقیت در کار املاک باید تمرکزتان روی فایل باشد. کلید این کار در دست صاحب فایل؛ یعنی مالک آن است. در واقع ارتباط موثر و کارگشا با مالکین و سازنده‌ها، «شاه‌کلید املاک» است. پس باید رابطه‌ای قوی با آنها ایجاد کنید.

 

لزوم رابطه قدرتمند؟

به‌ غیر از متقاضیان عمومی املاک که خواهان انواع ملک مسکونی، تجاری، اداری و غیره هستند. هر زمان قیمت زمین ثبات نسبی پیدا می‌کند، باعث تقویت ساخت ‌و سازهای مسکونی از نوع مشارکتی می‌شود.

مدیر یا مشاور باهوش خوب می‌داند به‌دنبال ثبات نسبی قیمت زمین، بازار ملک کلنگی با استقبال سازنده‌های متقاضیِ «مشارکت در ساخت» روبه‌رو می‌شود.

 

چون مدیر یا مشاور املاک حرفه‌ای هر روز بازار ملک را رصد می‌کند. خیلی زودتر از سایر افراد، از این موضوع آگاهی می‌یابد. او با رابطه قدرتمندی که با سازنده‌ها دارد، برای جلب نظر مالکانِ ملک‌های کلنگی که اتفاقا با آنها نیز رابطه خوبی برقرار کرده است، پیشنهادهای «مشارکت در ساخت» متنوعی را طراحی می‌کند؛ که معاوضه ملک کلنگی با واحدهای نوساز یک نمونه از این پیشنهادهاست.

 

تماس قرار!

اولین تماس یا اولین برخورد نقش مهمی در شکل‌گیری رابطه با مالک دارد. وقتی شماره تلفن مالک را در مرحله فایل‌یابی پیدا کردید. با اعتمادبه‌نفس با مالک تماس بگیرید و خیلی مودبانه خودتان را به‌عنوان مدیر یا مشاور حرفه‌ای معرفی ‌کنید. در این مرحله با صراحت به مالک اعلام کنید که قصد کار کردن روی ملک او را دارید. سپس برای کارشناسی ملک با او قرار بگذارید. سعی ‌کنید با خود مالک یا تصمیم‌ گیرنده نهایی صحبت کنید و با او آشنا شوید.

 

برقراری ارتباط

مدیر یا مشاور املاک با انواع مختلفی از مالکین روبرو ‌خواهد شد. در آغاز صحبت با اعتمادبه‌نفس و با کمال احترام خودتان را معرفی کنید. برای این کار با ارائه کارت آژانس، خود را به‌عنوان مدیر یا مشاور املاک معرفی کنید.

در برقراری ارتباط با مالک عجله نکنید، نباید خود را به او تحمیل کنید. چون ممکن است برخی از فرصت‌های مناسب، برای تاثیرگذاری مثبت را در آینده از دست بدهید.

 

به ‌جای پرحرفی ابتدا به مالک اجازه بدهید تا احساسات و تفکرات خود را بیان کند. بدون اظهار نظر با تایید ضمنی صحبت‌های او، با دقت به حرف‌های او گوش کنید.

چنین رفتاری موجب جلب اطمینان مالک شده و حس بهتری را برای مکالمات بعدی به او منتقل می‌کند. به مالک بگویید که از مصاحبت با او لذت می‌برید. به او قول بدهید که خودتان یا مشاوران‌تان برای فروش یا اجاره ملک او نهایت تلاش‌تان را خواهید کرد. چنین عملکردی، نقطه شروعی عالی خواهد بود. با این کار یک رابطه محکم با مالک ایجاد می‌شود.

نکته: همیشه تعدادی کارت ویزیت آژانس املاک را همراه داشته باشید.

 

ایجاد حس خوب

شما با ایجاد حس خوب در برخورد اول این اطمینان را به مالک می‌دهید، درصورتی‌که ملک‌های دیگری نیز داشته باشد می‌توانید برای او به فروش برسانید یا اجاره بدهید. البته این موضوع بستگی به تلاش موثری دارد که خودتان یا مشاوران‌تان انجام می‌دهید.

بسیار مهم است که با عملکردی نتیجه‌بخش، حس خوبی در ذهن مالک ایجاد کنید و خیال او را بابت کارهای ملکی‌اش راحت کنید.

با ایجاد رابطه‌ای دوستانه با مالک، به ‌مرور زمان کارهای ملکی او را در دست خواهید گرفت؛ به‌این‌ترتیب ضمن تقویت فایلینگ خود، یک کانال قدرتمند برای کسب درآمدهای بیشتر ایجاد می‌کنید.

 

 

فایل شخصی

برای سهولت بازدیدهای بعدی می‌توانید کلید فایل را از مالک دریافت کنید. باید به او بگویید برای جلوگیری از مزاحمت، کلید ملک را به ‌صورت امانت در اختیار آژانس شما قرار دهد. شما می‌توانید با گرفتن فُرجه زمانی به‌ صورت انحصاری روی ملک او کارکنید.

برای این کار با صراحت از او بخو‌اهید کارهای ملکی‌اش را تا مدتی به آژانس املاک دیگری اعلام نکند تا با تمرکز بیشتر برای فروش یا اجاره آن اقدام کنید.

 

پیگیری تا نتیجه نهایی

کاری که به نتیجه مطلوب نرسد هیچ ارزشی ندارد. مشاوران باید در هنگام کارشناسی تمام جوانب ملک را بسنجند و اگر شرایط و قیمت ملک مناسب بود، آن را فایل کنند.

نکته طلایی: بهترین روش نتیجه‌گیری در کار املاک، تمرکز و کار کردن روی فایل است.

 

بهتر است مشاوران به فراخور رِنج خود، اگر فایلی برای فروش گذاشته ‌شده است با تمرکز روی آن، با فعالیت جدی آن را بفروشند و اگر آن را برای رهن یا اجاره گذاشته‌اند، آن را سریع‌تر اجاره بدهند.

 

حفظ ارتباط با متقاضیان قدیمی

ایجاد رابطه قوی با سازنده‌ها و مالکین فایل‌ها از اصول اولیه کار مدیران و مشاورین املاک است، اما حفظ و محکم کردن این رابطه از اهمیت بیشتری برخوردار است. یک آژانس حرفه‌ای برای اول بودن در منطقه، باید قبل از مشاورین دیگر، از آخرین تصمیمات سازنده‌ها و مالکین مطلع شود و آنها نیز متقابلا از آمادگی آژانس املاک شما آگاه باشند.

به‌ محض اینکه مالکی متقاعد شد با شرایط پیشنهادی شما ملکش را بفروشد یا برای ساخت مشارکت کند به جرگه دوستان دائمی شما می‌پیوندد و ارتباط خود را با او محکم‌تر نکنید.

در ارتباط با مالکین از آنها بخواهید قبل از همه،

کارهای ملکی خود را به شما اعلام کنند.

 

تماس به بهانه‌های مختلف

از هر فرصتی استفاده کنید و با آنها تماس بگیرید. ضمن احوال‌پرسی، آنها را در جریان آخرین تغییرات بازار ملک بگذارید و اشاره‌ کنید که روی ملک آنها کار می‌کنید.

 

تماس جهت بازدید

یکی از محاسن فعال بودن، این است که با بازدیدهایی که از ملک‌ها انجام می‌شود، ارتباط آژانس شما با مالکان آنها قوی‌تر می‌شود و آنها نیز از فعالیت شما روی ملکشان آگاه می‌شوند.

در صورت تداوم دوستی و جلب اعتماد آنها حتی می‌توانید، کار روی ملک‌شان را به‌صورت انحصاری در اختیار آژانس املاک خود بگیرید.

اگر آژانس شما را حرفه‌ای دریابند که کارتان را خوب بلدید و فعالانه به فکر رشد و پیشرفت هستید، خیال‌شان از فروش یا اجاره ملکشان راحت می‌شود.

 

تماس دوره‌ای

درصورتی‌که مدت زیادی از ارتباط‌تان با مالک گذشت و از او خبری نشد، خودتان یا مشاوران‌تان حتما با او تماس بگیرید و ضمن احوال‌پرسی، از آخرین تصمیم او در خصوص ملک‌ جویا ‌شوید.

 

کلوپ املاک!

اغلب مالکین علی‌الخصوص‌ سازنده‌ها، دوست دارند مکان مناسبی را به‌عنوان پاتوق جهت گپ‌‌وگفت داشته باشند. تا ضمن اطلاع از آخرین تغییرات بازار ملک، از تجربیات یکدیگر نیز آگاه شوند. پای آنها را به دفترتان بازکنید و همزمان با پیگیری کارهای متقاضیان، از آنها نیز با یک چای یا نسکافه پذیرایی کنید. با این کار ضمن حفظ رابطه، آن‌ را قدرتمندتر می‌کنید.

 

فهمیدن نظر مالک؟

در ارتباطات کلامی، درک منظور طرف مقابل از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است، درهرصورت به هر بهانه‌ای باید با مالک صحبت کنید.

به قول پیتر دراکر (یکی از بزرگ‌ترین نظریه‌پردازان مدیریت) که می‌گوید: مهم‌ترین بخش یک ارتباط، شنیدن چیزی است که گفته نشده است. اگر قصد مالک واقعا فروش نباشد، کار کردن روی فایل او در حال حاضر اشتباه است.

 

روش‌های تعدیل! قیمت

افزایش گردش مالی

با عنوان این نکته که از دست دادن سود قابل‌توجهی که از تاخیر در فروش ایجاد می‌شود، بیش از مبلغی است که از فروش بالاتر به دست می‌آورد، می‌توان مالک را ترغیب به فروش کرد.

من چندین ملک را برای مالکانش با همین راهکار فروخته‌ام. البته شما باید از شرایط سودهای بانکی و نرخ بهره آگاه باشید. برای تنوع، داستان فروش یکی از آنها را اینجا نقل می‌کنم.

چند وقت پیش ملکی را فروختیم که مالک آن واقعا قصد فروش داشت؛ اما قیمت پیشنهادی او بالاتر از عُرف منطقه بود.

به شیوه «شـزومـا» با آوردن این دلیل که سود حاصل از پول نقد ملکش بسیار بیشتر از متری پانصد هزارتومانی است که از فروش آن به دست می‌آورد، اقدام به فروش ملکش کرد.

تا همین چند روز پیش که با او صحبت می‌کردم خیلی بیشتر از متری پانصد هزار تومان بهره برده بود.» با پایین آمدن سودهای بانکی و احتمال افزایش قیمت‌ها به او پیشنهاد دادم که «جهت خرید مجدد اقدام کند.»

 

 

راهکارهای دیگر: فراوانی فایل‌های مشابه

با عنوان کردن این‌که «در حال حاضر فایل‌های مشابه ملک شما در بازار زیاد است»، به مالکین توصیه کنید «شرایط معامله را تسهیل کنند تا ملکشان فروخته شود.»

 

سازندگان خوش‌نام!

در اغلب مناطق سازندگانی هستند که به‌عنوان سازنده برند و به نام منطقه معروف هستند و عملکرد آنها در امر «ساخت‌وساز» و «مشارکت در ساخت» زبانزد اهالی منطقه است.

این افراد اشخاصی هستند که از مصالح و متریال چیزی کم نمی‌گذارند و طراحی و معماری آنها بر اساس علم روز و آخرین تحقیقات در امر ساخت‌وساز می‌باشد.

سازندگان خوش‌نام به خاطر سود بیشتر، از مصالح و ایمنی ساختمان کم نمی‌گذارند و بیشتر به فکر برندسازی و خوش‌نام بودن خود هستند.

 

آنها ساختمان‌های خود را نسبت به دیگر سازندگان با قیمت بالاتری به فروش می‌رسانند. آنها ساختن ساختمان را در ابتدا به دید یک هنر نگاه می‌کنند و به این صنعت عشق می‌ورزند. سپس به‌عنوان یک تجارت به آن فکر می‌کنند.

سازندگان برند معمولا در تمام مناطق شهر هستند ولی در مناطقی که ارزش کار آنها حفظ شود و نادیده گرفته نشود، تعدادشان بیشتر است.

در هر فرصتی با سازنده ها و مالکین ارتباط برقرار کنید.

بــه مالــکان بناهــای قدیمی ســاز (کلنگــی)، پیشــنهاد مشــارکت در ســاخت بــا ســازندگان بــه نــام را بدهید.

بــا برقــراری ارتبــاط موثــر بــا مالکیــن از آنهــا بخواهیــد قبــل از هــر آژانس املاک دیگری، کارهــای ملکــی خــود را بــه شــما اعــلام کنند.

 

این مقاله برگرفته از کتاب«آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» نوشته محمدرضا شایگان است

 

✅ از آنجایی که شاید خیلی با شزوما و کتاب « آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» آشنا نباشید، دوست دارم چند نفر از مدیران و مشاوران املاک موفق را بهتون معرفی کنم. مصاحبه‌ی چند نفر از مدیران و مشاوران املاک موفق دیگر را در بخش «نتایج شزوما» گذاشتیم. نتایج مدیران و مشاوران املاک موفق را ببینید. در ویدیو‌ها مدیران و مشاوران املاک موفق «دانش‌آموختگان شزوما» در مورد آموزش‌ شزوما در مورد کسب‌وکار املاک در شهرهای خودشان سخن می‌گویند.

📌 این مطلب مخصوص مدیران و صاحبان جواز صنف مشاوران املاک است که کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» را مطالعه کرده‌اند و کتاب را در اختیار همکاران خود (مباشر، مدیران و سرپرستان رِنج و مشاوران ) قرار داده‌اند. نکاتی که در مورد آن صحبت می‌کنیم، ادامه مطالب دپارتمان ‌سازی آژانس املاک در کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» و بخشی از دوره پیشرفته «فروش اینترنتی ملک» است. اگر کتاب را مطالعه نکردید برای نتیجه‌گیری بهتر، حتما هر چه سریع‌تر، برای تهیه آن اقدام کنید.

🎁 این هم قولی که به شما داده بودم: هدیه برای دوستانی که مایل هستند کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» را خریداری کنند.

🎁🎁🎁🎁🎁🎁

250.000 تومان هدیه شگفت‌انگیز

به تمام خوانندگان کتاب که در آزمون بسیار آسان آن شرکت می‌کنند هدیه‌ای بی نظیر به ارزش ۲۵۰٫۰۰۰ تومان تقدیم می‌شود. (هدف ایجاد انگیزه برای خواندن کتاب «شزوما» است)

 

ا🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁

یک پیشنهاد بسیار ویژه دیگر برای شما

 

🎁 تخفیف ویژه %30 کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما»

چاپ سوم کتابی کاربردی که تا کنون کسب‌وکار بیش از دو هزار نفر از مدیران و مشاورین املاک را متحول کرده و به چاپ سوم رسیده است. برای خرید آنلاین کتاب با 30 درصد تخفیف، از طریق لینک اداره پست، کتاب را سفارش بدهید.

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

http://bit.ly/2KJI24M

🎁🎁🎁🎁🎁

کتاب صوتی «شزوما»

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

shezooma.com/product/booksound

فیلم شرکت کنندگان

 

📌 یک مطلب آموزشی خیلی مهم و جالب براتون آماده کردم📌

👈 به نظر‌تون یک آگهی خوب چطوری باید باشه؟

✂️ اگر فرصت خواندن ندارید خلاصه نکات مهم در نوشتن آگهی این‌هاست:

 

 • همیشه بهترین فایل خود را آگهی ‌کنید.
 • متن را به نحوی بنویسید که رقیبان نتوانند مکان فایل راحدس بزنند.
 • در حد ممکن از کلمات معادل فارسی استفاده کنید.
 • کم‌ترین کلمات مفید و ضروری را در آگهی روزنامه به کار ببرید.
 • از علامت سوال؟ و علامت تعجب! پس از کلمات استفاده کنید.
 • سعی کنید با نوآوری، از کلمات‌ متفاوت و جدید استفاده کنید.
 • آگهی باید حس کنجکاوی ایجاد کند و سوال‌برانگیز باشد.

 

مطلب کامل:

 

اگر درآمدتان ضعیف است، شاید آگهینویسی حرفهای بلد نیستید!

شاید هم کارشناسی و فایلیابی خوبی نکرده باشید و از فایلهای موجود در منطقه خبر ندارید!

آگهی فروش ملک، می‌تواند شما را ثروتمند کند. اگر با آگهی‌نویسی فایل‌های املاک آشنا باشید، می‌توانید آگهی‌های بسیار بهتری درست کنید و سریع‌تر فایل‌ها را به فروش برسانید. نوشتن آگهی ملک نیاز به مهارت دارد تا اصطلاحا «زنگ‌خور آگهی» افزایش یابد. به عبارتی تعداد تماس‌های تلفنی متقاضیان بیشتر شود؛ اما نگران نباشید با شگردهایی که خواهم گفت پس از نوشتن متن چند آگهی، شما هم می‌توانید برای فایل‌های خود بهترین آگهی‌ها را بنویسید. به‌این‌ترتیب تعداد قراردادهایتان را افزایش‌ خواهید داد.

آگهی در کدام رسانهها؟

تا همین چند سال قبل، وقتی از همکاران می‌خواستم یک فایل را آگهی کنند، بلافاصله طبق معمول گوشی تلفن را برمی‌داشتند و به نزدیک‌ترین دفتر نیازمندی‌های همشهری زنگ می‌زدند و مسئول مربوطه که شناخت کافی از کارمان داشت، آگهی‌ را برای پس‌فردای آن روز ثبت می‌کرد. پس از چاپ آگهی در روزنامه همشهری از طرف روزنامه‌ها و شرکت‌های فایل‌یابی برای انتشار آگهی در روزنامه یا قرار دادن در فایلینگ اشتراکی خود با دفتر ما تماس می‌گرفتند. اما اکنون دیگر مثل گذشته، روزنامه تنها رسانه قوی برای آگهی فروش یا اجاره ملک نیست.

 

روزنامهها

اگرچه مثل گذشته، روزنامه تنها رسانه قدرتمند برای تبلیغات املاک نیست؛ اما برای اینکه همیشه در بازار ملک حضور داشته باشید و مشتریان نسبت به شما اعتماد بیشتری به دست بیاورند، بهتر است به‌صورت مستمر در روزنامه‌ آگهی‌ خود را منتشر کنید. از بین روزنامه‌ها بیشترین تعداد آگهی املاک در روزنامه همشهری درج می‌شود.

 

سعی کنید در هفته حداقل دو بار آگهی دو یا سه کادرِ در روزنامه داشته باشید. با این کار تلاشِ یافتن فایل‌های جدید در شما زیاد می‌شود و از طرفی تعداد مشتریان افزایش پیدا می‌کند.

نکته: در آگهی‌های روزنامه همیشه نام خود را در پایین متن آگهی درج کنید.

[

آگهی در سایتها؟

با گسترش اینترنت مارکتینگ و شبکه‌های مجازی، برای دست‌یابی به متقاضیان جدید، می‌توانید فایل خود را به‌صورت رایگان در سایت‌های مرتبط با املاک منتشر کنید. ضمن اینکه می‌توانید تصاویر و فیلم فایل‌ها را برای مشتریان خود نمایش دهید.

 

بالا بردن زنگخور!

شاید در ابتدا کمی سخت باشد، ولی با رعایت نکات این فصل پس از نوشتن چند آگهی به‌آسانی می‌توانید، آگهی‌هایی بنویسید که تکراری و کلیشه‌ای نباشد، یعنی متفاوت و جذاب‌تر از آگهی‌های دیگر باشد و به تماس‌های بیشتر منجر شود. با این کار به هدف خود دست پیدا می‌کنید که بالا بردن تعداد زنگ‌خور آگهی‌ است.

نباید از کلمات غیر واقعی استفاده کنیم؛ زیرا با کلماتی که در آگهی می‌نویسیم، مخاطب آن را در ذهن خود به تصویر می‌کشد. به‌هرحال پس از بازدید از ملک اگر با واقعیت مطابقت نداشته باشد، حسن نیت شما زیر سوال می‌رود. در همان ابتدای آشنایی، درست در زمانی که می‌توانستید یک مشتری خوب داشته باشید، به‌راحتی او را از دست می‌دهید. در واقع با این کار وقت خود و مردم را تلف می‌کنید. شما نباید خودتان را گول بزنید. امکانات واقعی ملک را با دقت در متن آگهی با کلمات واقعی و جذاب بنویسید. با این کار احتمال اینکه بازدید از فایل‌ها توسط متقاضیان منجر به قرارداد شود را بالا می‌برید.

 

برای بالا بردن تعداد تماسهای آگهی باید به نکات زیر توجه کنید:

 • مهم این است که نوشتن آگهی را جدی بگیرید.
 • با نوشتن روش‌های گوناگون آگهی، تعداد تماس‌های ورودی را افزایش ‌دهید.
 • فقط سعی کنید با دقت روی جزئیات آگهی، خودتان را از رقیبان‌ متمایز کنید.
 • متن آگهی را با کلماتی بنویسید که تصویر واقعی از فایل موردنظر، در ذهن متقاضی ایجاد‌کند.
 • هرچه در متن آگهی از کلمات قابل تجسم و تصویری استفاده کنید، مخاطب سریع‌تر با متن آگهی ارتباط برقرار می‌کند.

 

پنج بخش آگهی ملک

۱. عنوان

۲. مشخصات

۳. امکانات ملک

۴. قیمت

۵. اطلاعات مشاور

اگر «عنوان» آگهی را خوب ننویسید، چه میشود؟

عنوان آگهی مانند ویترین مغازه است، اگر در همان نظر اول، ظاهر ویترین نامناسب باشد، مشتری از ادامه خرید منصرف می‌شود و دیگر به خرید از آن مغازه ادامه نمی‌دهد. اگر نام محل یا خیابان را در «عنوان» ننویسید، کسی برای آگهی شما تماس نمی‌گیرد! از طرفی اگر «عنوان» آگهی جذاب نباشد، به آن کم‌تر توجه می‌شود و تعداد تماس‌های آگهی به‌شدت کاهش می‌یابد!

 

 

ا🛑 مهم: 🛑

📌 دیروز چند نفر پیام دادند که دوست دارند کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» رو بخرن و مطالعه کنند ولی وقت برای مطالعه کردن کتاب ندارند

 

 

💢 خیلی‌ها حاضرن هر روز، از صبح تا شب، این مدت طولانی رو در بنگاه صرف ولی حاضر نیستن  5 ساعت وقت برای یادگیری اصول و ترفندهای مشاورای خبره املاک صرف کنن و تجربه یک عمر آنها رو یاد‌بگیرن که چطور باید قراردادشون رو تنظیم کنن تا نوشتن راحت‌تر بشه. 😔 خیلی عجیبه! 😐

 

 

✅ ببینید دوستان. شما اگر هم سرعت مطالعه کردن‌تون بسیار آهسته باشه، یک صفحه‌ی کتاب رو حداکثر در 2 یا 3 دقیقه می‌تونید مطالعه کنید. پس مطالعه‌ی کتاب‌«آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» که حدود 140 صفحه مطلب است، فقط 4 تا 5 ساعت از وقت‌تون رو می‌گیره. اگر روی یک ساعت وقت بزارید تا 5 روز دیگه تمام میشه. اگر روزی 30 دقیقه هم وقت صرف مطالعه این کتاب بکنید بعد از  10 روز کتاب به پایان می‌رسه و شما مهم‌ترین راز مشاورای املاک خبره رو یاد می‌گیرید و می‌تونید مشکل معاملات را حل کنید و به درآمد ایده‌آل برسید.

 

 

من می‌دونم و شما هم خوب می‌دونید که وقت نداشتن بهانه است، روزی چند دقیقه وقت کافیه.  ساعت‌های زیادی رو بدون اینکه بفمیم توی تلگرام و اینستاگرام تلف می‌کنیم، پس منطقیه ‌که چند دقیقه وقت رو صرف مطالعه و یادگیری برای بهبود سطح درآمدمون بکنیم. برای 90% مردم، وقت ندارم، در واقع یعنی، تنبلم، حال ندارم چیزی یاد بگیرم، به جای یادگیری و تلاش برای هدف‌هام فقط حال دارم توی تلگرام و اینستاگرام چرخ بزنم.

🔴 اگر واقعا حال ندارید یاد بگیرید که چطور قراردادتون رو تنظیم کنید تا کسب درآمد براتون راحت بشه، که حرفی نیست، شما حق دارید حال نداشته باشید و یاد هم ‌نگیرید. ولی اگر می‌تونید ده روز، روزی 30 دقیقه برای رسیدن به درآمد عالی وقت بزارید، کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» رو از دست ندید.

💢⚡️ شانس یک بار در‌خونتون رو می‌زنه تا راه ساده‌ی مشاورای املاک و رسیدن به درآمد پایدار و عالی رو بهتون بگه. پس سعی کنید هر طور شده 5 ساعت وقت جور کنید و این کتاب رو مطالعه کنید.

..

:

⬅️⬅️ یک پیشنهاد خارق‌العاده و غیر‌قابل رد دارم براتون ➡️➡️

 

👈  یا  رضایت ۱۰۰٪ خواهید داشت⚡️

👈 یا 100% پولتون رو پس می‌گیرید.⚡️

 

 

 

باز‌خوردهای خوانندگان کتاب چنان رضایت بخش بود، که تصمیم گرفتیم کتاب را با «یک پیشنهاد خارق العاده و غیرقابل رد» و «گارانتی رضایت ۱۰۰%»😍 عرضه کنیم.

 

 

ا➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ من محمدرضا شایگان نویسنده کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» به شما گارانتی میدم که …

✅ تمام کسانی که کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» را سفارش می‌دهند، چنانچه به هر دلیلی حس‌ کردید، کتاب عالی نیست و یا انگیزه کافی ایجاد نمی‌کنه که تا آخر بخوانید، یا کتاب ارزش خرید و پولی که بابتش داده‌اید را نداشته کافی است تا 100 روز بعد از خرید، به تیم پشتیبانی فروش شرکت (09203021284) پیام بدهید، شماره کارت بانکی خودتان را اعلام کنید و بدون هیچ سوال دیگری، همکار‌انم در همان روز تمامی مبلغ سفارش را به شما بر‌خواهند گردانید و کتاب به عنوان یادگاری پیش خودتان می‌ماند. تنها معیار رضایت هم نظر شخصی خریدار است😍. (محمدرضا شایگان)

ا➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

 

🎁 با پیشنهاد بالا کوچکترین ریسکی متوجه خریدار نیست، و از همین الان 😍«رضایت ۱۰۰% خریدار»  و «بازگشت ۱۰۰% مبلغ به همراه یک هدیه در صورت عدم رضایت» 😍 را  تضمین می‌کنم.

تمام ریسک خرید‌ شما را ما برعهده می‌گیریم.

 

🔖 من تضمین می‌کنم که در کل ایران محصولات آموزشی ما بدون هیچ رقیبی بهترین و علمی‌ترین محصو‌لات آموزش املاک در ایران هستند و برای اینکه شما هم شک نداشته باشید. محصولات را گارانتی می‌کنیم.

⚡️ اگر به هر دلیل از خرید‌تون راضی نبودید، همون روز بدون هیچ ریسکی پول‌تون رو پس می‌گیرید.

 

📌 این مقاله جامع مخصوص مدیران و صاحبان جواز صنف مشاوران املاک است که کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» را مطالعه کرده‌اند و کتاب را در اختیار همکاران خود (مباشر، مدیران رِنج و مشاوران ) قرار داده‌اند.

💢عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام «شزوما»

⚡️ راستی اگر هم دوست داشتید توی کانال اصلی تلگرام ما عضو بشید  از طریق https://t.me/shezooma_com می‌تونید اقدام کنید، تا مطالب آموزشی به‌روز در مورد املاک را براتون بفرستیم.

⚡️اگر هم دوست داشتید می‌تونید به صفحه‌ی اینستاگرام ما بیایید و با هزاران شزومایی دیگه در ارتباط باشید. اصلی‌ترین مکانی که با مخاطب‌هامون در ارتباط دو طرفه هستیم پیج اینستاگرام‌ «شزوما» است.

.

صفحه اینستاگرام :  instagram.com/shezooma

شروع جادویی

 

✅ برای من افتخار بزرگی است که مطالب کتاب «آموزش مشاوره املاک به شیوه شزوما» تا الان زندگی بیشتر از دو هزار نفر از مدیران و مشاورین املاک را در ایران متحول کرده و به چاپ سوم رسیده است. مدت‌ها از بهترین سخنرانی عمرم که حدود پانصد نفر از «مشاورین، مدیران و صاحبین جواز املاک» من را تشویق و تحسین کردند، می‌گذرد.❤️ من از آن همایش بزرگ سربلند بیرون آمدم و اعتماد بنفس و انرژی گرفتم که برای شما این دوره را تولید کنم.

✅ با این دوره یک سفر جادویی در حال شروع است. چون تمام تلاشم را به کار برده‌ام که این دوره، حقیقتا یک سرمایه‌گذاری دگرگون‌کننده برای تبدیل شما به یک مدیر و صاحب جواز صنف مشاوران املاک باهوش و حرفه‌ای باشد و ممنونم که اجازه می‌دهید بخشی از زندگی شما باشد. در چند روز آینده، شما را با محتوای جامع‌ترین دوره‌ی آموزشی ایران از صفر تا صد «فروش اینترنتی ملک» آشنا خواهم کرد

💢 تعدادی از ویدیو‌های دوره‌ی آموزشی «فروش اینترنتی ملک» را براتون به صورت رایگان، ارسال خواهم کرد که اگر کتاب را خوانده باشید کمک شایانی به شما خواهد کرد. حتما آنها را ببینید!!

🎧 اگر فرصت دیدن ویدیو دو فصل اول کتاب «شزوما» را ندارید، می‌توانید به فایل صوتی آن گوش کنید:

کد تخفیف ویژه: Challenge50

🎁 هدیه دو فصل کتاب صوتی «شزوما»

Dvd کتاب صوتی

https://bit.ly/2UapbAE

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

×
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان مشاوران‌مان، بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
محتویات این دوره را به صورت آنلاین و با قیمت کمتر مشاهده کنید.
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان، مشاوران‌مان بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان، به مدت محدود

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
پادکست سریالی دیجیتال مارکتینگ املاک
برشی از دوره دیجیتال مارکتینگ املاک
برای شرکت در این دوره به صورت رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
ویدئوهای کتاب برای خریداران کتاب و کتاب صوتی مشاوران املاک به شیوه شزوما رایگان شد.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره دیجیتال مارکتینگ املاک را مشاهده کنید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره وبیناری آموزش مشاوران املاک حرفه‌ای را مشاهده کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?