4 مزیت فروش اینترنتی ملک

زمان مطالعه: 4 دقیقه

یکی از پرسودترین مشاغل دنیا فروش اینترنتی ملک است! شما تبدیل به سیستم‌داری می‌شوید که با فروش املاک سازندگان و فروشندگان، به درآمد قابل‌توجهی دست می‌یابید. از سال قبل دوره جدیدی را با نام «فروش اینترنتی ملک» طراحی کرده‌ام و به مشاورین و علاقمندان املاک آموزش می‌دهم که چگونه با تفکر هوشمندانه و تفریحات لذتبخش با استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی ( بخصوص اینستاگرام و تلگرام) به درآمد بسیار بیشتری دست پیدا ڪنند. 

شما با سیستم «فروش اینترنتی ملک» 2 تا 3 برابر رقیبان خود درآمد خواهید داشت و با اندوخته سودمند آن می‌توانید امپراطوری املاک خود را ایجاد کنید. 

در این مقاله بخشی از مطالب دوره آنلاین(غیر حضوری) که به‌صورت وبینار و اینستاگرام لایو برگزار می‌شود را با شما علاقمندان به کسب درآمد از ملک در میان می‌گذارم.

اگر توانایی سخن گفتن و درست فکر کردن دارید، چرا با استفاده از آن درآمدی قابل‌توجه کسب نکنید؟

البته بسیاری از مشاورین املاک این کار را انجام می‌دهند ولی صرفا به متقاضیان حضوری یا تلفنی می‌پردازند. اگر در همین حد فعالیت کنید ثروتمند نمی‌شوید و تنها زمانی درآمد دارید که در حال مشاوره و انعقاد قرارداد باشید!

شغل املاک به یک منطقه محدود نمی‌شود. شما باید به دنبال درآمد تصاعدی و پایدار باشید و حتی وقتی در حال استراحت و تفریح هستید درآمد کسب کنید. برای این کار باید یک سیستم معرفی و جذب مشتری آنلاین کم هزینه با شبکه‌های اجتماعی درست کنید!

فروش اینترنتی ملک در واقع یک سیستم است که دارای بخش‌های فایل‌یابی، بازاریابی، فروش و … است. این بخش‌ها در کنار هم کار می‌کنند و درآمد ایجاد می‌کنند. بسیاری از مشاورین املاک سیستم فروش اینترنتی ندارند.

مزایای فروش اینترنتی:

این سیستم نسبت به سایر روش‌های آژانس‌های املاک دارای ۴ مزیت است:

۱. سود قابل توجه

فایل‌یابی و فروش املاک با روش‌های مختلف، سود بسیار قابل توجهی دارد. فرض کنید بخشی از مشتریان از طریق شبکه‌های اجتماعی با شما آشنا می‌شوند. مواد اولیه آن یعنی املاک فایل‌‌شده، شاید ده هزار تومان تمام شود ولی اگر یکی از آن مشتریان، خریدار واقعی باشد، بیش از یک میلیون تومان سود به شما خواهد رسید. این در حالیست که با شیوه فروش اینترنتی تعداد متقاضیان به شدت افزایش می‌یابد. با افزایش آنها، بر تعداد معاملات نیز افزوده می‌شود به دنبال آن، سود شما نیز به‌صورت تصاعدی افزایش می‌یابد.

۲. سرمایه بسیار کم

این سیستم به تجهیزات زیادی برای فعال شدن نیاز ندارد. شما فقط با یک موبایل می‌توانید این سیستم را فعال کنید. اگر مدیر املاک هستید با ایجاد این سیستم ارزان می‌توانید با وصل کردن زنجیره مشتریان و فروشندگان، درآمد خیلی بالایی داشته باشید و درآمدتان را نسبت به رقبای سنتی خود، به شدت افزایش بدهید. البته اگر سیستم مناسبی داشته باشید که اغلب کارها به صورت خودکار انجام شود.

۳. مواد اولیه در دسترس

مواد اصلی شما فایل است که در سایت‌های اینترنتی، اپلیکیشن‌های موبایل و منابع دیگر موجود است. موضوع اصلی فایل‌یابی سریع و قرار دادن تصاویر املاک است. مواد لازم برای فروش یا اجاره املاک و مستغلات و … هستند که به راحتی در دسترس است.

۴. رقابت ضعیف رقبا در فروش اینترنتی

در این حوزه رقابت فوق‌العاده ضعیف است. در فروش اینترنتی ملک به روش صحیح، آژانس‌های املاک بسیار کمی فعال هستند. مشاور حرفه‌ای کسی ‌است که مجموعه کاملی از روش‌های جذب و فروش ملک را در اختیار دارد، از روش‌های حضوری گرفته تا روش‌های اینترنتی و …  به این ترتیب همواره در حال کسب درآمد است.

البته اگر سایت اینترنتی برای املاکتان می‌خواهید یک کامپیوتر یا لپتاب هم داشته باشید کار بهتر صورت می‌گیرد.

دوره فروش اینترنتی ملک

 

برنامه روزانه سیستم‌دار فروش اینترنتی ملک در یک روز شامل ۳ کار می‌شود:

 

۱. یادگیری

برایان تریسی در مصاحبه‌ای می‌گفت برای بهترین مشاور بازاریابی شدن جواب واضح است، هر روز یا هفته‌ای چند روز کتاب یا مطالب مرتبط با کارتان بخوانید. مطالبی که گزینش شده و حاصل سال‌ها تجربه هستند.
هر روز باید ساعتی را به یادگیری اطلاعاتی در مورد املاک اختصاص دهید. بهترین منبع برای یادگیری را پیدا کنید و روزی چند دقیقه به مطالعه بپردازید. با مطالعه سایت‌های اینترنتی املاک یا از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌توانید متخصص شوید. با این کار در کلامتان و اطلاعات ملکی، از رقیبانی که اصلا مطالعه نمی‌کنند جلو می‌زنید. مشتریانی که در دفاتر املاک مختلف به‌دنبال ملک هستند به محض برخورد و گفتگو با شما تفاوت را احساس خواهند کرد. پیشنهاد می‌کنم حداقل روزی نیم ساعت کتاب بخوانید یا با عضویت در سایت‌های اینترنتی مفید، آخرین مطالب حرفه‌ای املاک را دنبال کنید. با این روش پس از مدتی در منطقه کارتان بی‌رقیب می‌شوید.

بنابراین یادگیری را دست‌کم نگیرید و از اینترنت و محصولات آموزشی هم به عنوان کمک استفاده کنید، ولی این‌ها جایگزین کتاب نمی‌شوند. خیلی هم به مطالب اینترنت اعتماد نکنید. در اینترنت هر کسی به راحتی می‌تواند آمارهای اشتباه منتشر کند و اطلاعات غلط بدهد.


 

۲. فایل‌یابی

همچنین روزی ۲ ساعت را به فایل‌یابی بپردازید. فایل‌یابی اختراع فایل نیست! بسیاری از افراد می‌گویند همین فایل‌هایی که من می‌خواهم با چند میلیون تومان کمیسیون بفروشم در تمام آژانس‌های املاک موجود است! هنر شما آن است که همین فایل‌های دردسترس را سریع‌تر به متقاضیان ارائه کنید، مردم حاضرند برای آن پول بپردازند. برای آنها خیلی تفاوت نمی‌کند از کدام دفتر املاک معرفی شده است.


دیدگاه اشتباه رایجی که وجود دارد این است که افراد فکر می‌کنند هرچه تعداد فایل‌ها بیشتر باشد بهتر است. شاید تا ۱۰ سال پیش این‌چنین بود. ولی امروزه فایل‌های خوش ساخت را اگر از طریق شبکه‌های اجتماعی یا سایت اینترنتی را هر چه سریع‌تر و بهتر به متقاضیان معرفی کنید، موفق می‌شوید. اکنون معیارها عوض شده و مردم برای سرعت در خدمات ارزشمند پول خوب می‌پردازند که خرید ملک خود را به کوتاه‌ترین روش ممکن به دست آورند.

۳. توسعه سیستم فروش اینترنتی ملک

هر روز یک ساعت را به بازاریابی و رشد کسب‌وکارتان اختصاص بدهید. درآمد سیستم شما به این کار وابسته است. اگر بهترین فایل‌های منطقه را هم جمع‌آوری کنید و در آن بی‌نظیر باشید ولی بر بازاریابی متمرکز نشوید هیچ اتفاقی نمی‌افتد. بازاریابی شامل نوشتن متن‌های تبلیغاتی، طراحی برنامه بازاریابی، بازاریابی اینترنتی، مذاکره با شریک‌های انتفاعی و … است.

  دوره فشرده آنلاین: فروش اینترنتی ملک

اولین و کامل‌ترین دوره آموزشی ساخت سیستم «فروش اینترنتی ملک» در ایران

طراح و مدرس: محمدرضا شایگان_مدیر وب‌سایت شزوما

نویسنده کتاب آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما
مشاور عالی شرکت‌های برج‌ساز دولتی و خصوصی
سخنران همایش‌ها و سمینارهای مسکن
کارشناس رادیو اقتصاد

خالق برند شـزومـا

دوره فروش اینترنتی ملک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا شانس خود را امتحان کنید!

گردونه را بچرخون
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان مشاوران‌مان، بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
محتویات این دوره را به صورت آنلاین و با قیمت کمتر مشاهده کنید.
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان، مشاوران‌مان بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان، به مدت محدود

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
پادکست سریالی دیجیتال مارکتینگ املاک
برشی از دوره دیجیتال مارکتینگ املاک
برای شرکت در این دوره به صورت رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره دیجیتال مارکتینگ املاک را مشاهده کنید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره وبیناری آموزش مشاوران املاک حرفه‌ای را مشاهده کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?