ساخت سیستم دیجیتالی املاک

زمان مطالعه: 30 دقیقه
دپارتمان سازی املاک
چگونه سیستم سازی در املاک باعث رشد کسب و کارتان می‌شود؟

سلام، محمدرضا شایگان هستم، نویسنده کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» خیلی خوشحالم که در زمینه خریدوفروش ملک فعالیت می‌کنید، پس با هم همکار هستیم. در این مقاله، شما را با ترفندهای کارگشای مشاوران املاک آشنا می‌کنم که بتوانید هفت برابر بیشتر، متقاضیان را به شیوه «شزوما»، پای میز قرارداد بیاورید.

با چند سوال و معما، دانش‌ شما را در مورد معاملات املاک به چالش می‌کشم. بعد از آن شما را با دیدگاه‌های‌ جدیدی از ریزه‌کاری‌های فروش بیش از حد املاک آشنا می‌کنم. حتی همینجا، دو فصل از کتابم را هم به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می‌گذارم. بعد از آن ویدیوهای مکمل آموزش «فروش اینترنتی ملک» را به شما هدیه می‌دهم.

سخن طراح دوره «فروش اینترنتی ملک» با مدیران و صاحبان جواز صنف مشاوران املاک

فرض کنید شما در آژانس املاک‌تان چندین مشاور دارید. اما برای یکی از اعضای خانواده‌تان، یک اتفاق ناگوار افتاده و شما مجبور می‌شوید دو سه هفته به آژانس املاک نروید. چه اتفاقی می‌افتد؟ شما به اجبار باید در خانه بمانید و هیچ چاره دیگری ندارید. پس باید بدون توجه به عواقب نبودن‌تان در دفتر املاک، به کارهای خانواده رسیدگی ‌کنید.

اگر کاری برای سیستم‌سازی نکرده باشید، قراردادها به شکل دلخواه شما پیش نمی‌رود و اغلب‌شان به مشکل بر می‌خورند.

چگونه مشاوران می‌توانند نشست‌های معاملات را مثل شما برگزار کنند؟ اگر نهایت تلاش خود را هم بکنند، باز هم نمی‌توانند قراردادها را آنطور که خودتان تبحر دارید، جمع کنند. چون تا حالا برای اینکار آموزش ندیده‌اند! آنها از نکات حقوقی اسناد و قوانین املاک، اطلاع کافی ندارند. شاید اصول مذاکره و مدیریت اتاق قرارداد را بلد نباشند!

چطور می‌توانند با مالکین و سازندگانی ارتباط برقرار کنند که فقط به شماره موبایل شما پاسخ می‌دهند؟ چطور به مشتریانی که فقط به اعتبار شما، برای خرید یا اجاره ملک به دفترتان مراجعه می‌کنند، سرویس بدهند؟ شما چگونه می‌خواهید مشکل را حل کنید!؟

معمای سفر با کشتی کروز

اصلا چرا اتفاق بد!؟ فکر کنید یک اتفاق خیلی خوب افتاده! مثلا بهترین سفر تفریحی تمام عمرتان که خودتان هم خبر ندارید، در پیش است! یکی از دوستان قدیمی و صمیمی‌تان که در خارج زندگی می‌کند و با او خیلی راحت هستید، تلفن می‌زند و شما را برای هفته آینده، به یک سفر یک ماهه با کشتی کروز به زیباترین سواحل و جزیره‌های دنیا با یک آفر ویژه دعوت می‌کند. شما کلا باید یک‌پنجم هزینه این سفر لذتبخش و تکرار نشدنی را بپردازید!

 حالا چه‌کار می‌کنید؟

اغلب صاحبین جواز و مدیران املاک معمولی در چنین شرایطی دچار اضطراب شدیدی می‌شوند و در نهایت قید این سفر را می‌زنند. اگر این پیشنهاد را به شما بدهند، چه کار می‌کنید؟ آیا آمادگی دارید که بدون نگرانی، آژانس املاک‌تان را یک ماه رها کنید و به سفر بروید؟ آیا می‌توانید با جیب پر پول و با خیال راحت در بهترین جزیره‌های توریستی دنیا صفا کنید؟ و بدون دغدغه و نگرانی از عملکرد منشی و مشاورین، از سفرتان لذت ببرید؟ مثل روزهایی که خودتان در دفترتان حضور دارید به طور مرتب پول‌های کلان به حساب‌تان واریز شود؟

 

قطعا می‌شود

همین الان به تعداد زیادی از صاحبین جواز و مدیران املاک مشاوره می‌دهم که حداقل پنج مشاور یا بیشتر دارند. دو نفر از آنها که بیشترین تعداد مشاوران را دارند صاحب گروه املاک هستند که یکی از آنها بیش از 200 و دیگری بیش از 300 کارمند، مدیر داخلی و مشاور املاک دارند. این مدیران چندین ویلا و خانه در کشورهای مختلف دارند و بخشی از سال را اصلا در ایران نیستند و نکته جالب اینجاست که درآمد آژانس املاک‌شان به حضور آنها در دفترشان بستگی ندارد. یعنی خودشان به هیچ عنوان مهره کلیدی کسب‌وکارشان محسوب نمی‌شوند و تمام کارها را واگذار کرده‌اند. فقط کافی است با استفاده از تجهیزات و روش‌هایی از راه دور، بر نتایج فعالیت‌‌های انجام شده در آژانس املاک‌شان نظارت داشته باشند.

آنها هر وقت اراده کنند چمدان‌های‌ خود را می‌بندند و به سفر می‌روند. اگر در محل کار باشند نیز فقط به کارهای مورد علاقه‌شان می‌پردازند. یکی از آنها با اجاره یک دفتر اداری و دیگری از اجاره یک بنگاه‌ کفی شروع به کار مشاوره املاک کرده‌اند. این مطلب را در ذهن داشته باشید. تا آخر این مقاله جامع به شما خواهم گفت که با تفکر به شیوه شزوما چطور باید عمل کنید تا به این مرحله از رشد و پیشرفت دست پیدا کنید؟

این «مقاله جامع» پر از نکات کلیدی مشاوره املاک و اصول استدلال کردن به تفکر ساده است. توصیه می‌کنم آن را یکی دو بار با ذهن باز بخوانید. حتی اگر مقاله را برای بار دوم بخوانید، باز نکات جدید بسیاری خواهید یافت، سعی کنید بیش از یک بار بخوانید. همچنین لینک آن را در اختیار مباشر خودتان و مدیران داخلی، سرپرستان و مشاوران رنج‌های مختلف قرار دهید تا با اصول کلیدی مشاوره املاک آشنا شوند.

اما توضیح تمام استراتژی‌های کلان مدیریتی مشاوره املاک، در قالب متن سخت است و نیاز به آموزش‌های مکمل دارد. کسب مهارت در ایجاد سیستم فروش اینترنتی ملک، مدیریت مشاوران املاک و اداره جلسات مذاکره قراردادها را در ویدیوهایی که به عنوان هدیه مکمل این مقاله قرار دادم را دانلود کنید. این ویدیوها چشم‌تان را از تعجب باز خواهد کرد که چرا تا حالا کسی آنها را به شما نگفته است!

3 دلیل کلیدی برای پرداختن به سیستم‌سازی

 

۱. آزادتر شدن وقت مدیر املاک

اگر سیستم سازی را به درستی انجام دهید، به‌عنوان مدیر آژانس املاک لازم نیست در تمام جزئیات و تصمیم‌‌گیری‌های کوچک نقش داشته باشید. وقت شما آزادتر می‌شود و می‌توانید به اندازه کافی به تفریح و استراحت بپردازید که همین موضوع باعث افزایش عملکرد شما در محل کار می‌شود.

2. پرداختن به کارهای مدیریتی

اغلب مدیران املاک در آژانس املاک، کارهای یک مدیر را انجام نمی‌دهند. آن‌ها در بهترین حالت یک مدیر رنج خوب هستند و کارهایی را انجام می‌دهند که از عهده یک مشاور خوب به راحتی برمی‌آید. کارهایی مانند حسابداری، امور مالی، پیگیری فایلینگ و حتی مذاکره با سازندگان و خریداران جزو کارهای یک مدیر نیست.

کارهای کلیدی یک مدیر مواردی مثل استخدام، اخراج، انگیزش مشاوران، هدف‌گذاری، تعریف پروژه، طراحی استراتژی و … هستند. اگر سیستم‌سازی نکنید هیچ‌گاه فرصت کافی نخواهید داشت تا به کارهای واقعی یک مدیر املاک بپردازید!

3. رشد آژانس املاک

اگر به سیستم سازی نپردازید، رشد آژانس املاک شما بسیار محدود خواهد بود و در نقطه‌ای متوقف می‌شود. موضوعی که خیلی از مدیران املاک به آن توجه ندارند، کار در مقیاس بزرگ است و همین دیدگاه را اگر داشته باشید از بسیاری از رقیبان جلو خواهید بود. هر کاری اگر در مقیاسی بزرگ انجام شود نیاز به سیستم ‌سازی دارد.

فرض کنید، می‌خواهید درآمد فروش آپارتمان شما عالی باشد. اگر فقط 15 مشتری دارید، این کار بسیار ساده است و پنج مشاور باهوش به‌راحتی می‌توانند به این 15 نفر مشاوره عالی ارائه بدهند. اگر آژانس املاک شما ۵۰۰ یا حتی ۵۰۰۰ مشتری داشته باشد، دیگر امکان‌پذیر نیست که صرفا با مشاورانی باهوش کار را پیش ببرید. شما به سیستمی نیاز دارید که شامل سخت‌افزار، نرم‌افزار و برنامه‌ریزی دقیق است تا بتوانید به چند هزار نفر مشاوره بدهید.

اگر همین الان به سیستم‌سازی نپردازید، آژانس املاک شما قابلیت رشد نامحدود نخواهد داشت و پس از مدتی متوقف خواهید شد! به شما پیشنهاد می‌کنیم کتاب دپارتمان سازی به شیوه شزوما را همین حالا مطالعه کنید.

کتاب دپارتمان سازی املاک


کتاب دپارتمان سازی املاک


آیا شما به سیستم سازی نیاز دارید؟

بسیاری از مدیران و کارآفرینان در روز بیش از ۸ ساعت کار می‌کنند و همیشه پرمشغله هستند. این گروه از افراد فکر می‌کنند با ساعات کاری بیشتر می‌توانند تمام کارها را به‌خوبی به پایان برسانند. ولی آیا توجه کرده‌اید که تمام کارآفرینان موفق دنیا، زندگی متفاوتی دارند. خیلی کم پیش می‌آید که یک کارآفرین موفق را ببینید که در روز ۱۰ ساعت کار ‌کند و همیشه پرمشغله و خسته باشد.

راز موفقیت در املاک لزوما بیشتر کار کردن نیست. تمام مدیرانی که آژانس‌های املاک بزرگ را اداره می‌کنند با اصطلاحی به نام « سیستم‌سازی» آشنا هستند. اگر به آژانس املاک‌مان مانند یک سیستم نگاه کنیم شاید بتوانیم با ایجاد تغییراتی، باعث رشد آن شویم.

آیا شما به علم سیستم‌سازی نیاز دارید؟ کافی است به سوالات زیر پاسخ بدهید:

 

۱. هرچه کار می‌کنید پیشرفت کافی ندارید؟

۲. اگر سرکار نروید همه‌چیز از هم می‌پاشد؟

۳. لذت شما از کار کردن کمتر شده است؟

۴. کارهای ناتمام بسیار زیادی دارید؟

اگر پاسخ شما به برخی از این سوالات مثبت است، احتمالا وقت آن است که تغییری در کسب‌و‌کارتان ایجاد کنید و سیستم‌سازی را آغاز کنید!

هدف ما از سیستم سازی آن است که با حداقل حضور در محل کار، تمام کارها به‌خوبی پیش برود. احتمالا زمانی که مشاور یا مدیر املاک شدید یکی از اهدافتان این بود که علاوه بر موفقیت در کسب‌و‌کار، وقت کافی برای استراحت و تفریح داشته باشید.

چرا اغلب مدیران املاک سیستم سازی نمی‌کنند؟

۱. بی‌علاقه بودن به واگذاری کارها

بسیاری از مدیران این تفکر اشتباه را دارند که هیچ‌کس مانند خودشان نمی‌تواند کارها را به‌خوبی انجام بدهد. عده‌ای دیگر فکر می‌کنند اگر کارهای مهم را به دیگران واگذار کنند خودشان فرد بی‌ارزشی خواهند بود یا کارکنان از آن‌ها حساب نخواهند برد.

اگر افرادی مثل بیل گیتس، استیو جابز و … این‌طور فکر می‌کردند هنوز یک شرکت بسیار کوچک داشتند و احتمالا خودشان در حال برنامه‌نویسی بودند! چون فکر می‌کردند هیچ‌کس مثل خودشان نمی‌تواند برنامه‌نویسی کند. برای ساختن یک کسب‌و‌کار موفق هیچ راهی ندارید جز واگذاری کارها به دیگران. البته شاید این واگذاری تا مدت‌ها با آموزش و نظارت همراه باشد تا به نتیجه مطلوب برسید.

۲. ترس از فناوری

اگر می‌خواهید به سیستم سازی بپردازید باید از فناوری استفاده کنید. مثلا اپلیکیشن‌هایی وجود دارد که توسط آن‌ها می‌توانید کارها را فهرست کنید. سپس هر کار را به یک کارمند واگذار کنید. پیام خودکاری به کارمند ارسال خواهد شد و یادآوری خواهد کرد که کار باید انجام شود. همچنین مشاور می‌تواند روند پیشرفت کار را اعلام کند و شما در اپلیکیشن وضعیت کارها را بررسی کنید. این موارد نیاز به استفاده از نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های مختلف دارد. شاید برخی از مدیران از این موارد ترس دارند، ولی برای پیشرفت، باید بر این ترس غلبه کنید!

البته یک راهکار دیگر هم وجود دارد! تمام کارهای مربوط به فناوری را به یکی از مشاوران واگذار کنید و به او اعتماد کنید. شما فقط بگویید دقیقا دنبال چه نتیجه‌ای هستید و آن مشاور تحقیق کند و سخت‌افزار و نرم‌افزار مناسب را تهیه کند تا به سیستم آژانس املاک‌تان اضافه شود.

۳. پرمشغله بودن

بسیاری از صاحبین جواز املاک بیش از حد پرمشغله هستند. البته این موضوع خودش نشانه بدی است و نشان می‌دهد مشکلی وجود دارد. یک مدیر موفق نباید خیلی پرمشغله باشد. اگر خیلی پرمشغله هستید دلیلش آن است که اغلب کارهایی که در روز انجام می‌دهید اصلا کار شما نیست! کار مدیران داخلی است! شما همیشه باید وقت کافی برای فکر کردن، برنامه‌ریزی، طراحی استراتژی و … داشته باشید.

4. ایده‌آل گرایی

برخی از مدیران بسیار ایده‌آل‌گرا هستند. همین موضوع باعث می‌شود بیشتر وقت خودشان را با برنامه‌ریزی و بررسی مواردی بگذرانند که هیچگاه اجرایی نمی‌شود. ایده‌آل‌گرایی باعث می‌شود تا تمام جوانب کار با دقت بررسی نشده، هیچ اقدامی صورت نپذیرد. همین موضوع باعث به تعویق افتادن کارها می‌شود. مدیران ایده‌آل‌گرا کمتر به سیستم سازی می‌پردازند چون نیاز به ایجاد تغییرات زیادی در کسب‌و‌کار است.

در همین آشفته بازار که خرید و فروش ملک دچار رکود ناشی از تورم بی‌رویه شده، بعضی از مدیران و مشاورین املاک نه تنها فروش‌شان کم نشده بلکه با عملکرد حرفه‌ای، درآمدشان از معاملات املاک همچنان رونق دارد. با مطالعه این مقاله جامع، به شما کمک می‌کنم که با یادگیری چند ترفند ساده، که مدیران و مشاوران خبره استفاده می‌کنند، تعداد افراد بیشتری را سر میز قرارداد بنشانید.

تصمیمی که برای مطالعه این مقاله جامع گرفتید (که مزتبط با کتاب آموزش دپارتمان سازی املاک است) درآمد شما را برای همیشه از فروش املاک دگرگون می‌کند؛ به شرط آنکه آنرا تا انتها بخوانید و به نکات آن عمل کنید!

 

کتاب دپارتمان سازی املاک


کتاب دپارتمان سازی املاک


با این مقاله یک سفر جادویی در حال شروع است. چون تمام تلاشم را به کار برده‌ام که این مقاله ، حقیقتا یک سرمایه‌گذاری دگرگون‌کننده برای تبدیل شما به یک مدیر و صاحب جواز صنف مشاوران املاک باهوش و حرفه‌ای باشد و ممنونم که اجازه می‌دهید بخشی از زندگی شما باشد. در این مقاله، شما را با محتوای جامع‌ترین دوره‌ی آموزشی ایران از صفر تا صد «فروش اینترنتی ملک» آشنا خواهم کرد

تعدادی از ویدیو‌های دوره‌ی آموزشی «فروش اینترنتی ملک» را براتون به صورت رایگان، قرار دادم، حتما آنها را ببینید!!

یکی دیگر از ویدیو‌های دوره جامع «فروش اینترنتی ملک» که در آن توضیح می‌دهم یک مدیر قرارداد؛ کدام قوانین املاک (و نه تمام قوانین) را باید بداند و در مذاکرات استفاده کند؟

ویدیو کوتاه زیر فقط 7 دقیقه است ولی در این ویدیو یکی از مهم‌ترین ارکان رایج در تمام آژانس‌ها و بنگاه‎های املاک را با هم بررسی می‎‌کنیم.

کار تیمی در مذاکره یعنی چه؟

ارکان موفقیت یک مدیر املاک چیست؟

مهارت اداره جلسه چگونه است و چرا بدون تسلط بر آن، نمی‌توانیم خودمان را یک مدیر قرارداد حرفه‌ای در املاک‌ بدانیم؟

چرا اگر نتوانید مذاکرات رو خوب جمع کنید، به مرور بازار و مشتری‌ها را به رقیبا‌ن، واگذار خواهید کرد؟

در ویدیوی زیر اول سعی می‌کنم نحوه پاک کردن باور‌های غلطی که اکثر مردم در مورد حیله‌گر بودن مشاورین املاک دارند را بیان کنم و در ویدیو بعدی، آموزش‌ می‌دهم که چطور با اشراف بر «اسناد و قوانین املاک»، باور درستی در ذهن مشتری بسازید.

این ویدیو که برشی از جلسه «الماس مذاکرات» دوره «فروش اینترنتی ملک» هست را حتما همین الان نگاه کنید

برشی از ویدیوی بسیار جالب جلسه الماس مذاکره (مدیر قرارداد)

اینجا یک ویدیو آموزشی بسیار عالی در مورد «اسناد و قوانین کاربردی املاک» که هر مدیر قراردادی باید بدونه براتون قرار دادم. اما قبل از اون باید یک مطلب خیلی خیلی مهم را به اطلاع شما برسانم.

 

برشی از ویدیوی جلسه اسناد و قوانین املاک دوره «فروش اینترنتی ملک»

 

چند دقیقه برای یادگیری و پیشرفت وقت دارید؟ امیدوارم ویدیو مهم قبلی را دیده باشید.‏ با این ویدیو‌ها می‌خواهم ذهنتان را برای پذیرش نکات کاربردی و بسیار پیشرفته‌تر از درس‌های بعدی آماده کنم.‏  در این ویدیوها در مورد «تغییر واکنش »، «تاخیر مشتریان» و «راهکار جذب سازندگان و متقاضیان» توضیح می‌دهم که ‏چطور باید عمل کنید تا موفق شوید.‏

 

این ویدیوهای کوتاه، بسیار بسیار مهم هستند. این موضوع را اگر خوب درک نکنید نمی‌توانید فرایند «جذب کردن متقاضیان» را به درستی انجام دهید. باید به دقت گوش بدهید و در مورد آن استدلال کنید. نکات این ویدیوهای ‏کوتاه، «کلید قفل» پول درآوردن بدون سرمایه است.‏

چطور می‌تونیم واکنش مشتریان را تغییر بدهیم؟

امیدوارم ویدیوهای آموزشی مهم امروز را که برایتان فرستادم حتما بینید.

این ویدیوهای کوتاه برای جذب سازندگان و متقاضیان، بسیار بسیار مهم هستند …‏

 

اگر ویدیوها را ندیدید، با سرنخ‌هایی که از ویدیوها گرفتیم در مورد «بازاریابی در شرایط رکود و بحران اقتصادی» که روز به روز، بدتر هم خواهد شد چند نکته کوتاه اما خیلی خیلی مهم را بهتون میگم.‏

 

امروز دنیای یادگیریه …

و خیلی مهمه که برای یادگیری، چه چیزهایی را از چه کسی یاد بگیریم.

طرف خودش چقدر کار کرده و از همه مهمتر اینکه چقدر نتیجه مفید و موثر گرفته؟

حالا گیریم که خودش نتیجه گرفته، چه ضمانتی وجود دارد که دیگران هم نتیجه مطلوب بگیرند!؟

چند نفر از یادگیری آموزش‌هایش رضایت دارند و به کسب درآمد عالی دست پیدا کرده‌اند؟؟؟

چطور چیزی را که یاد گرفتیم با توجه به واقعیتهای خودمان و بازار ملک به کار بگیریم و از یادگیری، نتیجه مطلوب بدست بیاریم!؟

چهار رکن بازاریابی

نیاز،

عوامل رفع نیاز،

شرایط خرید و فروش،

خواسته‌ها و انتظارات.

باید ببینم مردم چه ملکی می‌خواهند و ملکی با همون شرایط بهشون معرفی کنیم. بنابراین نیاز را خوب بشناسید.

برای شناخت نیاز؛ باید ارتباط برقرار کنید. ببینید متقاضی وقتی میگه فلان ملک رو دیدم و این ایراد رو داشت، سریع یادداشت کنید. چون خیلی مهمه و اگر ملکی رو معرفی کنید که مشابه اون ایراد رو داشته باشه، متقاضی از دست شما می‌پره.

 

بجای تکروی؛ همکاری یا تعاون کنید. اگر خودتان فایل مناسبی ندارید از همکاران کمک بگیرید. برای اینکار باید از قبل شبکه‌سازی کرده باشید.

انواع رفتار خریداران

چند مدل رفتار خریداران ملک در ایران شناسایی شده است. در مورد این رفتارها، بررسی کردیم و روش‌های مختلف را روی انواع متقاضیان اعم از خریداران، سازندگان و فروشندگان اجرا کردیم. با آزمایش انواع روش‌ها به شیوه شزوما (که از نتایج به راهکارها می‌رسیم) راهکارهای موثری پیدا کردیم و با نتایج شگفت‌انگیزی روبه‌رو شدیم. در اینجا می‌خوام درباره دو مدل از این رفتارها توضیحاتی بدم و برای هر کدام از آنها به شما راهکارهایی بدم که در بازار روی مشتریان اجرا کردیم و جواب گرفتیم.

«تردید»

اولین واکنش رفتاری همه متقاضیان در شرایط رکود و بحران «تردید» است. تردید یعنی شک کردم.

«تاخیر»

دومین واکنش رفتاری متقاضیان در شرایط بحران اقتصادی «تاخیر» است.

نگذارید متقاضیان، خرید ملک را به تاخیر بیندازند چون ممکن است این تاخیرها هفته‌ها، ماه‌ها یا حتی سال‌ها طول بکشد.

و واکنش‌های دیگر …

⚡ راهکار «تردید» چیست و چه باید کرد؟

با طرح چند سوال اساسی به دنبال راه‌حل می‌گردیم!

سوال اول: مهمترین عوامل تردید مشتری چیست؟

ناشناخته بودن شرایط بازار، موقعیت و آینده ملک و از همه مهمتر خود شما !!! بله مشتری که شما را نمی‌شناسد و با نگرش منفی که اغلب مردم نسبت به مشاورین املاک دارند، نسبت به حرف‌های شما بیشتر از هر عامل دیگری با شک و تردید نگاه می‌کنند.

سوال دوم: متقاضی روی چه عواملی و چه نوع ملکی تردید دارد؟ چه واکنشی از طرف ما بهتر است؟

مثلا تردید میکنه بین دو تا ملک در یک محل یا بین دو  ملک در دو منطقه مختلف … که کدومش برای سرمایه گذاری یا سکونت مطمئن‌تره!؟

سوال سوم: چه چیزی میتونه واکنش‌های متقاضی را تغییر بده؟

چه طور باید عمل کنیم؟

برخورد با علت تردید، چگونه؟

مهمترین دلایل تردید متقاضی را پیدا کنید.

راهکار دو مرحله‌ای و خیلی ساده است:

1.کاهش تردید

 1. حذف تردید

 

پاسخ: آگاه‌سازی

 

 1. با آرامش در وهله اول بجای فروشنده؛ مشاور دلسوزی باشید تا اعتماد او را جلب کنید.
 2. به متقاضی‌، راهکارها و راه‌حل‌هایی ارائه بدید تا بهتر ملک‌شون رو انتخاب کنند.

 

رفتار خالصانه = جذب مشتری

به متقاضی بگویید! نگران نباشید، من به املاک منطقه اشراف کامل دارم و به شما کمک می‌کنم تا بهترین انتخاب را در سرمایه‌گذاریتون داشته باشید. اگر می‌خواهید حتی در «شرایط رکود» مشتری جلب‌کن باشید، خالصانه راهنمایی کنید.

مشکل متقاضی را بفهمید. برای چی قصد خرید ملک داره و برایش حل کنید.

کاری کنید متقاضی با شما حس بهتری پیدا کنه و حس نیاز به کمک شما داشته باشه.

 

ایجاد انگیزه: پیدا کردن نیاز. مثلا خرید ارزان‌ترین و مناسب‌ترین ملک، مطابق با بودجه متقاضی.

 

در بحران همه نیازمندند، پس صادقانه و خالصانه رفتار کنید. ما این روش‌ها را تست کردیم و فوق‌العاده عالی جواب گرفتیم. به شما قول می‌دهم با اجرای این شیوه‌ها درآمدتان، حداقل چهار برابر می‌شود.

شایگان_ مدرس دوره جامع «فروش اینترنتی ملک»

آیا می‌دانید 90% مشتریانی که به شما مراجعه می‌کنند، دیگر بر نمی‌گردند؟

این یعنی اینکه شما از هر 100 میلیون تومان واریزی، 90 میلیون آنرا از دست می‌دهید. چرا !؟

 

راه جذب آنها چیست؟

 

⚡️ پاسخ در این ویدیو کوتاه.

 

مشکل مهم دیگر چیست؟

«تاخیر»

90 درصد مشتریانی که می‌روند یا اصلا؛ یا برای مدت طولانی بر نمی‌گردند.

 

⚡ راهکار «تاخیر» چیست و چه باید کرد؟

 

اجازه تاخیر ندهید. چگونه؟

 

نگذارید مشتریان، خرید ملک را به تاخیر بیندازند چون ممکن است این تاخیرها ماه‌ها یا حتی سال‌ها طول بکشد.

مشاور خریدار خود باشید. اگر می‌خواهید حتی در شرایط رکود مشتری جلب کن و مشتری حفظ کن باشید، خالصانه راهنمایی کنید.

مشکل مشتری را بفهمید. ببینید برای چی قصد خرید ملک دارد و برای او حل کنید. کاری کنید مشتری با شما حس بهتری داشته باشد و حس نیاز به شما داشته باشد.

 

 

عقده‌شناس باشید.

 

ایجاد لذت خرید کنید.

 

با مشاوره حرفه‌ای، مشکل‌گشا باشید.

 

مشاور واقعی «خریدار» باشید. بجای اجبار، شخص را متقاعد کنید.

با مشاوره واقعی کاری کنید مردم به شما اعتماد داشته باشند و از شما بخواهند کارهای ملکی آنها را انجام بدهید.

 

ارزش آفرین باشید.

اگر می‌خواهند ملک قدیمی (کلنگی) بخرند با دادن اطلاعات موثق، با تحلیل و تفسیر حرفه‌ای، کاری کنید تا علاقمند به خرید و مشارکت با طرف‌های شما باشند. آنها را تنها نگذارید.

آیا می‌شود با یک‌ سال کار هدفمند در املاک، یک اتومبیل BMW خرید یا حداقل در شمال یک ویلای لاکچری خرید!؟

از امروز به خودتان قول بدهید که فقط جمع‌کننده اطلاعات نباشید!!

فردا برایتان ویدیو و هیچ مطلبی نمی‌فرستم. چون می‌خواهم، مطالبی که روزهای گذشته برایتان ارسال کردم را دوباره مطالعه کنید و به آنها خوب فکر کنید و از همه مهمتر، اگر می‌خواهید به «درآمدهای کلان» دست پیدا کنید، نکاتی که گفتم را در کسب‌وکار املاک‌تان بکار ببرید.

اما یک ویدیوی فوق‌العاده در مورد «تاکتیک فروش ملک» از دوره جامع «فروش اینترنتی ملک» برایتان می‌فرستم. آنرا حتما ببینید

قول داده بودم یک ویدیوی فوق‌العاده در مورد «تاکتیک فروش ملک» از دوره جامع «فروش اینترنتی ملک» برایتان بفرستم. من به قولم عمل کردم. امیدوارم شما هم به قولی که ازتون گرفتم عمل کرده باشید و به مطالبی که در بالا از شما خواستم عمل کرده باشید و فقط جمع‌کننده اطلاعات نباشید! حتما می‌دانید تعداد افرادی که نمی‌توانید برای آنها قرارداد جمع کنید نسبت به متقاضیانی که منجر به قرارداد می‌شوند، بسیار بیشتر است و هر روز تعداد بیشماری از آنها را از دست می‌دهید!؟

در دوره «فروش اینترنتی ملک» با تاکتیک‌های کاربردی و موثر مانند: «مهندسی ذهن» و «بازاریابی با کمپین» و … که به شما یاد خواهم داد می‌توانید املاک سازندگان و فروشندگان را مونوپول(انحصاری) در دست بگیرید و  متقاضیان را با تکنیک‌های متقاعدسازی، ترغیب به انجام معامله کنید و درآمدتان را چندین برابر رشد می‌دهیم.

همانطور که قول داده بودم برایتان برشی از ویدیوی فوق‌العاده جدید جلسه آموزش «تاکتیک فروش ملک» را از دوره جامع «فروش اینترنتی ملک» برایتان می‌فرستم. من به قولم عمل کردم. امیدوارم شما هم به قول‌تون عمل کنید و برای به دست آوردن «درآمدهای کلان از معاملات املاک» فقط جمع‌کننده اطلاعات نباشید و راهکارها را اجرا کنید.

محمدرضا شایگان – مدرس دوره جامع «فروش اینترنتی ملک»

⚡️ یادتون نره ویدیوی بالا را نگاه کنید. در ویدیوی بالا، نکات مهم «فروش اینترنتی ملک» را توضیح دادم. (حتما آنها را ببینید!!)

⚡️ در ادامه ویدیو‌های آموزشی دیگری برایتان ارسال خواهم کرد. منتظر آموزش‌های بعدی باشید. برشی از ویدیوی متحیر کننده «دیجیتال مارکتینگ» را برایتان ارسال می‌کنم که بخشی از جلسات دوره جامع «فروش اینترنتی ملک» است. حتما آن را هم ببینید تا از تکنیک‌های پیشرفته آن برای «فایل‌یابی و بازاریابی» ارزان و به صرفه؛ همراه با «ایجاد دپارتمان درآمد کلان» استفاده کنید.

⚡️ یادتون باشه ویدیوهای هدیه بالا را نگاه کنید. در ویدیوهای بالا، نکات مهم «فروش اینترنتی ملک» را توضیح دادم. (حتما آنها را ببینید!!)

امروز هم برشی از ویدیوی شگفت‌انگیز «دیجیتال مارکتینگ» را برایتان ارسال کردم که بخشی از جلسات دوره «فروش اینترنتی ملک» است.

 

✔️ در دپارتمان شما برای بازاریابی و «فروش اینترنتی ملک» بجای سرویس‌دهی به تعداد محدودی از مشتریان، می‌توانید با کمترین هزینه و با استفاده از ابزار دیجیتال مارکتینگ، تعداد بسیار زیادی از متقاضیان ملک را جذب و به آنها برای خریدوفروش، رهن‌واجاره، مشارکت یا هر نوع کار ملکی، خدمات بدهید. به‌این‌ترتیب ظرفیت پاسخگوئی و سرویس‌دهی مشاوران شما چندین برابر افزایش پیدا می‌کند و می‌توانید متعاملین بیشتری را پای میز قرارداد بنشانید.

 

✔️ با دپارتمان «فروش اینترنتی ملک» سازندگان، فروشندگان و متقاضیان املاک به سرعت با مجموعه شما آشنا می‌شوند و با افزایش تعداد قراردادها، به سرعت درآمدتان افزایش پیدا می‌کند. حتما این ویدیو را هم ببینید تا از تکنیک‌های پیشرفته آن برای «فایل‌یابی و فروش بیش از حد» با تبلیغات ارزان و به صرفه استفاده کنید.

 

کتاب دپارتمان سازی املاک


کتاب دپارتمان سازی املاک


اگر از بازاریابی مستقیم استفاده نکنید چه اتفاقی می‌افته؟

هزینه‌های تبلیغات‌تون از حداقل 10 برابر تا 100 برابر افزایش پیدا می‌کنه!!!

 

اگر خواندن متن بالا یا دیدن ویدیو براتون سخته، می‌تونید به فایل صوتی آن گوش بدید.

براتون یک ویدیو آموزشی عالی در مورد «بازاریابی اینترنتی» که پایه و اساس دوره جامع «فروش اینترنتی ملک» هم هست بفرستم. اگر آماده‌اید با هم برشی از ویدیوی «بازاریابی اینترنتی» که شاید مهمترین جلسه دوره جامع «فروش اینترنتی ملک» باشد را با هم ببینیم.

نکته: ویدیو را با دقت نگاه کنید. این ویدیو مفاهیم بسیار جدید و عمیقی دارد. هر جا لازم بود، روی ویدیو مکث کنید و به تکنیک‌ها خوب فکر کنید. حتی شاید لازم باشه دو یا سه بار این ویدیوی بسیار مهم را  ببینید!!!

 

یک پیشنهاد ویژه برای شما دارم، پیشنهادی که هم فوق‌العاده است و هم دیگر ‏تکرار نخواهد شد.

شانس یک بار در خانه ما را می‌زند.

پست بعدی را از دست ندهید تا بتوانید از این فرصت طلایی برای افزایش درآمدتان از راه‌اندازی دپارتمان «فروش اینترنتی ملک»، حتی اگر هیچ دانشی از اینترنت ندارید، بهره‌مند شوید.

یا پول‌دار می‌شوید، یا پولتان را پس می‌گیرید

چند پست قبل اشاره‌ کردم به موضوع تضمین رضایت 100% ثبت نام کنندگان دوره «فروش اینترنتی ملک»‏

ما بهترین دوره آموزشی ممکن را برای شما تدارک دیدیم و برای اثبات این ادعا تضمین می‌دهیم:‏

دوره فروش اینترنتی ملک دارای «ضمانت طلایی» است.‏

من محمدرضا شایگان، مدرس دوره جامع «فروش اینترنتی ملک» به شما گارانتی می‌دهم که …‏

 

تمام کسانی که در دوره‌ی «فروش اینترنتی ملک» ثبت نام می کنید، چنانچه به هر دلیلی حس‌ کردید، دوره ‏فوق‌العاده و عالی‌ نیست و یا ارزش پولی که بابتش داده‌اید را نداشته و دوره نتوانست نتایج دلخواه رو براتون ‏ایجاد کنه و یا به هر دلیل منطقی و حتی غیر منطقی دیگر از دوره آموزشی «فروش اینترنتی ملک» راضی نبودید. کافی ‏است تا چهل روز بعد از ثبت نام، با تیم پشتیبانی فروش شرکت (09203021284 ) تماس بگیرید و شماره کارت بانکی ‏خودتان را اعلام کنید، و بدون هیچ سوال دیگری، همکارانم، تا حداکثر 24 ساعت تمامی مبلغ ثبت‌نام شما را به ‏شما بر‌خواهند گردانید.

 

با پیشنهاد بالا کوچکترین ریسکی متوجه ثبت‌نام کنندگان نیست، و از همین الان «رضایت ۱۰۰% ثبت‌نام‌کنندگان ‏دوره» و «بازگشت ۱۰۰% مبلغ، در صورت عدم رضایت» را  تضمین می‌کنیم.‏

تمام ریسک خرید ‌شما را ما برعهده می‌گیرم.    ‏

 

ما تضمین می‌کنیم که دوره آموزشی دپارتمان ‌سازی «فروش اینترنتی ملک» بدون هیچ رقیبی بهترین، کاربردی‌ترین و پولسازترین ‏دوره آموزشی «مدیران و صاحبین جواز  املاک» در ایران می‌باشد و برای اینکه شما هم شک نداشته باشید دوره «‏فروش اینترنتی ملک» را هم مثل تمام محصولات دیگر «آکادمی شزوما»، ضمانت 100% می‌کنیم.‏

 

اگر به هر دلیل از ثبت‌نام‌تان راضی نبودید، همان روز بدون هیچ ریسکی پول‌تان را پس می‌گیرید.‏

 

‏دوره فروش اینترنتی ملک به قدری کامل است و صادقانه از گفتن هیچ ترفندی دریغ نکردیم که با اطمینان کامل ‏نتایج آن را تضمین می‌کنیم: با ثبت نام در دوره «فروش اینترنتی ملک» یا پول‌دار می‌شوید و به آرزوی درآمد عالی و پایدار ‏می‌رسید یا پولتان را بطور کامل همراه با هدایای ارزشمند پس می‌گیرید.‏

‏ آیا  پیشنهادی بهتر از این داریم؟ معطل چی هستید!!؟‏

‏فردا یک پیشنهاد رد نشدنی «یک بار در عمر» برای شما دارم، پیشنهادی که هم فوق‌العاده است و هم دیگر ‏تکرار نخواهد شد. ‏مطلب بعدی را از دست ندهید تا بتوانید از این فرصت طلایی برای افزایش درآمدتان از راه‌اندازی دپارتمان «فروش اینترنتی ملک»، حتی اگر هیچ دانشی از اینترنت ندارید، بهره‌مند شوید.

 

نظر جناب آقای کرمانی‌نژاد _ مدیر املاک خیابان ستارخان تهران

 

یکی از سوالات رایج:

 

آیا در دوره «فروش اینترنتی ملک»

هم استراتژی‌ها را آموزش می‌دهید و

راه‌اندازی دپارتمان «فروش اینترنتی ملک» و

جزئیات بازاریابی با ابزارهای «دیجیتال مارکتینگ» را قدم‌به‌قدم توضیح می‌دهید؟

یعنی هر سه با هم یک ‏جا؟

حرکت با «تغییرات سریع تکنولوژی» نه تنها برای «رشد» ضروری است بلکه لازمه‌ی بقای کسب‌وکارها و بخصوص «صنف مشاوران املاک» است. «دیجیتال مارکتینگ»، «فروش اینترنتی ملک» و «کیمیاگر املاک(استراتژیست املاک)»، سیستم‌های جدا از هم نیستند و هر سه مورد برای بقا و رشد هر آژانس املاکی از نان شب واجب‌تر است.

داشتن «استراتژی رشد» برای صاحبین صنف مشاوران املاک ضروری است، مرحله پیشرفته‌تر آن بازاریابی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، واتساپ و تلگرام املاک است و راه‌اندازی دپارتمان ‌ «فروش اینترنتی ملک» کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین ‏سطح این بیزینس است (و البته «دیجیتال مارکتینگ» و ده‌ها ابزار دیگر هم در این خانواده قرار می‌گیرند).

راه‌اندازی دپارتمان «فروش اینترنتی ملک» بسیار ساده است اما ‏باید یاد ‌بگیرید که چطور با برگزاری کمپین‌ها از طریق وبسایت و شبکه‌های اجتماعی برای جذب متقاضیان و فروش املاک استفاده کنید. برای اینکار نیازی به دانش اینترنتی و تکنولوژی ندارید. مهمترین بخش کار طراحی استراتژی روی کاغذ است که این را هم قدم‌به‌قدم آموزش می‌دهیم. بخش اجرا را بسپارید به یک وبمستر که با مبلغ کمی آنرا اجرا می‌کند.

 

اگر استراتژی صحیح استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در«فروش اینترنتی ملک» را یاد بگیرید، می‌توانید در مدت کوتاهی دایره مشتریان وفادار خود را افزایش دهید. با راه‌اندازی دپارتمان ‌ «فروش اینترنتی ملک» می‌توانید بسیار راحت از دیجیتال مارکتینگ، درآمدهای کلانی کسب کنید.

قبلا تصمیم داشتیم که دوره «فروش اینترنتی ملک» و «دیجیتال مارکتینگ» را مجزا از هم ارائه بدهیم،‌ اما چون اطلاعاتی را که در مورد سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در دوره «فروش اینترنتی ملک» یاد می‌گیرید بسیار مهم و حیاتی هستند و بدون آنها، مشکل خواهید داشت، تصمیم گرفتیم فعلا بخش «دیجیتال مارکتینگ» را هم به صورت رایگان در دوره «فروش اینترنتی ملک» بگنجانیم

حالا یک سوال خیلی مهم پیش می‌آید: بعد از جذب متقاضیان فراوان با کمپین «فروش اینترنتی ملک»، چطور آژانس املاک‌ را مدیریت کنیم تا همچنان «رشد» کنیم؟

جواب: دپارتمان ‌سازی آژانس املاک و آموزش مشاوران (توجه به شاخص‌های کلیدی عملکرد KPI)

در هر جلسه به یک مبحث می‌پردازیم:

جلسه صفر: (شاخص‌های مهم عملکرد)

 

دپارتمان (سیستم‌سازی) آژانس املاک ۱و۲

 

معجزه انضباط شخصی

 

اسناد و قوانین املاک

 

مدیریت زمان (با تئوری جزیره)

 

مولتی‌ویتامین مذاکره

 

الماس مذاکره (مدیریت اتاق قرارداد)

 

آموزش زبان بدن

 

مدیریت انگیزه

 

تاکتیک‌های فروش املاک

 

دیجیتال مارکتینگ املاک

 

بازاریابی اینترنتی ملک

 

مهندسی ذهن متقاضیان

چطور با شناخت دغدغه اصلی، ذهن متقاضیان را با خود همراه کنیم؟؟

 

وبسایت و کمپین‌‌های فروش

 

به ترتیب هر یک از جلسات آموزش داده خواهد شد. صوت و ویدیوی تمام جلسات در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

 

برخی از مطالبی که در دوره‌ جامع سیستم سازی املاک می‌آموزید:

 

⚡️ دپارتمان ‌سازی دیجیتالی آژانس املاک

⚡️ تاکتیک‌های مختلف انجام معاملات املاک

⚡️ به صرفه‌ترین روش فروش املاک با ابزار دیجیتال مارکتینگ

⚡️ استراتژی‌های مختلف استفاده از شبکه‌های اجتماعی

⚡️ طرز کار و ترفندهای اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و لینکدین

⚡️ چندین مدل استراتژی در سطوح مختلف

⚡️ ترفند‌های کاربردی افزایش فروش و باز کردن گره‌های معاملات املاک

⚡️ اصول ایجاد دپارتمان فروش‌ قدرتمند‌

⚡️ راه‌های سریع رسیدن به هدف

⚡️ زمان‌بندی برنامه‌ها را مفصل بررسی می‌کنیم

⚡️ راهکارهای پولساز مدیران و صاحبان جواز املاک موفق

⚡️ ساعات کار، استراحت و تفریحات لذت‌بخش را برنامه‌ریزی می‌کنیم

⚡️ در مورد ایجاد و کسب درآمد تصاعدی از بانک فایل‌ املاک

⚡️ روش‌های تعدیل قیمت فایل‌های مالکین و سازنده‌ها

⚡️ راهکارهای جدید بالا بردن زنگ‌خور آگهی‌ها

⚡️ چگونگی راه‌های برقراری ارتباط با سازندگان، خریداران و فروشندگان

⚡️ ساخت دپارتمان‌های مختلف املاک

⚡️ چگونگی استفاده از قانون احتمالات در معاملات املاک

⚡️ چگونگی اخذ بد دردسر جواز از «اتحادیه صنف مشاورین املاک»

⚡️ چگونگی اخذ یا عدم اخذ کد رهگیری برای مبایعه‌نامه‌ها

⚡️ برگزاری کمپین جذب سازندگان، فروشندگان و مشتریان؟

⚡️ چگونه ذهن مشتریان را مهندسی کنیم که فایل‌های ما را بخرند؟

⚡️ چطور فایل‌های انحصاری سازندگان به‌نام منطقه را در اختیار بگیریم؟

⚡️ با تاکتیک‌های فروش متنوع تمام رقیبان را جا می‌گذاریم.

 

تمام نکات را با سند و مرجع یاد ‌خواهید گرفت.

تمام تلاشمان را کردیم که این دوره آموزشی، کاملا فشرده و حاوی اطلاعات کامل و بسیار جدید باشد؛ در عین اینکه مدت زمان جلسات آن خیلی طولانی نشود.

 

قولی که در این دوره به شما می‌دهیم این است که:

 

شما مدیران املاک در پایان این دوره با روش‌های مدیریت سیستمی قادر خواهید بود برای مدیریت و رشد کسب‌وکار املاک‌تان، برنامه‌ای حرفه‌ای طراحی و اجرا کنید که آزادانه هر وقت اراده کردید با جیب پر، برای تفریحات هفتگی یا ماهیانه به سفر بروید.

با انتقال آموزش‌ها به مشاورین خود به قدری تکنیک‌های جدید یاد خواهید داد که بیش از ۹۹% مشاورین املاک دیگر در مورد اصول و ترفندهای معاملات، اطلاعات خواهند داشت و درآمدتان با تفریحات بیشتر، چندین برابر «رشد» خواهد کرد.

 

تیم پشتیبان ما همواره در کنارتان خواهند بود. برای آگاهی از تمام نکاتی که در دوره جامع «فروش اینترنتی ملک» یاد می‌گیرید، یک ویدیوی کامل از تمام جلسات دوره آماده کرده‌ایم که امروز برای شما ارسال می‌کنیم.

پ ن: این ویدیو فقط و فقط برای مدیران عملگرایی است که تا این مرحله از مقاله را پیش آمده‌اند. لطفا از انتشار آن خودداری کنید!!

با تشکر محمدرضا شایگان_ طراح و مدرس دوره «فروش اینترنتی ملک»

برای دانلود برشی سطحی از تمام جلسات دوره «فروش اینترنتی ملک»

کسانی که میگن: وضع خرابه و مردم پول ندارند …

همه می‌دونیم …

سه تا حالت داره.

یا تعطیل کنید برید ‌..

یا بشینید و غر بزنید و فقیر بمونید …

یا برای رشد خودتون یاد بگیرید چطور نسبت به رقبایی که برای پیشرفت خودشون کاری نمی‌کنند؛ حتی شده 30 درصد کسب‌وکارتون رو رشد بدید …

آیا خارج از این سه حالت؛ راه دیگری وجود دارد؟

هیچ فردی به غیر از خودتون؛ مسئولیت زندگی شما رو قبول نمی‌کنه …

 

چرا برای جابجایی گرون‌ترین دارایی خودتون یا دیگران و درآمد کلان، هیچ کاری نمی‌کنید؟

 

تا حالا فکر کردین چی باعث ضررتون در معاملات‌ میشه؟ یا به عبارتی چرا نمی‌تونید قراردادها رو تا انتها جمع کنید؟

 

اگه این موضوع رو می‌دونید خوش به حالتون، اما اگر نه؛ هنوز باید خیلی بیشتر درباره «ترفندهای معاملات املاک» بدونید.

 

برای پیشرفت خودتون اقدام کنید و از فرصتی که پیش آمده استفاده کنید. چون هیچ دوره مشابهی در ایران مثل دوره «فروش اینترنتی ملک» وجود نداره که با این دقت به تمام جزئیات؛ حتی مباحث مدیریت فردی و انگیزشی که قدرت درونی شما را متبلور کنه و با ترفندهای مذاکره و ترغیب مشتریان همراه با تکنیک‌های فروش مستقیم پرداخته باشد.

 

 

این دوره یک پیشنهاد رد نشدنی است: شرکت در این دوره هیچ ریسکی برای شما ندارد اگر در دوره شرکت کردید و از آموزش‌ها راضی بودید که هیچ؛ اما اگر به هر دلیلی از آموزش‌ها راضی نبودید کل پول‌تان را بدون پرسیدن هیچ سوالی همان روز بر می‌گردانیم. علاوه بر پیشنهاد رد نشدنی بالا؛ همچنین به شرکت‌کنندگان در دوره؛ دستورالعمل انجام کارها رو هم هدیه می‌دهیم.

گاهی وقتا یه تصمیم درست می‌تونه مسیر زندگی خیلی‌هامونو عوض کنه، کافیه در زمان درست تصمیم درست بگیریم و فرصت‌هایی که برامون پیش میاد رو از دست ندیم. همین الان بهترین تصمیمی که می‌تونه برای همیشه کسب درآمد عالی و پایدارتون رو از املاک دگرگون کنه شرکت در این دوره است.

کار مشاور املاک و مدیر املاک جدا از هم نیست و همگی در یک‌ خانواده قرار دارند.

 

اصول مشاوره املاک مثل مادر این حرفه است و مدیریت املاک مستلزم چند مرحله آموزش پیشرفته‌تر است. اگر طبق کتاب آموزش مشاوره املاک به شیوه شزوما یاد ‌بگیرید که چطور باید به متقاضیان املاک اعم از خریدار، فروشنده و سازنده‌ها مشاوره داد، مدیریت کردن در املاک با چند جلسه آموزش میسر خواهد شد.

 

کار مشاورین املاک به نوعی، مرحله‌ای ساده از مدیریت املاک است … راه حل مشاوره و مدیریت املاک تا ۸۰% کاملا شبیه به هم هستند و مدیریت در املاک پیشرفته‌ترین حالت این حرفه است.

 

شما اگر راه برقراری ارتباط با متقاضیان و همکاران را یاد بگیرید، می‌توانید در املاک مدیریت کنید و اگر اصول و ترفندهای مشاوره به متقاضیان را بلد باشید، مدیریت هم قابل انجام است.

 

چند جلسه ویژه برای مدیران است که ستاره‌دار هستند اگر شما صرفا به مشاوره علاقمند هستید، می‌توانید آنها را نبینید.

مستقیم بریم سر اصل مطلب …

اول از همه بزارید یک سوال را مطرح کنم، که درک جوابش تاثیر زیادی در کسب درآمد عالی و پایدار، از فروش اینترنتی ملک دارد.

 

چطوری می‌شود با اینترنت در املاک به کسب درآمد عالی رسید؟

مثلا آیا با اینستاگرام می‌شود خرید و فروش ملک انجام داد؟

 

بر اساس نوع تفکر و استدلال کردن که در کتاب «آموزش مشاور املاک به شیوه شزوما» یاد گرفتیم به این سوال خوب فکر کنید.

برای خودتون وقت بزارید و حتما حتما این ویدیو را نگاه کنید،. بعد از این ویدیو، دید‌تان نسبت به کار املاک تغییر اساسی خواهد کرد.

خواهید دید که در این بازار راکد ملک، چطور بعضی از آژانس‌های مشاورین املاک با آموزش نکات این دوره، همچنان خوب کار می‌کنند و بجای ناله از شرایط و اوضاع، با موفقیت کسب‌وکار املاک‌شان رونق دارد.

جواب سوال بالا و چند تا راهکار جالب در مورد خریدوفروش ملک با اینستاگرام را در این ویدیو ببینید

 

‏⚡️یادتون باشه ویدیو بالا را نگاه کنید، در ادامه ویدیو‌های آموزشی دیگری برایتان ارسال خواهم کرد. منتظر آموزش‌های بعدی باشید.‏ شما را با محتوای جامع‌ترین دوره‌ی آموزشی املاک ایران (از صفر تا صد): تفکر، ترفندها و توسعه «فروش اینترنتی ملک» آشنا می‌کنم. تعدادی از ویدیو‌های دوره‌ی جامع آموزشی «فروش اینترنتی ملک» را هم به صورت رایگان براتون ارسال خواهم کرد.

اما در این مقاله جامع من به همراه همکارانم، به سوالات رایج و ابهام‌های مهم شما در مورد کسب درآمد پایدار و عالی از معاملات املاک و مستغلات خواهیم پرداخت. با راهکارهایی آشنا می‌شوید که نتیجه بینش و تجربه سال‌ها کار موفق در بازار املاک و دوره‌های پیشرفته اینترنت مارکتینگ است و خیلی چیز‌های مفید دیگر براتون در نظر گرفتیم …

راه‌اندازی دپارتمان «فروش اینترنتی ملک» بسیار ساده است اما ‏باید یاد ‌بگیرید که چطور از شبکه‌های اجتماعی برای جذب متقاضیان و فروش املاک استفاده کنید.

 

 

اگر استراتژی صحیح استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در«فروش اینترنتی ملک» را یاد بگیرید، می‌توانید در مدت کوتاهی دایره مشتریان وفادار خود را افزایش دهید. با راه‌اندازی دپارتمان «فروش اینترنتی ملک» می‌توانید بسیار راحت از دیجیتال مارکتینگ، درآمدهای کلانی کسب کنید.

 

قبلا تصمیم داشتیم که دوره «فروش اینترنتی ملک» و «دیجیتال مارکتینگ» را مجزا از هم ارائه بدیم،‌ اما چون اطلاعاتی که در مورد سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در دوره «فروش اینترنتی ملک» یاد می‌گیرید بسیار مهم و حیاتی هستند و بدون آنها به مشکل خواهید خورد، تصمیم گرفتیم فعلا بخش «دیجیتال مارکتینگ» را هم به صورت رایگان در دوره فروش اینترنتی ملک بگنجانیم

 

یک خبر خوش دیگر:

در دوره تورکارگاه آموزشی «شزوما» علاوه بر دوره‌های فوق دوره «کیمیاگر املاک» را هم به شما هدیه می‌دهیم. پس پکیج کامل شامل سه دوره قدرتمند زیر را یکجا در اختیار خواهید داشت:

 1. دوره «فروش اینترنتی ملک»
 2. «دیجیتال مارکتینگ املاک»
 3. دوره حرفه‌ای«کیمیاگر املاک»

حالا یک سوال خیلی مهم پیش می‌آید: بعد از جذب متقاضیان فراوان با دپارتمان دیجیتالی «فروش اینترنتی ملک»، چطور آژانس املاک‌مون رو مدیریت کنیم تا همچنان رشد کنیم و در ادامه دچار مشکل نشیم؟

جواب: توجه به شاخص‌های کلیدی عملکرد یا KPI

چند دقیقه وقت دارید برای خودتان؟  اگر ندارید که هیچ، اما اگر دارید …‏قرار بود امروز یکم بیشتر در مورد «تله‌ی سودآوری و شاخص‌های کلیدی عملکرد» توضیح بدم.‏ این ویدیو کوتاه از جلسه صفر دوره «فروش اینترنتی ملک»، که توضیحات مهمی در مورد ‏شاخص KPI است، را رایگان برای شما ارسال می‌کنم.‏

امروز می‌خواهم در مورد یکی از بزرگترین اشتباهات مدیران املاک ‏صحبت کنم … در مورد تله‌ی سودآوری و شاخص‌های کلیدی عملکرد یا شاخص ‏KPI‏. این نکات رو نه تنها توی کار املاک بلکه توی ‏زندگی و فعالیت‌های اجتماعی، خانواده و غیره هم می‌تونید تعمیم بدید …‏

سوال اول اینه که ملاک رشد ما چیه ؟

اشتباهی که خیلی‌ها می کنند این است که ملاک‌های رشدشون رو اشتباه انتخاب می کنند … و در 95 درصد مواقع، مدیران املاک، تنها ‏ملاک رشد‌شون رو سود مالی می‌بینند و ملاک افت عملکردشون رو کاهش درآمد می‌بینند …‏

در بیزینس یک اصطلاح داریم به نام ‏KPI‏ یا ‏شاخص‌های کلیدی عملکرد …

یکی از اشتباهاتی که اغلب مدیران املاک انجام میدن، اینه که به شدت روی کسب درآمد بیشتر، ‏متمرکز میشن و حتی بیش از توان ظرفیت پاسخگویی تیمشون مشتری جذب می‌کنند. اینجاست که رقیبان خوشحال میشن. این واقعا اشتباه درد‌ناکیه که باعث میشه رقبای خیلی خیلی ناشی‌تر و کم‌توان‌تر وارد رقابت بشوند. بررسی کنیم …

مبلغ درآمد، یکی از شاخص‌های عملکرد هست که شاید به سرعت رشد کند ولی شاخص کلیدی دیگر عمکرد، رضایت مشتری‌هاست…‏

امروز یکی از مهم‌ترین شاخص‌های عملکردی، کم شدن تعداد اعتراض‌ها و افزایش رضایت مشتری‌هاست.

اگر این ماه 300 میلیون درآمد داشته باشید و 50 نفر مشتری راضی

ولی ‏ماه بعد 350 میلیون درآمد داشته باشید و فقط 40 نفر مشتری راضی

این یه افت حساب میشه … ‏

این یه زنگ خطره … برای اینکه تمرکز خودمون رو تغییر بدیم و به شاخص‌های دیگه ‏KPI ‏ توجه کنیم … ‏

یکی از مهم‌ترین و شاید واقعا مهم‌ترین شاخص کلیدی عملکرد در تمام شغل‌های دنیا مخصوصا توی شغل املاک، ‏یادگیریه …

تعداد ساعت‌هایی که در یک ماه به یادگیری اختصاص میدیم شاخص بسیار مهمیه … ‏

استاندارد اینه که دیگه حداقل روزی 1 ساعت رو در بد‌ترین شرایط به یادگیری اختصاص بدیم …‏

شاید سود ما، هر ماه 10% بیشتر میشه و روزی 12 ساعت کار می‌کنیم ولی یادگیری رو متوقف کردیم!

این یه ‏زنگ خطر خیلی خیلی بلنده که هشدار میده در حال سقوط هستیم! یادگیری یکی از مهم‌ترین ‏شاخص‌های کلیدی عملکرد هر مدیر و مشاوریه

 

اگر روی دپارتمان سازی کار کنیم … و به جای تمرکز روی سود، یه مدتی تبلیغات رو متوقف کنیم و وقت‌مون رو صرف آموزش و دپارتمان ‌سازی کنیم

تا بعد ‏از مدتی، ظرفیت تیم رو برای پذیرش مشتریان، بیشتر کنیم،

مانع رقیبان می‌شویم که مشتری‌هامون رو از ما بگیرن!

یکی از مهم‌ترین شاخص‌های کلیدی عملکرد … تمرکز روی دپارتمان سازی و افزایش توان سرویس‌دهی و ایجاد زیرساخت‌های ‏مختلفه …

این شاخص خیلی خیلی بیشتر از کسب درآمد اهمیت داره …‏

 

کارهایی که باید انجام بدیم اینه که روی یادگیری خیلی متمرکز بشیم و سعی کنیم تمام شاخص‌های ‏کیفی رو ارتقا بدیم …‏

و روی دپارتمان سازی بیشتر متمرکز بشیم … و با این کار در ‏سه ماه شاید به اندازه دو سال اون موقع که اوج درآمدمون بود، سود ببریم … ‏

تمرکز روز دپارتمان سازی بی‌نهایت شاخص مهم‌تریه تا سود‌های موقت با یک روش کم‌بازده …‏

صرفا، توجه به سود مالی تله‌ایه که خیلی از مدیرای املاک، در آن می‌افتند! ‏

خیلی‌ها اول، رشد خیلی خوبی دارن و درآمد زیادی کسب می‌کنن

… و دیگه کار رو تا ماکسیمم ‏توان‌شون رشد می‌دن و نارضایتی زیاد میشه و خودشون و هم تیمشون خسته و فرسوده میشن

… اکثر ‏مدیرا که عالی شروع می‌کنن و رشد می‌کنند و بعد شکست میخورن، بدلیل  اینه که به ‏شاخص‌های ‏KPI‏ اشتباه توجه می‌کنن یا رشدشون در شاخص‌های مختلف نا متعادله … ‏

‏توی تله‌ی سود نیفتید!

شاخص‌های کیفی رو بسیار بیشتر از شاخص‌ها کمیتی جدی بگیرید و روی انها کار کنید.

در دوره «فروش اینترنتی ملک» به شما یاد میدم که چطور با ارتقا دانش و دپارتمان ‌سازی در کارها رشد تصاعدی و متعادلی داشته باشید.

قبلا تصمیم داشتیم که دوره «فروش اینترنتی ملک» و دیجیتال مارکتینگ را مجزا از هم ارائه بدیم،‌ اما چون اطلاعاتی که در مورد سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در دوره «فروش اینترنتی ملک» یاد می‌گیرید بسیار مهم و حیاتی هستند، تصمیم گرفتیم فعلا بخش «دیجیتال مارکتینگ» را هم به صورت رایگان در دوره فروش اینترنتی ملک بگنجانیم.

این ویدیو برای مدیران که در آژانس املاک خود بیش از دو مشاور دارند، بسیار بسیار بسیار واجب است.‏

بزرگترین اشتباه مدیران املاک چیست؟

تله‌ی سودآوری و شاخص‌های کلیدی عملکرد یا شاخص ‏KPI‏ …

آیا با انضباط شخصی آشنا هستید؟

‏در دوره فروش اینترنتی ملک چندین و چند شاخص کلیدی عملکرد در جلسات کاملا مجزا آموزش داده می‌شود. از مدیریت شخصی مانند معجزه انضباط شخصی، مدیریت زمان، مدیریت انگیزه، استراتژی، روند قیمت‌ها، مذاکره، مدیریت اتاق قرارداد، اسناد و قوانین، بازاریابی و فروش با ابزار دیجیتال مانند وبسایت، شبکه‌های اجتماعی و بسیاری از نکات کاربردی دیگر …

‏در دوره فروش اینترنتی ملک، در جلسه‌ی «معجزه انضباط شخصی» یک لایف استایل معرفی می‌شود که قدرتمند‌ترین شیوه کسب درآمد پایدار برای مدیران و مشاورین املاک است.‏ حتی تنبل‌ترین مشاورین املاک، به راحتی در ‌‏یک تا دو هفته بطور کامل منظم می‌شوند.‏

وقتی می‌گویم بطور کامل منظم، منظورمون قطع کامل تنبلی است.‏ ما در کلاس‌های آکادمی شزوما، افرادی را داشتیم که حتی روزها تا ظهر می‌خوابیدند، اما بعد از دو هفته دیگر حتی برای ورزش، صبح‌ها به پارک می‌روند.‏

پ ن: نکته جالب اینجاست که آموزش‌ها کاملا سیستمی و بدون زحمت است و افراد بعد از چند روز به آنها عادت می‌کنند. مثلا برای اینکه یادتان باشد وسیله‌ای را با خود به محل کار ببرید آنرا در یک کیسه بگذارید و به دستگیره درب خروج آویزان کنید، تا موقع رفتن به محل کار یادتان نرود.

 

این ویدیو را از دست ندهید

 

‏۱۰ مرحله رسیدن به انضباط شخصی (بعد از راهکارهای سیستمی ایجاد انضباط شخصی)

از دوره “فروش اینترنتی ملک”

 

اول از همه بزارید یک سوال را مطرح کنم، که جوابش تاثیر زیادی در کسب درآمد عالی و پایدار، در مشاوره املاک دارد.

 

چگونه می‌شود با فروش اینترنتی در املاک به کسب درآمد عالی رسید؟

 

فقط تصور کنید اگر این روش را اجرا کنید تا شش ماه دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد؟

 

بر اساس نوع تفکر و استدلال کردن که در کتاب «آموزش مشاوره املاک به شیوه شزوما» یاد گرفتیم به این سوال خوب فکر کنید.

 

حضور مدیر یا مشاور املاک در یک معامله و هنر او در ایجاد توافق با تکنولوژی قابل جایگزینی نیست، اما مدیرانی که از تکنولوژی‌های روز استفاده می‌کنند نسبت به سایر مدیران و مشاوران چندگام جلوتر هستند

 

ویدیو 32 دقیقه‌ای بعدی، بخشی از جلسه دیجیتال مارکتینگ دوره «فروش اینترنتی ملک» است که پاسخ سوال بالاست که به چند تا مبحث از جمله، جواب این سوال بسیار مهم‌ در مورد بازاریابی و فروش ملک می‌پردازد.

 

با اینکه ویدیو کمی طولانی است ولی یکم برای خودتون وقت بزارید و حتما حتما این ویدیو را نگاه کنید. بعد از این ویدیو، دید‌تان نسبت به کار املاک تغییر اساسی خواهد کرد.

 

درک خواهید کرد که در این بازار راکد ملک، چطور بعضی از مشاورین املاک با آموزش نکات این دوره(فروش اینترنتی ملک)، همچنان عالی کار می‌کنند و بجای ناله از شرایط، با موفقیت کسب‌وکار املاک‌شان رونق دارد.

 

این ویدیو خیلی خیلی مهمه.

خیلی ممنونیم که این مقاله جامع «فروش اینترنتی ملک» آکادمی شزوما را مطالعه کردید. به شما تبریک می‌گوییم که عملگرا هستید و تا پایان مقاله با ما همراه بودید.

 

هدیه ویژه برای شما که تا پایان مقاله جامع را مطالعه کردید:

15 دقیقه مشاوره رایگان تلفنی با محمدرضا شایگان طراح و مدرس «فروش اینترنتی ملک»

 

در صورت تمایل برای تعیین وقت مشاوره رایگان به آیدی زیر پیام بدهید

 

راه‌های ارتباطی با آکادمی شزوما:

آیدی تلگرام :  @shezooma_admin

پیامک به شماره 09203021284 (پشتیبان شزوما)

 

نکته: بهتر است از طریق آیدی تلگرام پیام‌ها و سوالات‌تان را ارسال کنید، تا پیام‌ها به ترتیب پاسخ داده شوند، حتی خارج از ساعات اداری و حتی روز‌های تعطیل و اگر برای راهنمایی لازم بود پشتیبانان ما بتوانند فایل،‌ ویس یا ویدیوی کمکی برای‌تان ارسال کنند.

 

نکته: پشتیبانان ما در سریع‌ترین زمان ممکن به پیام‌هایتان جواب خواهند داد (اگر به دلیل ازدحام کمی طول کشید، عذر‌خواهی می‌کنیم) و بدیهی است که راه‌های ارتباطی، مسیری برای پرسیدن سوالات تخصصی املاک نیست.

خیلی خیلی ممنونم که در نظر سنجی آکادمی شزوما شرکت می‌کنید.

هدیه ویژه به تمام دوستانی که در نظرسنجی شرکت می‌کنند تقدیم می‌شود

 

دلیل ثبت‌نام در دوره فروش اینترنتی ملک را در چند خط برای ما بنویسید و عکس آنرا ارسال کنید یا تایپ کنید و از همه بهتر صدا یا فیلم خود را ضبط کنید برای ما بفرستید. اگر هم دلیل شرکت نکردنتان را برای ما ارسال کنید خوشحال‌تر می‌شویم چون چراغ راه آینده‌مان خواهد شد و حتما هدیه‌ای تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

 

راه‌های ارتباطی با آکادمی شزوما:

 

آیدی تلگرام :  @shezooma_admin

پیامک به شماره 09203021284 (پشتیبان فروش شزوما)

از تماس تلفنی با شماره 09203021284 پرهیز کنید چون پاسخ‌ دادن به تلفن بسیار وقت‌گیر و مشکل است و در اغلب مواقع به دلیل حجم سوالات تلگرامی و sms امکان پاسخ‌گویی به تلفن نیست.

 

نکته: بهتر است از طریق آیدی تلگرام پیام‌ها و سوالات‌تان را ارسال کنید، تا پیام‌ها به ترتیب پاسخ داده شوند، حتی خارج از ساعات اداری و حتی روز‌های تعطیل و اگر برای راهنمایی لازم بود پشتیبانان ما بتوانند فایل،‌ ویس یا ویدیوی کمکی برای‌تان ارسال کنند.

 

نکته: لطفا اگر سوالی دارید یا می‌خواهید مشخصات سفارش خودتان را ارسال کنید،‌ فقط از طریق یکی از راه‌های بالا پیام بدهید و از پیام دادن‌های همزمان در اینستاگرام و تلگرام و پیامک و سایت پرهیز کنید.

 

نکته: پشتیبانان فروش ما در سریع‌ترین زمان ممکن به پیام‌هایتان جواب خواهند داد (اگر به دلیل ازدحام کمی طول کشید، عذر‌خواهی می‌کنیم) و بدیهی است که راه‌های ارتباطی، مسیری برای پرسیدن سوالات تخصصی املاک نیست.

 

این آخرین پیامی است که برای شما می‌فرستم.

کسب درآمد عالی و پایدار را برایتان آرزو می‌کنم و با هم به آن می‌رسیم.

آکادمی «شزوما» _ محمدرضا شایگان

 

7 پیشنهاد ساده برای آغاز دپارتمان ‌سازی املاک

۱. وقتی با کاری مواجه می‌شوید که باید انجام شود، آیا سعی می‌کنید خودتان انجام دهید یا تا حد ممکن کارها را واگذار می‌کنید؟ اغلب مدیران املاک درگیر کارهای کم‌ارزش می‌شوند و همین باعث می‌شود به کارهای مهم‌تر نرسند.

۲. فهرستی از تمام کارهایی که در آژانس املاک انجام می‌دهید تهیه کنید و آن‌ها را به سه گروه تقسیم کنید. کارهای قابل واگذاری، کارهای قابل حذف و کارهایی که فقط از عهده خودتان ساخته است.

۳. آیا در تصمیمات محل کار از اصل ۲۰/۸۰ استفاده می‌کنید؟ تنها ۲۰ درصد تصمیمات کاری مهم و حیاتی هستند. بقیه تصمیم‌گیری‌ها را به مدیران داخلی و مشاوران واگذار کنید. تصمیم‌گیری‌های کوچک، یکی از تلف‌کننده‌های زمان هستند.

۴. آیا کارهایی وجود دارد که انجام آن‌ها نیازی به کارمند حضوری ندارد؟ این‌گونه کارها را برون‌سپاری کنید تا توسط دیگران و مجموعه‌های متخصص در خارج از آژانس املاک انجام شود.

۵. آیا مراحل انجام تمام کارهای مهم آژانس املاک را به دستورالعمل تبدیل کرده‌اید؟ اگر هنوز این کار را انجام نداده‌اید از مدیران خود کمک بگیرید و از آن‌ها بخواهید تمام کارهایی که انجام می‌دهند را به یک فایل دستورالعمل تبدیل کنند تا دیگران هم بتوانند به کمک آن دستورالعمل همان کار را انجام دهند.

۶. آیا از مدیران خود می‌خواهید هر روز گزارش کار برایتان بفرستند؟ بهتر است یک آدرس ایمیل جدید یا کانال تلگرام یا واتساپ تعریف کنید و از مدیران رنج‌ها بخواهید در پایان هر روز گزارش کار خود را به آن آدرس بفرستند تا شما در جریان تمام کارها قرار بگیرید.

 1. 7. آیا سیستمی درست کرده‌اید که مدیران رنج‌ها به راحتی به فایل‌های لازم دسترسی داشته باشند؟ مثلا می‌توانید شبکه درست کنید و در یک فولدر مشترک تمام فایل‌های لازم را قرار دهید تا هر مدیران رنج‌ بتواند به آن دسترسی داشته باشد.

 

آیا می‌خواهید دپارتمان ‌سازی ملکی را خیلی حرفه‌ای‌تر بیاموزید و در آژانس املاک‌تان با درآمد فوق‌العاده اجرا کنید؟

 

اگر به مطالب بسیار حرفه‌ای‌تر برای دپارتمان ‌سازی فروش اینترنتی ملک نیاز دارید می‌توانید در دوره «تورکارگاه آموزشی شزوما » شرکت کنید و تا جای ممکن کسب‌وکارتان را از خودتان مستقل کنید.
یا می‌توانید از خدمات مربی و کوچینگ شزوما به رهبری استاد شایگان مرد پشت صحنه آژانس‌های املاک موفق ایران بهره‌مند شوید. اگر در شروع کار هستید پیشنهاد می‌کنیم که حتما کتاب آموزش دپارتمان سازی املاک به شیوه شزوما را مطالعه کنید.

کتاب دپارتمان سازی املاک


اطلاعات بیشتر درباره دوره تورکارگاه آموزشی شزوما

2 دیدگاه برای “ساخت سیستم دیجیتالی املاک

 1. Avatar
  موسی احمدی گفته:

  باسلام وخسته نباشید⚘بسیار عالی اما link inبافیلترشکن هم قابل دانلود نبود میشه بفرمائید چرا
  اصلادرایران قابل استفاده است
  سپاس از سایت خوبتان

  • محمدرضا شایگان
   محمدرضا شایگان گفته:

   سلام و درود
   با تشکر
   لینکدین یک شبکه مجازی برای افراد شاغل هست که کمک زیادی به کاربران خود می‌کند. از جمله:کاریابی، استخدام کارکنان و همکاری‌های تجاری و نیازی به فیلترشکن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا شانس خود را امتحان کنید!

گردونه را بچرخون
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان مشاوران‌مان، بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
محتویات این دوره را به صورت آنلاین و با قیمت کمتر مشاهده کنید.
مهمترین راز موفقیت مدیران و صاحبان جواز املاک بزرگ ایران؟

چگونه بدون حضور خودمان، مشاوران‌مان بهترین عملکرد را داشته باشند؟

قیمت محصول رایگان، به مدت محدود

اطلاعات شما نزد آکادمی شزوما محفوظ است و صرفا برای اطلاع رسانی‌ استفاده می‌شود
پادکست سریالی دیجیتال مارکتینگ املاک
برشی از دوره دیجیتال مارکتینگ املاک
برای شرکت در این دوره به صورت رایگان، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره دیجیتال مارکتینگ املاک را مشاهده کنید.
دست نگه دارید...
یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره وبیناری آموزش مشاوران املاک حرفه‌ای را مشاهده کنید.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?